انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا من ساچمه 250 تایی jsb خریدم ولی بیشترشون کمی پخی و کجی دارن
احتملا تو بار بهشون فشار اومده
اگه از اشنا خریدید برید و عوضش کنید Khansariha (8)
(2014-02-25 02:05 AM)nightwolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من ساچمه 250 تایی jsb خریدم ولی بیشترشون کمی پخی و کجی دارن

بله متاسفانه این ساچمه ها با وجود کیفیت بینظیرشون، تقریبا به راحتی دامنشون دفرمه میشه حتی با تکون خوردن توی قوطی... Khansariha (226)
بهترین راه برای حل این مشکل اینه که بسته به کاهش تعداد ساچمه ها توی قوطی از ضربه گیر بیشتر (مثل ابر یا پنبه) استفاده کنید که بنده با این روش جواب گرفتم... Khansariha (219)
تجربه ساچمه مناسب برای دیانا 470 - Diana 470 th کالیبر 5.5 :

سلام دوستان . من روی دیانا 470 ساچمه های پرومگنوم ، تی اس 22 ، کراسمن هالوپوینت و جی اس بی 18.13 رو تست کردم. توصیه من به شما اینه که اصلا طرف تی اس 22 نرید که اساسی پرت میزنه. بهترین ساچمه ای که من تست کردم بین این ساچمه هایی که گفتم خدمتتون کراسمن هالوپوینت هست که خیلی خوب میزنه. بعدش جی اس بی 18.13. پرومگنوم هم با توجه به قیمتش خداییش بد نیست و میشه برای استفاده های معمولی ازش بهره برد.
قصد دارم اگه فرصت بشه می خوام چند نمونه ساچمه ایرانی هم تهیه کنم و تست کنم نتیجه رو بهتون اطلاع میدم.
امیدوارم این تجربه به کارتون بیاد . . .

[تصویر: 76941389044100687470.jpg]
سلام
ساچمه های دیانا پاور، دیانا پوینت و سامیانگ برای 52 چطور هستند
سامیانگ میگن کره ای هست درسته؟
دوست عزیز این ساچمه هایی که اسم بردی برای تفنگت سنگینه. سامیانگ با گرین 28 و 32 رو کلا حذف کن. دیانا پاور با گرین 21 بد نیست البته برای فواصل بالا افت زیادی داره. تجربه استفاده از دیانا پوینت رو ندارم و در ضمن بله سامیانگ ساخت کره است.
(2014-02-28 11:17 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این ساچمه هایی که اسم بردی برای تفنگت سنگینه. سامیانگ با گرین 28 و 32 رو کلا حذف کن. دیانا پاور با گرین 21 بد نیست البته برای فواصل بالا افت زیادی داره. تجربه استفاده از دیانا پوینت رو ندارم و در ضمن بله سامیانگ ساخت کره است.

ممنون برای فواصل بالا از چه ساچمه ای استفاده کنم که جمع ترین گروپ رو بده؟
بهترین ساچمه برای فواصل بالای ۵۰ متر با ۵۲ جی اس بی ۱۸ گرین هستش.
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
من یک تفنگ مگنوم XT1000 دارم، که بقول دوستان قدرتی در حدود 350 داره، چه ساچمه ای از خانواده گامو میتونم استفاده کنم که گروپ خوبی ازش بگیرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
باتوجه به قدرت سلاحتون به نظرم تی اس 22 خوب باشه البته خودم تجرجش رو ندارم
باز دوستانی که این سلاح رو دارند یا داشته اند بهتر میتونن کمک کنند
لینک مرجع