انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-06-24 05:33 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-24 01:36 PM)hamsina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چند سوال
یک: برای کرال پانچر بریکر آچار فرانسه ساچمه ها کدومه ? یعنی چیزی که دقت و قدرت و تخریب و افت کم انرژی و همه رو با هم داشته باشه
دو: این فرمولی که طبق اون هر چقدر وزن ساچمه بیشتر بشه انرژی هم بیشتر میشه تا کجا صادقه? به نظرم بسته با قدرت تفنگ بعد از یه مرحله ای افزایش وزن باعث کاهش شدید سرعت میشه و در نهایت افزایش ژول رو به همراه نخواهد داشت. من این حد رو میخوام بدونم البته اگه کلی هم نبود لااقل در مورد تفنگ خودم با قدرت 45 ژول سنگین ترین ساچمه قابل استفاده چه قدره و چه مارک و مدلی?
سه: من میخوام در صحرا و بیابون در مواقعی در برابر سگ و شغال از خودم دفاع کنم چه ساچمه ای پیشنهاد میکنید که بالاترین ضربه و درد رو داشته باشه ولی کمترین نفوذ و خطر رو
طوری که فقط باعث دفع مزاحم بشه و آسیب عمیق به اون نرسونه قطعا چون شلیک از فاصله ده متر و کمتر هست پس قضیه دقت و افت انرژی و غیره هم منتفی هست دیگه
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

Sent from my HTC_7060 using Tapatalk
دوست عزیز بهترین ساچمه جی اس بی 18 میتونه باشه.
در مورد دفع سگ میتونی ساچمه انفجاری درست کنی و بزنی کنارشون و مطمئن باش فرار خواهد کرد.چه ساچمه سر تخت و هر مدل دیگه زدن به سگ کار درستی نیست و دیر یا زود از پا درش میاره.
ساچمه انفجاری هم به این صورت که یه بسته ترقه تفنگ ترقه ای که برا بچهاست بگیر با یه بسته ساچمه سر تخت.ترقه هارو دونه دونه با قیچی ببر و با چسب قطره ای بچسبون سر ساچمه طوری که دقیق وسط ساچمه باشه.همیشه چنتا همراهت داشته باش.من درست میکنم و از زدنش واقعا لذت میبرم.کودک درونم بدجوری کیف میکنه.البته نه به حیواناتKhansariha (219)
ممنون روش ترقه خوب خست ولی اگر ممکنه ساچمه معرفی کنید
به نظر خودم ساچمه های هالو پوینت یا ساچمه های سر تخت درد و کوبیدگی بیشتری ایجاد میکنه و خیلی نفوذ نمیکنه
و چون فاصله کنه مشکلیهم از نظر دقت و غیره نیست درسته?
سوال دومم ??? سنگین ترین ساچمه قابل استفاده برای پانچر بریکر چی هست

آقا جان وقتی دوست عزیزمون mhas محترمانه می گن زدن سگ کار درستی نیست لطف بفرما دیگه این موضوع رو تکرار نکن!!حتما باید شر این افکار دامنگیر انجمن بشه؟؟عجب گرفتاری شدیم ها!
اون کاری که می خوای انجام بدی با داد و فریاد هم قابل انجامه.شما یه سنگ بردار سگ و شغال فرار می کنن!!حتما که نباید با ساچمه هالوپوینت بزنی حیوونو زجر کش کنی!!
دوستان دقت بفرمایید با توجه به حساسیت های شدید روی مسئله حیوان آزاری و شکار طرح این پرسشها به نفع انجمن نیست.لطفا رعایت کنید.با تشکر.
(2016-06-25 10:00 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جان وقتی دوست عزیزمون mhas محترمانه می گن زدن سگ کار درستی نیست لطف بفرما دیگه این موضوع رو تکرار نکن!!حتما باید شر این افکار دامنگیر انجمن بشه؟؟عجب گرفتاری شدیم ها!
اون کاری که می خوای انجام بدی با داد و فریاد هم قابل انجامه.شما یه سنگ بردار سگ و شغال فرار می کنن!!حتما که نباید با ساچمه هالوپوینت بزنی حیوونو زجر کش کنی!!
دوستان دقت بفرمایید با توجه به حساسیت های شدید روی مسئله حیوان آزاری و شکار طرح این پرسشها به نفع انجمن نیست.لطفا رعایت کنید.با تشکر.
دوست عزیز چرا اینقدر موضع میگیرید
من حرف بدی نزدم و قصد حیوان آزاری ندارم و حتی قصد حیوان کشی ندارم والا که با یه شلیک حیوان رو میکشتم و اینقدر سوال و جواب نمیکردم و وسواس به خرج نمیدادم که چه و چه
قصد من دفاع از خودم و خانواده ام دو برابر خطرات بود
انسانها برای دفاع از خودشون حتی با توپ و تانک آدم میکشند و غیره
حالا ما خواستیم در برابر یه حیوان از خودمرن دفاع کنیم کلی اتهام بهمون چسبونده میشه
ضمنا یه تاپیک و یه انجمن و یه سایت به دلیل این چیزا بسته نمیشه که دوستان میترسند
تو همین انجمن کلی در مورد تفنگ های گلوله زنی و ساچمه زنی و شکار های مختلف بحث میشه و کسی نمیترسه و نمیگه حیوان آزاری و حیوان کشی
به هر حال بهتره یه کم واقع بین باشیم و بی خودی بقیه رو متهم نکنیم
ممنون از دوستانی که پاسخ دادن

(2016-06-12 12:00 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام:khansaiha (8):
کسی تا حالا از ساچمه رنجر ایرکینگ استفاده کرده؟ قیمت هر بسته 16000 تومنه و به نظر با کیفیت میاد.
[تصویر: image11.jpg]
دوستان کسی میدونه کالیبر 4.5 از این نوع ساچمه کجا گیر میاد؟

ساچمه های رنجر جنس سرب بسیار نرمی دارن معلموم نیست از قلع ساخته شدن یا سرب بنده 90 درصد مدلهاشو امتحان کردم تو یه بسته پر از ساچمه دفرمه و با دامنه لبه بر یده میبینید
و با کمی حمل و نقل ساچمه براحتی دفرمه میشن و بی دقت .طراحی ساچمه بسیار خوبه و دقیق ولی الیاژش خوب نیست در کل ساچمه های ارزون قیمت هیچکدوم جای پرومگنوم نمیگرن( 5/5 )
و دامنه دولایه شده و محکم و مدتیه کیفیت بسیار بالا رفته .
دوست عزيز
همانطور كه خودتون فرمودين در خصوص شكار با سلاح گلوله زن و ساچمه زن مطالب زيادي در انجمن هست و كسي هم حساسيت خاصي به خرج نميده . ميدونيد چرا؟ چون اين سلاحها براي همين كار طراحي و ساخته شده و قانونگذار هم قوانين مربوط به همين استفاده براش وضع كرده ولي يك سلاح بادي براي اينكار طراحي و ساخته نشده و قانون گذار هم شرايط استفده از اون را مشخص كرده و به صراحت گفته شده ش... هر گونه جانوري با اين سلاحها خلاف قوانين و جرم محسوب ميشه . پس در بيان اينگونه مطالب رعايت فرمائيد چون درگير اين مطالب نيستيد تا در جريان تقابلات بين تيم مديريت انجمن با سازمانها و ارگانهاي ذيربط باشيد. پس از ادامه اين مبحث بپرهيزيد
سلام خدمت دوستان گرامی، طاعات قبول
اگرکسی از دوستان ساچمه های جی اس بی 16 و 18 رو برای گالاتیان تست کرده زحمت بکشه و نتیجه رو اعلام کنه
یه سایت خارجی 16 گرین رو سازگارترین ساچمه میدونه ولی اینجا برای گالاتیان 50 ژولی 18 رو مناسب میدونن
با تشکر
(2015-08-19 12:15 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه گامو با چند کیفیت در بازار موجود هست. گامو اصل و با کیفیت از لحاظ قیمتی بالاتر از این نمونه های موجود در بازارندKhansariha (8)

این حرفتون رو قبول دارم و با جون و دل تاییدش میکنم ، چند وقت پیش بود که از لوازم شکار شهرستانمون ی بسته پرومگنوم گرفتم با قیمت 20 تومان !! خودمم تعجب کرده بودم ک چرا انقدر قیمت بالاست!!Khansariha (226) بعد از این ک در قوطیو باز کردم دیدم زمین تا اسمون با این پرومگنوم های تو بازار ک بسته 12 تومنه فرق دارهKhansariha (226) خودمم تعجب کرده بودم واقعا عجیب بود دقت خیلی بالایی هم داشت تو 60 متر سکه رو به راحتی با تیر اول میزدم ، دیگه هم مثله اون پرومگنوم ندیدم و نخواهم دید !! دیگه بعد از اون کیفیت ساچمه های جدید پرومگنوم به دلم نشست و بعد از اون تو این رنج قیمت از ساچمه های هاتسان استفاده میکنم که کیفیتشون خیلی بهتر از ساچمه های جدید و بی کیفیت گامو هست Khansariha (214)Khansariha (214)
اقایون به اصطلاح حرفی همه میدونیم ساچمه های جی اس بی و باراکودا و... این ساچمه های گرون ساچمه های خوبی هستند پس در موردشون بحث نکنین مخصوصا کسایی که پی سی پی دارن اصلا نباید بیان تو این تایپیک چون ساچمشون جی اس پی هست خلاصه دیوونمون نکنین در مورد ساچمه های زیر ۴۰ صحبت کنین بالای ۴۰ که ساچمه های مناسب هستند

Sent from my HUAWEI Y530-U051 using Tapatalk

اصلا پی سی پی همه چیزش اسون و راحته نیاز به اموزش نداره نه دوربین روش خراب میشه نه زیاد پرت میزنه دیگه سوالا چیه

Sent from my HUAWEI Y530-U051 using Tapatalk
امروز بنده یک بسته جی اس بی 18 گرین 500 تایی خریدم البته دامنه اون ضخیم تر از مدل قبلی بود و اون برگه دعا خخخ زیر قوطی فلزی افتاده بود و گرنه مشخصات می گذاشتم . کلا در گالاتیان دامنه ضخیمتر بهتر جواب داد نصبت به مدل قبلی شاید به خاطر بیشتر درگیر شدن داخل لوله واین تجربه ی خوبی بود ... وحال سوال اینگه چه ساچمه ای برای بی تی مدل 60 ژول مناسب می دانید ؟؟؟
Khansariha (8)
(2016-09-27 09:46 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز بنده یک بسته جی اس بی 18 گرین 500 تایی خریدم البته دامنه اون ضخیم تر از مدل قبلی بود و اون برگه دعا خخخ زیر قوطی فلزی افتاده بود و گرنه مشخصات می گذاشتم . کلا در گالاتیان دامنه ضخیمتر بهتر جواب داد نصبت به مدل قبلی شاید به خاطر بیشتر درگیر شدن داخل لوله واین تجربه ی خوبی بود ... وحال سوال اینگه چه ساچمه ای برای بی تی مدل 60 ژول مناسب می دانید ؟؟؟
Khansariha (8)

سامیانگ 28گرین خیلی خوبه
لینک مرجع