انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-26 01:21 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا علیرضا جان دیدمشون قبول دارم خیلی خوبن، ولی همیشه دو تا کالیبر رو مقایسه کنی توی یک نوع ساچمه 5.5 پرداختش ضعیفتره. باید دید آردبلیو اس تو 5.5 چه پرداختی داره؟ من متاسفانه ندیدم.Khansariha (8)
مهدی جون منم تو 4.5 RWS رو خیلی قبول دارم ... خدایی عجب پرداختی داره ... بعد کل بسته , ساچمه هاش با هم مو نمیزنه ...
منم 5.5 ندیدم متاسفانه ... با تفنگ باشگاه اما گروپ عالی میده ...
کلا ساچکه کمیابی هستش و فکر میکنم قیمت جهانیش از jsb هم گرون تر باشه البته اگر اشتباه نکنم ...
(2012-08-26 02:14 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-26 01:21 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا علیرضا جان دیدمشون قبول دارم خیلی خوبن، ولی همیشه دو تا کالیبر رو مقایسه کنی توی یک نوع ساچمه 5.5 پرداختش ضعیفتره. باید دید آردبلیو اس تو 5.5 چه پرداختی داره؟ من متاسفانه ندیدم.Khansariha (8)
مهدی جون منم تو 4.5 RWS رو خیلی قبول دارم ... خدایی عجب پرداختی داره ... بعد کل بسته , ساچمه هاش با هم مو نمیزنه ...
منم 5.5 ندیدم متاسفانه ... با تفنگ باشگاه اما گروپ عالی میده ...
کلا ساچکه کمیابی هستش و فکر میکنم قیمت جهانیش از jsb هم گرون تر باشه البته اگر اشتباه نکنم ...

بله درسته آقا میلادKhansariha (8)
وقتی که بصورت مرتبط (Related)‌ از نظر نوع و وزن یک سری ساچمه ها را مثلا در کالیبر 5.5 با هم از نظر قیمت مقایسه میکنید به نتایج زیر میرسید (با توجه به تعداد درون جعبه )‌

[تصویر: 13459827921.jpg]
بترتیب از نظر گرونی و یا قیمت (بطور فرض هر دلار را 2100 تومن در نظر گرفتم)‌
1-بیمن (Beeman) میشود هر عدد 94.4 تومن
2- کراسمن میشود هر عدد 83.8 تومن
3- RWS میشود هر عدد 68.0 تومن
4- Napier میشود هر عدد 57.7 تومن
5-JSB Exact میشود هر عدد 56.7 تومن
در بین این چند مدل مرتبط قیمتهای جهانی ساچمه های جی اس بی از همه ارزونتره Khansariha (214)
منبع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون علی آقا بابت مقایسه ...
ولی خدایی با این دلار آزاد بخوای حساب کنی بازم واسه ما ایرانیا قیمت خوبی داره نسبت به بازار الان ...
دیگه حالا حساب کنید ارزشش پولیش واسه خارجی ها در حد خرید یه بسته گامو پرو مگنوم هستش Khansariha (290)
یه سوال الان دوستان رو 52 و 54 کدوم h&n جواب گرفتن از نظر دقت?
همه ساچمه های اچ ان الان تو بازار نیست ولی از بین اینا که هست باراکودا از همه بیشتر طرفدار داره و روی 52 و 54 عالی جواب داده
باراکودا مچ و فیلد تارگت ترافی نمونه های بهتر از باراکودا هستند که متاسفانه اینجا پیدا نمیشهKhansariha (8)
همش احساس می کنم 1.37 گرم سنگینه... این جور نیست?
کرو مگنوم هستش تو بازار ولی نسبت به باراکودا چطوره احسان?
نه دادا سنگین نیست
روی جعبه نوشته از 25 ژول به بالا
اتفاقا کرومگنوم رو من روی 54 و 80 تست کردم
روی 54 زیاد بد نبود ولی باراکودا خیلی بهتر بود و گروپش در حد نصف کرو مگنوم بود
Khansariha (8)
روی 80 هم زیاد تعریفی نداشت
دوستان و اساتیدی که تجربه سوماترا 500 دارند این تفنگ بهترین گروپ رو با چه ساچمه ای داره؟؟
(2012-08-27 01:38 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال الان دوستان رو 52 و 54 کدوم h&n جواب گرفتن از نظر دقت?
میلاد جان برای 52 اج اند ان های موجود:
اول و بهتر از همه باراکودا.
فیلد تارگت معمولی خوب در حد قابل قبول با تخریب فوق العاده.
کرومگنوم افتضاح.
رابیت مگنوم هم به درد این کلاس اصلا نمی خوره.
متاسفانه تروفی گیر نمی آد که تست کنیم.Khansariha (226)
(2012-08-27 03:03 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و اساتیدی که تجربه سوماترا 500 دارند این تفنگ بهترین گروپ رو با چه ساچمه ای داره؟؟

به ترتیب امیر جان سمیانگ.جی اس بی 15 و 18 گرین . بارکودا
لینک مرجع