انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیر داداش
این ساچمه اصلا کارایی نداره نه دقت و نه نفوذKhansariha (8)
همونطور که دوستان اشاره کردن این ساچمه در تفنگ های بادی معمول با قدرت 10 زول به بالا نه تنها کاربردی نداره حتی میتونه خطرناک هم باشه.این ساچمه ها تمایل عجیبی به برگشت با سرعت بالا دارن و میتونن برای تیرانداز و اطرافیان بسیار خطرناک باشن. در کلت های گازی با قدرت کم و ایر سافتها این ساچمه ها کاربرد بیشتر و خطر کمتری دارن.Khansariha (8)
(2012-11-05 06:48 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای حکمی عزیز
بنده تنها نظر و برداشت خودم رو درمورد ساچمه عرض کردم حالا ممکنه با تفنگ شما مچ باشه و اصطلاحا مگنوم 350 این ساچمه رو دوست داشته باشه خواهش میکنم گروپ و تست و رویو یا برداشت شخصیتون رو از این ساچمه در همین تاپیک قرار دهید تا سایر دوستان منجمله من بی تجربه هم استفاده کنیم
من از کلمه بی کیفیت برای هیچ برندی تاکنون استفاده نکرده ام چه برسه به کمپانی بزرگی مانند سی زد
تا اونجا که میدونم هر ساچمه با تفنگهای مختلف رفتار مافاوتی از خودش بروز میده و این دلیل نمیشه خدایی ناکرده شما از خریدتون منصرف یا پشیمان شوید
بعنوان مثال عرض میکنم دوستانی از نتیجه ساچمه باراکودا در تفنگهای هاتسان خودشون اعلام نارضایتی داشتند درصورتیکه بنده همین ساچمه رو برای دیانا مگنوم و بلیزارد استفاده میکنم و دلیلی برای انصراف از خرید این ساچمه در آینده برای من وجود نداره
بهر حال امیدوارم از نظر شخصی بنده دلخور نشوید و چه بهتر است شما با دلایل خودتان این برداشت بنده رو نقض بفرمایید و خلاف آنرا ثابت بفرمایید که بنده خوشحالتر هم خواهم شد
Khansariha (8)متشکرمKhansariha (8)

با سلام

آقای کینگ سی زد کمپانی سازنده نیست مخفف جمهوری چک است ،کمپانی سازنده جی اس بی است که یکی ازمشهورترین کمپانیها در زمینه تولید ساچمه است و ساچمه های سرگرد آن در 99/9% مسابقات فیلد تارگت استفاده می شود
دوستان میگم ساچمه 15 گیرینی واسه شادو 1000 چطوره ؟Khansariha (214)
برای شادوی 5.5 بد نیست.تا 16 گرین هم جا داره.Khansariha (8)
سلام دوستان ساچمهٔ سنگین تر از وزن ۳۲ گرین هست؟ برای سامیانگ میخواستم.Khansariha (8)
برای کالیبر 22. 32 گرین ساچمه خیلی سنگینی محسوب میشه ساچمه های سنگین تر معمولا برای کالیبر های 25. و بالاتر از اون کاربر داره به طور مثال شرکت دی استایت برای مدل wolverine303 در کالیبر 303 ساچمه 51 گرینی ساخته.
این ساچمه رو کسی از دوستان با رین استورم یا بلیزارد شلیک کرده؟نظرتون درموردش چیه؟Khansariha (8)
[تصویر: ExactMonster22.png]
حبیب جان عالی میزنه البته چه مسافتی مد نظرته؟
رضا جان راستش قصدم اینه که برای شکار تیهو استفاده کنم و احتمالا شکارهای دیگه
میخوام تو فاصله 50 تا 80 متر و با شرایط وزش باد نتیجه بهتر بگیرم نظرتون چیه داداش؟Khansariha (8)

یه دلیل دیگه هم اینه که الان تو سایت برای فروش وجود داره Khansariha (256)
لینک مرجع