انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آره.با اینکه از پرومگنوم گرونتره ولی روی 52 من که جالب نبود ولی bsa مگه مال آمریکا نیست؟
من یه بار خواستم از یه مغازه دار آشنا این ساچمه رو برا وایرخ 80 بخرم یارو گفت ساچمه ی جالبی نیست . حالا دیگه نمیدونم چطور باشه ؟
تشکر از همه عزیزانKhansariha (8)
حیف پولم را دور ریختمKhansariha (367)
این ساچمه های بی اس آ بسته هاش چندتاییه؟قیمتش چنده؟
[تصویر: storm-177-pelle_29096E13_large.jpg]
[تصویر: storm-22-pellet_8594EBF3_large.jpg]
بسته هاش 500 تاییه
من فکر می کردم آمریکاییه ولی یک برند انگلیسیه که توزیع کننده محصولات صادراتیش رو گامو انجام می ده البته نمی دونم این ساچمه هایی که دست ما می رسه ساخت کجاست
سلامKhansariha (8)
دوستان ببخشید باراکودا رو 52چطوری جواب میده؟
من با jsbو کراسمن تیراندازی کردم حالا میخواستم بدونم باراکودا چطوره؟
کالیبر 5.5
چه گرینی؟
برای تفنگ 52 بارکودا 21 گرینی بد نیست ولی بهتره که از ساچمه های حداکثر 18 گرین استفاده کنید و ترجیها جی اس بی .همچنین ساچمه کراسمن هالوپوینت هم که حدود 16 گرینه خوب جواب میدهد
مهرداد جان اگه بتونی از همین ساچمه BSA ولی Elite رو گیر بیاری روی ای تی خوب جواب میده/
موافقم حسین جان مدل الیت حتی کالیبر 4.5 هم به نصبت هزینه ای که براش میکنید خوبه .
(2013-04-23 08:48 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تفنگ 52 بارکودا 21 گرینی بد نیست ولی بهتره که از ساچمه های حداکثر 18 گرین استفاده کنید و ترجیها جی اس بی .همچنین ساچمه کراسمن هالوپوینت هم که حدود 16 گرینه خوب جواب میدهد

شرمنده مهندس جان ولی ساچمه 21گرینی باراکودا به خاطر وزنی که داره برای سلاحی مثل دیانا 52 اصلا مناسب نیست هم افت زیادی پیدا میکنه و هم دقت چندانی نداره..
بهترین ساچمه های تست شده و جواب داده برای دیانا 52 ساچمه کراسمن هالوپینت و جی اس بی 16 گرین هست.
در ضمن ساچمه کراسمن هالوپینت دارای وزنی معادل 14.3 گرین میباشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع