انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به اقا جلال رسيدن به خير كاكو !Khansariha (48)
ساچمه هاي ديانا با ارم rws عرضه ميشند من ديانا نديدم مطمئني اصل بودن؟
سلام اقا محسن.ممنون.
اره توی سایت دیانا هم اتفاقا هست.با رنگ زرد هم مشخص شده
ممنون جلال جان و رسیدن بخیر Khansariha (8)
در خصوص ساچمه های دیانا مگنوم بنظرم قیمتش شاید مناسب باشه چون خیلی کم هستند و قیمت واقعی ندارند البته بشرطی که اصل باشند Khansariha (214)
ساچمه های اصل دیانا تماما" ارم rwsدارن Khansariha (214)
(2011-04-20 08:03 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
نظر دوستان راجع به ساچمه دیانا مگنوم چی هست.روش زده برای فیلد تارگت.ایا کسی تا الان استفاده کرده.
بسته 500 تایش رو داره میده 33 هزار تومان.
خیلیی گرون میده
من دیدم 500 تای کالیبر 4.5 16000 تومن
از لحاظ کیفیت ساخت عالیییییییییی بود
ده سر و گردن از کراسمن و fx که من دیدم بالاتر بود
انگار دونه دونه انهارو پرداخت کردند و تو جعبه چیدند
در ضمن ارم rws هم روش برجسته حک شده
آقا سهیل میشه یه لینک از این ساچمه ها بذارید،تا قیافشون را ببینیم
(2011-04-23 12:12 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا آقا سهیل جواب بدن یک نگاهی بهشون بنداز ساچمه شماره 5 مورد معرفی شده اقا جلال بود Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون علی آقا ولی اینا که آرم rws ندارند!!!
سهیل گفته که آرم rws روش حک شده،احتمالا اینا اون چیزی هست که جلال دیده ولی اونی که سهیل دیده شاید فرق کنه
در کل rws فکر کنم نسبت به قیمتش((این قیمتی که اینجا اعلام شده)) از بقیه ساچمه های پدر مادر دار موجود در ایران بهتر باشه
دوستان عزيز

اين تير رو كسي ميدونه كجا ميشه گير آورد؟و قيمتش چنده؟
[تصویر: medscaleRWSSF22_2.jpg]
يه نكته جالب !!!!
اين تيرها در كاليبر 5.50و 5.51 و 5.52 ميليمتر توليد ميشه!!!!!!!!!!!!لينكش رو ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-23 12:12 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرض شود قیافه جعبش دقیقا شبیه به همین مدلیه که جاوید عزیز عکسشو همینجا گذاشته
فقط ساچمه سرتخت بود در حقیقت اسم مدلش مچ بود

که من اشتباها با ساچمه مگنوم دیانا اشتباه کردم

اینهم عکسش
[تصویر: MATCH_G.jpg]

بازهم میگم که جعبه شبیه این مدلی بود که جاوید عکسشو گذاشته
لینک مرجع