انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-04-24 10:53 PM)yoosefheidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز دو بسته ساچمه خریدم
پرومگنوم و رنجر چیتا
یه مقایسه ای بینشون انجام دادم و نتایج

-کیفیت ساخت و متریال رنجر بسیار بهتر از پرو مگنوم
-تمامی ساچمه های رنجر صاف و یک دست بدون جای قالب گیری و پلیسه و هرگونه چیز اضلفه برخلاف پرو مگنوم که کیفیت ساخت خیلی بد همشون جای خط قالب گیری روشون هست.
-پرومگنوم دستو سیاه میکنه در صورتی که رنجر رو هرچقدر هم دست بزنید بهشون دست سیاه نمیشه.
-و اما وزنشون که پرومگنوم افتضاح تمام هست و ساچمه 15.43 گرین از 0.94 گرم توشون هست تا 1.25 گرم و خیلی زیاد هم هستن.در زیر دوتا عکس قرار میدم خودتون مقایسه کنید.

پرو مگنوم به نظرم تحت هیچ شرایطی ارزش خرید نداره و رنجر خیلی بهتر هست تو این رنج قیمت.

[تصویر: IMG_20170424_233936_HDR.jpg]
[تصویر: IMG_20170424_205050_HDR.jpg]

دویت عزیز رنجر چه مدلیه؟ قیمتش چنده! ؟
رنجر چیتا هست که قیمتش بین ۱۲ تا ۱۵ هست.
در مورد پرو مگنوم هم دقیقا دو نمونه داخل بازار هست.
نمونه اول همینی که داخل پست بالا گفتم و رنگش سیاه تر و کدرتر هست که دسا هم سیاه میکنه و کیفیت افتضاح
نمونه دوم که براقتر هست و دامنه کمی بلندتر و دست رو سیاه نمیکنه و تلورانس بهتری داره وزنهاشون.
این ساچمه رو با ای تی 44 تست زدم...تا 40 متر تیر رو تیر میزنه[تصویر: a9233f7e1d49f151fc16007e46d8ebe4.jpg]

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
(2017-05-03 08:36 PM)yoosefheidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنجر چیتا هست که قیمتش بین ۱۲ تا ۱۵ هست.
در مورد پرو مگنوم هم دقیقا دو نمونه داخل بازار هست.
نمونه اول همینی که داخل پست بالا گفتم و رنگش سیاه تر و کدرتر هست که دسا هم سیاه میکنه و کیفیت افتضاح
نمونه دوم که براقتر هست و دامنه کمی بلندتر و دست رو سیاه نمیکنه و تلورانس بهتری داره وزنهاشون.

من یه بسته خریدم رنجر. ولی یادم نیست چیتا بود یا نه. 13 تومن.
از 250 تا حدود 200 تاش کج و کوله بود بدجور. حتی بعضیاش انکار زیر پا له شده بود.
اصن باور نمیشد که اینکه ساچمه پلمپ بوده.
خیلی داغون بودن اصن.
دوستان میدونستید ساچمه های گامو که خودمون میگیریم 12 تومن ساخت چین و لهستانه؟
ساچمه اصلی خود گامو خیلی کم گیر میاد
شناختن اصلی هم کار آسونی نیست
ساچمه اصلی قیمتش حدود 20 تومنه
تصویر زیر عکس یک ساچمه اصل "مگنوم"است
[تصویر: vs82_تفنگ_شادو1.jpg]
جی اس بی اصل رو اگر گیرآوردین در خرید تمام موجودی مغازه شک نکنین،من تابحال با هیچ ساچمه ای تیراندازی نکردم که انقدر دقیق بزنه،یکی از دوستانم شش بسته 18.13 از دوبی آورده بود هر شش بسته رو ازش خریدمKhansariha (219)Khansariha (219)
(2017-05-17 06:51 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جی اس بی اصل رو اگر گیرآوردین در خرید تمام موجودی مغازه شک نکنین،من تابحال با هیچ ساچمه ای تیراندازی نکردم که انقدر دقیق بزنه،یکی از دوستانم شش بسته 18.13 از دوبی آورده بود هر شش بسته رو ازش خریدمKhansariha (219)Khansariha (219)

آره خیلی خوب میزنه
قیمتش تو ایران چنده استاد اطلاعی دارید؟
من اگه خدا بخواد بعد از ماه رمضان میرم دبی قیمت در دبی اطلاعی دارید؟
سلام دوستان.Khansariha (8)
اینجا قیمت ساچمه خیلی گرونه.ساچمه گامو 5.5 رو اول 20 تومن میگن بعد با تخفیف 15 میگن.که 14 تومن خودمون میخریم هزارتومن سود داره.بگی قیمتش فلانقدره کلی قسم و ایه میخورن که ما خودمون 14 میخریم.
سر همین مساله چند ماهه میخوام ساچمه بخرم ولی نمیخرم چون واقعا فروشنده هاش اگه نگم 100 درصد ولی 99 درصد شعور و شخصیت انصاف ندارن.این دو سه تومن ارزشی نداره ولی خوبه ادم به حلال یا حرام بودن نونی که سر سفرش میبره یذره فکر کنه.
(2017-05-17 08:40 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-17 06:51 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خیلی خوب میزنه
قیمتش تو ایران چنده استاد اطلاعی دارید؟
من اگه خدا بخواد بعد از ماه رمضان میرم دبی قیمت در دبی اطلاعی دارید؟

درود بر شما دوست بزرگوارم،بنده هربسته پونصدتایی رو ۵۵ تومن خریدم،بنظرم در دوبی بتونید ۴۰ تومن به پول ایران بخرید اما باید توجه داشته باشید که نمیتونید هوایی بیارید چون وزن بالایی داره و قطعا مشمول اضافه بار میشه که در نتیجه هم قیمت و چه بسا گرانتر از ایران میفته براتون و تنها سودی که داره اینه که خیالتون آسوده است که جنس اصل خریدیدKhansariha (8)
(2017-05-17 12:50 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
اینجا قیمت ساچمه خیلی گرونه.ساچمه گامو 5.5 رو اول 20 تومن میگن بعد با تخفیف 15 میگن.که 14 تومن خودمون میخریم هزارتومن سود داره.بگی قیمتش فلانقدره کلی قسم و ایه میخورن که ما خودمون 14 میخریم.
سر همین مساله چند ماهه میخوام ساچمه بخرم ولی نمیخرم چون واقعا فروشنده هاش اگه نگم 100 درصد ولی 99 درصد شعور و شخصیت انصاف ندارن.این دو سه تومن ارزشی نداره ولی خوبه ادم به حلال یا حرام بودن نونی که سر سفرش میبره یذره فکر کنه.

مدتهاست در فکرم یه راهی پیدا کنم که دوستانی که در شهرستانهایی هستند که فروشندگان بی انصاف داره بتونن از اینجا خرید کنن و با این کار هم خرید به قیمت داشته باشن هم اون فروشندگان بی انصاف گوشی بیاد دستشون،اما متاسفانه بواسطه اینکه میزان خرید هیچگاه اونقدر نیست که برای دپستان صرفه اقتصادی داشته باشه که بتونن اینهمه رانندگی کنن راهی به ذهنم نمیرسه،کاش میشد عزیزان هر شهرستانی با هم ارتباط میگرفتن یکی رو به نمایندگی برای خرید یکسال میفرستادن،چه آرمانی فکر کردم !!!نه؟Khansariha (219)
دوستان سلام،یه راه بسیار عالی پیدا کردم برای تشخیص اصالت ساچمه های JSB،بارکد پشت بسته ها رو با بارکد خوان اسکن کنید و با گزینه "جستجوی اینترنت"در خود نرم افزارتون به صفحه سازنده ساچمه هدایت میشید،بنده تمام قوطی هایی که اخیرا خریدم رو بصورت آزمایشی تست کردم همشون توی وبسایت کمپانی JSB ثبت شدنKhansariha (219)Khansariha (219)
لینک مرجع