انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-29 12:59 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه تفنگ با تفنگ فرق داره.ممکنه تو بعضی ها سخت جا بره تو بعضی ها نه.
ساموئل جان چرا پرومگنوم نمی گیری؟ با کیفیت هاش بهتر از این نخجیر هستن.Khansariha (8)

ممنون از دوستان THUNDER و ganymede74 Khansariha (8)

پس پرو مگنوم بگیرم..اوکی... Khansariha (8)
سلام

یکی از دوستان جایی گفتند که نظر سنجی کرده بودند درباره [undefined=undefined]ساچمه های جدید نخجیر [/undefined]و درباره کیفیتش

میخواستم بدونم لینک و تایپیکش کجاست ؟؟؟
مشکل کار نکردن ابزار ها برای اعضای جدید)

یکی از دوستان جایی گفتند که نظر سنجی کرده بودند درباره ساچمه های جدید نخجیر و درباره کیفیتش

میخواستم بدونم لینک و تایپیکش کجاست ؟؟؟
سلام

کسی پاسخگو نیست ؟؟؟

(بابت معرفی تایپیک تیر

اینا هم جالبه ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[checkgetrequest]=true&frm-id=135689494050e092dcd8630
سلام به دوستان
2 تا سئوال متفاوت از اساتید داشتم.
1- در سهمیه فشنگی که امثال دریافت کردم حدود 100 عدد فشنگ 5 و 100 عدد 3و4 بود .برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

2- یه ساچمه خوب برای مگنوم 350 معرفی کنید چون من با ساچمه 4.5 پرومگنوم که میزنم کمی چپ و راست میزنه نمیدونم علتش چیه امکان داره از سبکی تیر باشه و در هوا بازی کنه ؟ فاصله 20 متر
با تشکر
(2012-12-31 11:28 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
2 تا سئوال متفاوت از اساتید داشتم.
1- در سهمیه فشنگی که امثال دریافت کردم حدود 100 عدد فشنگ 5 و 100 عدد 3و4 بود .برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

2- یه ساچمه خوب برای مگنوم 350 معرفی کنید چون من با ساچمه 4.5 پرومگنوم که میزنم کمی چپ و راست میزنه نمیدونم علتش چیه امکان داره از سبکی تیر باشه و در هوا بازی کنه ؟ فاصله 20 متر
با تشکر

دوست عزیز برای 350 حتما باید از ساچمه های سنگین استفاده کنید مثل باراکودا یا ts.Khansariha (8)
سوال 1: مربوط به تاپیک فشنگهای ساچمه زنی می شود و باید اونجا بپرسید.
سوال 2: برای 350 کالیبر 4.5 ساچمه ای مثل جی اس بی اگزکت هوی فکر کنم 9 گرینی بهتر جواب می ده و باراکودا 10 گرینی.Khansariha (8)
من تو یه مغازه تو تجریش 2 تا بسته ساچمه پرو مگنوم پیدا کردم مال سال 2010 واقعا باش میزنی لذت میبری ولی نا مرد داد بم بسته ای 12000 تومن کیفیتش عالیه هم سفت جا میره هم اصلا پلیسه نداره
سلام
من سه بسته ساچمه پرومگنوم عيد خريدم كه تا الان يه بسته استفاده كردم در كيفيت و دقت افتضاح تر از اين ساچمه نديدم تا به حال خيلي شل و بد فرم . ولي چند وقت پيش پرومگنوم سري جديد خريدم كه برچسبي هست از ظاهرش مشخصه خوبه حدود 10 تا 15 تا تير برداشتم كه همه با يكم فشار تو لوله جا ميره . ولي از نظر دقت هنوز امتحان نكردم ولي بد بنظر نمياد .
دو تا سوال..

1.برا رویال 5.5 چه ساچمه ای بهتره؟؟؟؟؟؟(بین این ساچمه ها: مچ ، پرو مچ ، دیابلو ، پرو مگنوم) برا شکار
2.ساچمه نوک تخت بهتره یا نوک تیز؟؟
سلام دوستان
من وايرخ خريدم اولين بسته ساچمه اي كه استفتده كردم گامو اكسپندر بود(البته همين امروز تموم شد)
هفته قبل رفتم يه بسته پرومگنوم گام گرفتم يعني اين ساچمه معني واقعي آشغال هستش !
ديروز رفتم تو ساري وقائمشهر هر مغازه اي گاموپرومگنوم اصل بگيرم پيدا نشد
به جاش يه بسته گامو مچ گرفتم خوب بود از پرومگنوم بهتر بود
اكسپندر بدي كه داشت اين بود تو فاصله بالاي 25متر خطا ميزد(البته بدون دوربين,شايد لرزش وكاهش ديد باعث ميشد تيرم خطا بره!)
با اين همه تجربيات اساتيد سايت چه ساچمه اي واسه وايرخ 80خوب هستش تا فاصله 50متر كبوتر رو بندازهKhansariha (8) البته قيمتش زياد بالا نباشهKhansariha (290)
لینک مرجع