انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستانی که تجربه استفاده از این نوع ساچمه رو دارید بفرمائید که عملکرد این ساچمه در مسافتهای بالای 30 و 40 متر چطور بوده/منظور برای گروپ گیری است...ایا میشه با ساچچه جی اس بی اگزکت مقایسش کرد؟به نسبت اون ساچمه این چطور است؟

شکا ظاهری که خیلی شبیه به جی اس بی ساخته شده...حتی جائی شنیدم که می گن خود کارخانه جی اس بی این ساچمه ها رو می زنه براشون.......

[تصویر: BDAir_Arms_Falcon_4.52_.177_7.33grains-2.jpg]

[تصویر: BDAir_Arms_Falcon_Pellet-2.jpg]

کالیبر 5.5 این ساچمه 13.43گرین است.. وزنش از اگزکت پائینتره....اگر چنین باشه تو مسافتهای زیاد مشکلی پیش نمیاد؟
سلام دوستان
در مورد ساچمه Norica کسی اطلاعات و تجربه ای داره؟
تا حالا ساچمه با این برند ندیده بودم گفتم بیام اینجا کسب اطلاعات کنم...Khansariha (215)
من تو نمایشگاه شکار دیدم جعبه هاش قشنگ بود ولی قیافه ساچمه ها چنگی به دلم نزد.دو سه هفته پیش تو فردوسی هم دیدم ولی فروشی نبود.
(2011-12-18 01:44 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تو نمایشگاه شکار دیدم جعبه هاش قشنگ بود ولی قیافه ساچمه ها چنگی به دلم نزد.دو سه هفته پیش تو فردوسی هم دیدم ولی فروشی نبود.
تو انزلی یه جا داره 10 تومان 4.5 ...
کلا تو این سایت کسی باهاش گروپ گیری نکرده حداقل من ندیدم ... انگار کمیاب هستش ...
گفتم ببینم با هموطنش گامو در یک سطح هستش یا بهتره یا شایدم بدتر Khansariha (290)
محمد جان این فالکون فکر کنم ساچمه خوب و دقیقی باشه.من شیراز سراغ دارم میگه 23000 تومان.ولی چون 500 جی اس بی دارم فعلا بی خیالش شدم.با توجه به گنبدی بودنش و پرداخت عالی به نظرم دقتش در حد اگزکت باشهKhansariha (8)
manam az ina daram ye jabe mohemate jadid daram ke sare forsat ba chanin model schme ajibo gharib gorrp mizaramKhansariha (8)
محمد جان از طریق پی ام عرض کردم خدمت شما این ساچمه ساخت شرکت جی اس بی هستش دقتش تا 60 متر من باهاش گروپ گرفتم هیچ تفاوتی با جی اس بی نداره این ساچمه برای تفنگهای 15 ژول تا 40 ژول عالیه چون تراجکتوری بهتری نصبت به 15.9 جی اس بی داره و هم کیلزونتون بیشتر و بهتر میشه حداقل در اسلحه هاتسان کیلزونش 8 متر بیشتر از 15.9 جی اس بی هستش و از لحاظ بالستیک هم تفاوت زیادی با 15.9 جی اس بی نداره میشه گفت اصلا" محسوس نیست .

در کل بنظر من خیلی بهتر از جی اس بی 15.9 هستش . Khansariha (8)
دوستان منم فالکون به سفارش آقا مسیح واسه ای تی 44 خریدم ...کاری کرد که دیگه فقط از این ساچمه استفاده کنم..لانگ شات های تا 140 متر بدون انحراف و با تخریب بالا ازش زیاد دیدم.....اینکه آقا مسیح میگن با جی اس بی تفاوت نداره واقعا درسته.از نظر قیمت هم که بسیار مناسبه.یا حق..!
باراکودار گرفتم 25000 ولی فیت جا نمیره میگن تر کیه ای هست درست؟
اصلش رو چطوری باید گیر آورد؟
آیا ساچمه خوب با فشار جا بره یا معمولی؟
اسلحه من 350
خوب با تشکر از دوستان ...خوب شد مسیح جان در تاپیک هم این موضوع رو گفتی..به خاطر اینکه اینجور تاپیکها مرجع خوبی است برای کسانی که فرضا با فلان ساچمه کار نکردند و می خواهند نظرات دوستانی که استفاده کردند رو بدونند..........
دوستان عزیزی که استفاده کردند بی زحمت عکس گروپهای این ساچمه رو بگذارند ......فکر کنم جاش یکم خالی باشه تو تاپیک گروپ گیری......یا حداقل تعدادش کمه....
فکر کنم واجب شد بخرم...البته یکی از دوستان هم قول داده بخره و باهاش گروپ بگیره و نتیجه رو هم اعلام کنه ...ولی اینطور که از شواهد امر پیداست گروپهای تمیزی خواهد داد
لینک مرجع