انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
از دوستان کسی اطلاعات یا تجربه یی در مورد این ساچمه داره؟
از اونجا که طرفای ما ساچمه بارکودا معمولی ۲۱ و جی اس بی ۱۸ گیر نمیاد. به اجبار اینو برا ای تی ۴۴ گرفتم .
به نظر شما به خان اسیب میزنه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-09 11:08 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از اونجا که طرفای ما ساچمه بارکودا معمولی ۲۱ و جی اس بی ۱۸ گیر نمیاد. به اجبار اینو برا ای تی ۴۴ گرفتم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بسته ای چند گرفتی؟ازش استفاده نکردی؟
بسته یی ۴۵ از دهنادی شیراز
دودلم استفاده کنم . میترسم به خان اسیب بزنه.
(2014-01-09 11:44 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسته یی ۴۵ از دهنادی شیراز
دودلم استفاده کنم . میترسم به خان اسیب بزنه.

بهتره استفاده نکید تا اطمینان حاصل بشه که به سلاح اسیب نمیرسونه.
سلام دوست عزیز

به نظر من هم استفاده نکنید. فکر کنم هر ساچمه ای به غیر از سربی که نرمی خاصی داره به خان آسیب میزنه.
نه دوستان انقدر حساسیت به خرج ندید نصبت به ساچمه.ماشالا همه اسلحه گلوله زن دیدید یا دارید مرمی اسلحه اندازه خاصی به خان درگیر میشه.تفنگ بادیم تقریبا همین مکانیزم رو داره اینم یه عکس که خان فقط با سر و دم ساچمه درگیر میشه

این ساچمه هم 100 در 100 کارخونه فکر همه جاشو کرده.هیچ وقت یه کارخونه معتبر اعتبارشو واسه یه جنس بد زیر سوال نمیبره . من با کرال ساچمه مسی شلیک کردم هیچ اسیبی ندیده ماشالا اگر پی سی پی شلیکش کنه گمون کنم قدرت خیره کننده ای بده.

یا علی.
سلام OSAGAFARجانKhansariha (8)
این ساچمه ها جنس محکمی دارند و در استفاده طولانی مدت احتمال اسیب دیدن خان هست
در گلوله زنها درست نمیدونم اما بعد از مدتی لوله را تعویض میکنند
رد خان بروی ساچمه
ارادت Khansariha (8)
[تصویر: 13893814691.jpg]
[تصویر: 13893814692.jpg]
(2014-01-09 11:08 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

دوست عزیز
من خودم یک بسته از این ساچمه رو خریدم ولی با توجه به جنس سختی که این ساچمه داره استفاده مدام و متداول میتونه به خان لوله آسیب برسونه ولی استفاده بطور موردی مشکلی نداره
موفق باشید
دوست عزیز مهرداد جان. این که لوله تفنگ گلوله زن بعد از چند هزار شلیک باید عوض شه درسته اما اون در سلاح های خودکاره مثه دوشکا و تیربار گرینوف که اینجا جاش نیست و نمیشه در موردش بحث کرد.من با تمام این سلاح ها هم تیر اندازی کردم هم با نحوه باز و بستشون اشنام در صورتی لول این اسلحه ها عوض میشه که تویه یه ساعت شلیک های زیادی پشت سر هم داشته باشند که باعث داغ شدن لول وبی دقتی اسلحه میشه.اما این ساچمه اگر پشت سر هم شلیک نشه هیچ اسیبی به خان وارد نمیشهKhansariha (8)
راستی دوست عزیز OSAGAFAR ببخشید اسمتونو نمیدونم من به شما پیام خصوصی دادم انگار پیام خصوصی تو نو بستید لطفا یه پیام بدید کارتون دارم.

یا علی.
راجع به ts10باید بگم که من با ,135رنجر تیون شده دقت رویایی از این ساچمه گرفتم وکلا ساچمه محجوب ودقیق وکم ادعایی هست.
لینک مرجع