انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فولاد جان باید از ساچمه هایی که سایز بزرگتری دارن استفاده کنی
منم با اینایی که گفتی مشکل دارم ولی پرو مگنوم بعضیاش سفت جا میره که دقتشونم خوبه
اگه مچ اصلی باشه هم دقت خوبی داره
کلا ساچمه اچ ان فقط روی وایرخ ها خوب جواب میده
باراکودا
جی اس بی 8 گرینی
خیلی مناسب اند برای تفنگ cfx به خصوص دومی که عالیه
اسلحم پنج و نیمه . جی اس بی 15 گرینی گیر نمیاد .باراکودا برا سی اف ایکس سنگین نیست؟
من با اچ اند ان روی دیانا هم نتایج خوبی گرفتم.
مچ اصلی هم دارم از اون جعبه قرمزا اونا هم شل شل جا میرن مثل بقیه
فولاد جان از مگنوم استفاده کن خوب جواب میدهKhansariha (8)
مگنوم هم اگه گیرم اومد چشم.می گذاریم!
یه سوال دیگه این ساچمه های روکش مسی مثه پاور اچ اند ان یا pba گامو واسه خان ضرری ندارن؟ اگه ضرر دارن پس چرا اونا تولید کردن؟
میگن تو بدن شکار بهتر فرو می ره
دوستان بیشترین نفوذ رو بین ساچمه های موجود در بازار رو چه ساچمه ای داره؟
(2012-07-29 04:33 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بیشترین نفوذ رو بین ساچمه های موجود در بازار رو چه ساچمه ای داره؟
آقا سید امیر حسین عزیز یه سری به این صفحه بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی شک یکی از بهترینهای نفوذ و تخریب بیشتر مال ساچمه های هالوپوینت هست. Khansariha (8)
دوستان بهترین ساچمه برای گامو Cfx royal
چی هست هم برای فاصله نزدیک حدود 10 الی 15 متری هم برای فاصله های بالای 30 متر ممنون میشم البته اسلحه 5.5 هست
دوست من کاش شما محدوده قیمت رو هم مشخص میکردی.با توجه به قدرت اسلحه شما ساچمه با گرین حدود 15 مناسبه.بهترین انتخاب جی اس بی 15 گرینی و ساچمه کراسمن هالوپوینت میباشد.ولی در ساچمه های ارزان تر پروهانتر و پرومگنوم مناسب هست.
بحث سی اف ایکس داغه ها!
ظاهرا pro match خیلی خوبه . جی اس بی گیر نمیاد. کراسمن هالوپوینت هم به سختی گیر میاد
(2012-07-29 09:34 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث سی اف ایکس داغه ها!
ظاهرا pro match خیلی خوبه . جی اس بی گیر نمیاد. کراسمن هالوپوینت هم به سختی گیر میاد

فولاد جان، JSB تو تهران گیر میاد، نمایندگی اون هم تو اصفهان هست
این هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با آرزوی توفیق Khansariha (8)
لینک مرجع