انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام. علی آقا در مورد ساچمه ارزون برای مارادور آذرخش ساچمه خوبیه. البته چون شما دوربین رو با جی اس بی 18 صفر کردین نیاز به صفر کردن مجدد دارین یا اینکه بتونین با پیشگیری تیراندازی کنین. البته این رو هم عنوان کنم که زمانی که با کراسمن دوربین تفنگم صفر بود با ساچمه آذرخش نیاز به صفر مجدد یا پیشگیری نبود.
درود دوستان... Khansariha (8)

ساچمه ی بول (Bull) چجور ساچمه ای هست؟ دقتش چطوره؟ اصلا ساخت کجاست؟ تو عکس که دیدم پرداختش از ساجمه های ایرانی بالاتر هست انگار...
روی مگنوم ها جواب میده (۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵)؟ اصلا کسی تجربه ی استفاده از این ساچمه رو داره؟
Khansariha (8)
با سلام
دکتر جان ساخت ایرانه،وزن و قیافش خوبه!و تخریب خوبی هم داره!اما....
دقتش بعد 10الی 15 متر افتضاح میشه!من قبلا یه بسته خریدم و رو سافاری که قدرتش تقریبا با 460 یکی هست تست کردم و چنن تایی هم شکار زدم اما تا 10 الی 15 خوبه و بعد اون اصلا دقت نداره و اصابت به هدفش شانسیه!Khansariha (290)(بنده نوک تیزشو استفاده کرده بودم،تو یه جعبه ی آبی رنگه و تو کالیبر 5.5 صد عدد ساچمه تو جعبه س و قیمتش حول و حوش 3 تومنه!)
(2014-03-11 07:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)

ساچمه ی بول (Bull) چجور ساچمه ای هست؟ دقتش چطوره؟ اصلا ساخت کجاست؟ تو عکس که دیدم پرداختش از ساجمه های ایرانی بالاتر هست انگار...
روی مگنوم ها جواب میده (۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵)؟ اصلا کسی تجربه ی استفاده از این ساچمه رو داره؟
Khansariha (8)

ساچمه بول با رنگ تیره سربش براق نیست و قدرت تخریب متوسط رو به پایین دقتش بد نیست ولی روی تفنگ های مگنوم چپ میزنه در کل پرومگنوم بهتر هست نمیدونم ساخت کجاست (فروشنده میگفت ساخت روسیست ولی .... )
ولی شاید باورتون نشه ساچمه نوک تیز بیژن رو 470 خیلی قدرت نفوذ بالایی داشت نسبت به ts 22 و پرومگنوم
ساچمه ای ایرانی که این اوایل نظر منو جلب کرده که در حد پرومگنوم وشاید بیشتر از ان در فاصله 40متر دقت خوبی داره .بیژن سری ساخت جدید کمی درازتر و سنگین تر از پرومگنوم و قدرت تخریب خوب.
جالب میشه که دوستان یه مقایسه ای بین ساچمه های پرومگنوم، بول، بیژن، آذرخش و نخجیر آمل بکنن (گروپگیری)... شاید خودم به زودی این کار رو انجام دادم... Khansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان.

آقا ميخوام براي مگنوم 350 خودم ساچمه Baracuda Hunter Extreme کالیبر ۵٫۵ بگيرم با مشخصات فني زير :

کالیبر ۲۲٫ ۵٫۵ میلی متر

وزن:

به گرین: ۱۹٫۰۹ gr

به گرم: ۱٫۲۱ g

شكل ساچمه و مشخصات در لينك زير هم آمده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر شما دوستان گرامي چيست ؟

تهيه كنم؟
من 350 ندارم ولی همه ی دوستانی که 350 دارند از کراسمن هالوپوینت کاملا راضی هستن.
به نظر من شما همون رو تهیه کنید چون جوابش رو پس داده و از نظر قیمت هم به صرفه تر هستش
Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون دوستان پس از jsb exact 15 گرین بگیرم ؟؟ برا شکاروهدف زنی معمولی پیشنهاد دیگه ای ندارین ؟
(2014-03-12 01:01 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 350 ندارم ولی همه ی دوستانی که 350 دارند از کراسمن هالوپوینت کاملا راضی هستن.
به نظر من شما همون رو تهیه کنید چون جوابش رو پس داده و از نظر قیمت هم به صرفه تر هستش
Khansariha (8)Khansariha (8)

با سلام و احترام.

با توجه به تخريب بالاي Baracuda Hunter Extreme کالیبر ۵٫۵ كه ديدم در بدن شكار اين موضوع رو بپرسيدم.

دوستان ديگر نظري ندارند ؟

با تشكر.
لینک مرجع