انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام.بهترین ساچمه ای که بهترین گروپ تا حداکثر 50 متر با دیانا 45 کالیبر4.5 دارند چی هست؟
چند شب قبل تو یه فروشگاه تو مشهد یه ساچمه دیدم به اسم دنیا 25 گرین یه بنده خدایی که ادعای تفنگ باز بودن داشت و داشت یه تفنگ پی سی پی به یک نفر میفروخت گفت ساچمه خوبیه و از این جور حرفها در قوطی نوشته و کاغذش آبی بود فکر کنم کسی تجربه استفاده ازش رو داره؟ میگفت برای گانپاور هم خوبه
قیمت هر قوطی 15000 تومن
خب اینا همون صاعقه یا اذرخش 25 گرین خودمون و از تولیدات جدید اقاحمید ساچمه هستند
منم این صاعقه هارو تست و برسی کردم،واقعا ساچمه های خوب و خوش ساخت و دقیقی هستند و در بازار فعلی رقیب ندارند !
Khansariha (8)
سلام دوستان بهترین ساچمه برای ویندی سیتی کالیبر 4/5 چی پیشنهادمیدین درضمن باساچمه های ایرانی چطوریه خوب میزنه یابهتربگم تاچندمتر میشه روش حساب کرد
درود خدمت اساتید
این تایپیک رو از اول با حوصله خوندم و به یه نتیجه جالب رسیدم
اکثر غریب به اتفاق دوستای گلم یا دیانا بازن یا مگنوم باز
البته تو سری فنری ها
حالا نمیدونم اسلحه ما خیلی خز شده یا چیز دیگه که هیچ کس ازش حرفی نزد
ببخشید ببخشید نمیخوام از موضوع خارج بشم
من برا وانتر مکس گامو 5.5 از پرو مگنوم سرتخت و نوک گرد استفاده میکنم و اصولا هم هدف زنی
از نخجیر یه بسته استفاده کردم بد نبود
یه ساچمه کرفتم اگه اشتباه نکنم دنیا با نوک برنجی مضخرفترین ساچمه موجود تو کهکشان
در واقع ساچمه سرتخت رو یه مخروط نیم گرمی برنجی با چسب مونتاز شده بود که اکثرش تو مرکز نبود و یا به هم چسبیده بودن
و از همه مهمتر اختالاف وزن بالای داشتن من از 1.20 پیدا کردم تا 1.53
البته پرو مگنوم تا فاصله 60 به بالا برا من پرت میزنه
یه تجربه جالب هم همین جمعه گذشته بدست اوردم
صبح رفتم خارج از شهر چندتا تیر انداختم بعداز ظهر هم هوس کردم مجدد برم
ساچمه هام تو ماشین جا مونده بود و حسابی گرم شده بود و تماما فیت تو اسلحه جا میرفت
ببخشید طولانی شد
درود بر دوستانKhansariha (8)
دیروز جهت خرید ساچمه jsb یک سر به بازار زدم . فقط jsb 15.89 تو بازار بود و خبری از 18.13 گرین نبود .
می خواستم تجربه دوستان رو در مورد 15.89 گرین برای بی تی 65 بدونم .که برای چه مسافتی مناسبه و بیشتر برای هدفزنی مناسبه یا شکار .

تشکرKhansariha (8)
(2015-06-27 12:23 AM)Farhads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستانKhansariha (8)
دیروز جهت خرید ساچمه jsb یک سر به بازار زدم . فقط jsb 15.89 تو بازار بود و خبری از 18.13 گرین نبود .
می خواستم تجربه دوستان رو در مورد 15.89 گرین برای بی تی 65 بدونم .که برای چه مسافتی مناسبه و بیشتر برای هدفزنی مناسبه یا شکار .

تشکرKhansariha (8)
دوست عزیز سلام، این ساچمه به دلیله سبک بودن ارتعاشه زیادی به لول بیتی میده و اصلا مناسب این تفنگ نیست، از ساچمه سنگین تر و ته قیفی واسه بیتی استفاده کن مثله باراکودا ساچمه سبک و ته گلدانی اصلا رو بیتی جواب نمیده
با تشکر
ساچمه های 18 گرین هم همچنین عملکردی دارند؟
و سنگینترین ساچمه ای که jsb داره و عملکرد خوبی داشته باشه (برای بی تی ) چیه؟
Khansariha (8)
سلام بااجازه بزرگترهابه نظرمن اگه میخای ساچمه مطمئن بگیر ی فقط باراکودابرابی تی جواب میده ازاون مدل سرش شبیه + فکرکنم 21گرینه بخصوص برافاصله بالاتراز50متر فرقشوبهترمی بینی
(2015-06-27 01:06 AM)Farhads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر
ساچمه های 18 گرین هم همچنین عملکردی دارند؟
و سنگینترین ساچمه ای که jsb داره و عملکرد خوبی داشته باشه (برای بی تی ) چیه؟
Khansariha (8)
دوسته من میتونی تست کنی خودت یا به بنده اعتماد کنی ،
ساچمه مناسب بیتی اول باراکودا مچ دوم باراکودا سوم سامیانگ ۲۸ گرین هست که هرسه ته قیفیه، اگر هم اصرار به ساچمه سبک دارید فقط دیسکاوری و کرسمن هالوپینت، البته باید صداشم تحمل کنی چون خیلی زیاده و به درده فاصله نهایی برد بی تی هم نمیخوره، تسته ۱۵ ساچمه با بیتی و گالاتیان و ای تی رو تو تاپیکه گروپها گذاشتم، یه سر بزن کمکت میکنه، از jsb18هم استفاده کردم، ببین،Khansariha (214)
لینک مرجع