انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان بهترين ساچمه براي ٥٦ چيه؟
ممنونم

Patriot
سلام.من برا گامو شادو هزار نخجیر آمل سرتخت و برا وایرخ 80 هم آذرخش استفاده میکنم.از هردو ساچمه برا این دوتا تفنگ خوب جواب گرفتم.البته قبلا از سامیانگ هم برا وایرخ 80 استفاده میکردم ولی دوستان گفتن که شدیدا براش ضرر داره چون ساچمه سنگینیه منم دیگه سامیانگ باهاش نزدم.سامیانگ کجا وایرخ فنری کجا خخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)
(2015-08-20 10:11 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از قوطی باراکودا میشه تشخیص داد که اصل هستند یا نه اگر میشه با تصویر نشون بدید Khansariha (8)
بله میشه تا حدودی
ساچمه اصل رنگ روش طلایی و ابیه ولی ساچمه تقلبی براقیت رنگ در قوطی کمتره و رنگ طلایی جعبه به خاکستری میزنه تو عکسی که گذاشتم معلومه دادا

(2015-08-20 12:29 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من برا گامو شادو هزار نخجیر آمل سرتخت و برا وایرخ 80 هم آذرخش استفاده میکنم.از هردو ساچمه برا این دوتا تفنگ خوب جواب گرفتم.البته قبلا از سامیانگ هم برا وایرخ 80 استفاده میکردم ولی دوستان گفتن که شدیدا براش ضرر داره چون ساچمه سنگینیه منم دیگه سامیانگ باهاش نزدم.سامیانگ کجا وایرخ فنری کجا خخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)

سلام
ساچمه ۱۸ گرینو وایرخ ۸۰ ۲۴ ژول میزنه ساچمه سامیانگو ۱۸ ژول
تا زمانی که با افزایش گرین قدرت بالا میره میشه از گرین بالاتر استفاده کرد وگرنه بالا بردن گرین یعنی فشار بیش از حد به تفنگ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برای 56 کراسمن هالوپوینت و گامو مچ اصلی بسیار عالی هستنKhansariha (8)
گامو اصل دیگه کدامه چه شکله قوطیش Khansariha (8)
داداش بعید میدونم الان جایی پیدا کنید. Khansariha (8)
قدیم یک سری بود که الانم همونه فقط کیفیتش پایین امده شکل ظاهرش فرقی نکردهKhansariha (8)
قدیم دو نمونه بسته بندی داشتن Khansariha (8)
ممنونم .البته براي كاليبر ٤/٥ ديانا ٥٦ هم اين ساچمه ها جواب ميده

Patriot
سلام خدمت دوستان عزیز ..
من چندین بار ساچمه پرومگنوم و تی اس ۲۲ از فروشگاه های مختلف فردوسی خریدم و متوجه شدم بعضی از بسته ها تعداد ساچمه هایی که بزور وارد لوله میشن و مشکل دارن زیاد شده و احساس کردم بعضی هاش اصل نیستن وو میخواستم اگه فروشگاه معتبری هستش که مطمپنن ساچمه اصل میده معرفی بفرمایین .. و دوم اینکه آیا میشه ساچمه اصل پرو مگنوم رو از غیر اصل تشخیص داد .
بهترین ساچمه برای گامو ویسپر همین پرومگنومه یا گزینه مناسب تری هم دارم .. (البته قیمت فضایی نباشه )Khansariha (256)
لینک مرجع