انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-05 12:01 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-04 01:28 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای دیانا 35 و دیانا 27 برای هدف زنی چی پیشنهاد میکنید بخرم.هم ارزون بگید هم گرون ایرانی هم پیشنهاد بدید.

ساچمه گرون اگه بخوای هیچی مثل جی اس بی 8 گرینی نیست
برای ارزون هم میتونی از ساچمه گامو مچ استفاده کنی
عالی جواب میده
از بین ایرانی ها هم ساچمه نخجیر خوبه Khansariha (8)

با نام خدا و سلام

از بچه ها کسی هست یه قیمت از این ساچمه ها به من بده ؟!!!
(2012-09-05 01:39 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلش بشورشون

یعنی مثلا با مایع ظرف شویی که چربی ها را از بین میبره بشورم که چرب نباشه،یا این که بشورم چربی ازافه بره؟
نه, اول با مایع بشور بعد خشک کن بعد هم روغن بزن ولی خیلی کم بزن...
گامو موچ 6تومن.Khansariha (8)
برای نخجیر هم که چند ماهی است قیمت جدید ندارم.
(2012-09-05 01:45 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه, اول با مایع بشور بعد خشک کن بعد هم روغن بزن ولی خیلی کم بزن...

ساچمه های نو مد نظر شما است؟
اخه من فکر کردم اون 4.5 ها را دارین میگین.
فقط یه چیزی تو بسته های گامو 2تا دونه ساچمه کمتر بود.به جای 250 تا 248 تا بود.
چه علافی هستم.دومی ندارم.......خخخخخخخخخ
اینها رو بر اساس وزنشون شمارش می کنند و با توجه به اختلاف وزنی شدید بین ساچمه های جدید دو عدد اختلاف خیلی هم خوبه....!
دادا از ساچمه گامو مچ عکس بذار
هیچ الزامی به روغن کاری نیست ولی اگه روغن کاری بشه یه مقدار دقت بیشتر میره البته فقط یه مقدار خیلی کم
ساچمه های نو رو اول بشور و خشک کن و بعد چند قطره روغن تو بسته ساچمه بریز
Khansariha (8)
(2012-09-05 01:57 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا از ساچمه گامو مچ عکس بذار
هیچ الزامی به روغن کاری نیست ولی اگه روغن کاری بشه یه مقدار دقت بیشتر میره البته فقط یه مقدار خیلی کم
ساچمه های نو رو اول بشور و خشک کن و بعد چند قطره روغن تو بسته ساچمه بریز
Khansariha (8)

این روغنی که میگید منظورتون چه روغنیه ؟؟؟
فرقی نمیکنه
روغن چرخ خیاطی بریزی بهتره
من روغن چرخ خیاطی(همین روان کننده ها)زدم.
سلام به دوستان گلم....... Khansariha (8)

یه چند تا سؤال داشتم از اساتید بزرگوار :

آیا میشه از ساچمه های 11-10 گرینی (H&N Barracuda , Crosman Premier Heavy , JSB Exact Heavy) در سلاح های 20-18 ژولی با کایبر 4.5 (Diana 34, Gamo CFX Royal) استفاده کرد؟ مشکلی برای سلاح در درازمدت ایجاد نمیشه؟ اگر هم میشه، چه مشکلی؟
اگه در مورد دیانا و گامو جدا جدا جواب بدید خیلی ممنون میشم، در ضمن در مورد Diana 35 چطور؟

پیشاپیش کمال تشکر و امتنان را دارم... Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
لینک مرجع