انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا مهرداد نفرمایید.بنده یه گروپ توی 20 متر با این ساچمه گرفتم و میتونید توی تصاویر گروپ گیری ببینید.قطر گروپ به زحمت 1 سانت میشه !!تازه برای 10 تا شلیک.
ان شا اله فردا هم توی 30 و 40 متر گروپ میگیرم.
یا علیKhansariha (8)
(2013-06-20 07:05 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مهرداد نفرمایید.بنده یه گروپ توی 20 متر با این ساچمه گرفتم و میتونید توی تصاویر گروپ گیری ببینید.قطر گروپ به زحمت 1 سانت میشه !!تازه برای 10 تا شلیک.
ان شا اله فردا هم توی 30 و 40 متر گروپ میگیرم.
یا علیKhansariha (8)
آقا جلال گروپ شما توی 20 متر رو هنوز ندیدم ولی منم عرض کردم توی فواصل نزدیک فقط میشه روش حساب کرد.حداقل روی AT من که اینجوری بوده.شما هم بهتر از من میدونید که ضعف ساچمه در فواصل دورتره که مشهود میشه.البته با گرفتن گروپ در 30 و 40 متر بهتر میشه نظر داد.تا جایی که یادمه دوستان دیگه هم خیلی ازش راضی نبودن.دوست عزیزم KINGPAKO (آقا حبیب گل) روی مارادور خودشون تست کردن و اصلا راضی نبودن.بجز علی آقا نازنین(ALIANA) که روی دیسکاوری ایشون خیلی خوب جواب داده بود.به هر حال منتظر گروپ شما هستم.Khansariha (8)
علی آقا هم که امروز صبح زود طی یه تماس تلفنی غافلگیر کننده جواب مثبت ما رو پس از ماهها تلاش در خصوص ... گرفت.البته فشارهای آقا مسیح هم در این خصوص ستودنی بود.به این میگن حمله گازانبری.مخلصیم مسیح جان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
علی جان شما جون بخواه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان عزیز. در جواب دوست گرامی barakuda این نکته رو عرض کنم که بنده خودم با 350 خیلی از این ساچمه استفاده کردم و واقعا ازش راضی بودم. چه برای هدف زدن و چه برای شکار. حتی تا 40 متر روی شکار واقعا مثبت جواب داد. حالا نمیدونم چرا با تفنگ شما جور نبوده.در ضمن همین ساچمه رو با مارادور هم تست کردم روی اون اسلحه هم خوب جواب داد. شاید ساچمه های بنده جادویی باشه خخخخخ
(2013-06-08 10:45 PM)miladshafiei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندوقته دنبال یه ساچمه خوب و ارزون میگشتم که بالاخره با یاری دوستان پیدا کردم . ساچمه های الماس که مدل های مختلفی داره و قیمت هاش از 9000 تومان شروع میشه تا 16000 تومان . من خودم مدل استانداردش رو گرفتم خیلی خوب بود . از پرومگنوم هایی که الان تو بازاره خیلی بهتر بود . لینکش رو میزارم تا دوستان ببینن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استانداردش واسه وایرخ 80 4.5 خیلی خوبه
(2013-06-20 11:55 PM)rabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-08 10:45 PM)miladshafiei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندوقته دنبال یه ساچمه خوب و ارزون میگشتم که بالاخره با یاری دوستان پیدا کردم . ساچمه های الماس که مدل های مختلفی داره و قیمت هاش از 9000 تومان شروع میشه تا 16000 تومان . من خودم مدل استانداردش رو گرفتم خیلی خوب بود . از پرومگنوم هایی که الان تو بازاره خیلی بهتر بود . لینکش رو میزارم تا دوستان ببینن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استانداردش واسه وایرخ 80 4.5 خیلی خوبه

اره دوست عزیز من هم از مدل استانداردش استفاده کردم و واقعا ازش راضی هستم . البته من هم روی وایرخ 80 هم مگنوم 350 و هم 460 امتحان کردم که عالی جواب داده ولی هنوز روی پی سی پی امتحان نکردم . Khansariha (256)
كفم بريد .... چشام 4 تا شد ....

من خودمم بيشتر تا الان از پرومگنوم استفاده كردم. هم فنري (هر دو كاليبر) هم PCP (كاليبر 5.5). خيلي خيلي وقت پيش ها از ساچمه هاي دنيا و بيژن (نوك تيز) هم استفاده كرده بودم كه البته من كلا چون توي تيراندازي اوت هستم در مورد دقتشون نمي تونم چيزي بگم (البته اين AT-44 انصافا دقت خوبي داره). به نظر منم اين ساچمه هاي BULL‌ كه جعبه پلاستيك آبي رنگ دارن خوب اومدن.
دوستان اگر وضع به همین منوال ادامه پیدا کنه این تاپیک با تاپیک ساچمه مناسب ادغام می شه.همونطور که می بینید دقیقا بحث های مربوط به اون تاپیک کاملا به طور موازی در حال دنبال شدن در این جاست.
آرش جان لطفا خودتون به وضع تاپیک رسیدگی بفرمایید در غیر این صورت به دلیل تشابه دو تاپیک و برای تجمیع مطالب دو تاپیک در هم ادغام می شن.
لطفاً وقتي ساچمه معمول رو اسم ميبرين از اسلحه هم نام ببرين.اينجوري كسي كه دنبال ساچمه مناسب براي يه اسلحه ميكرده سردر گم نميشه.
مثلا عنوان ميشه كه از پرومگنوم خيلي راضيه ولي نميگه كه اسلحه مورد استفاده چيه!به نظر شما اينجوري اصلا بدرد بخور هست؟
با دیانا 25 از ساچمه سرتخت h&n از این تقلبی هاش استفاده می کردم واقعا دقت خوبی داشت و راضی بودم
با سی اف ایکس بهتر از همه گامو مچ بود که منم دیگه مچ می گذاشتم همیشه و راضی بودم.مخصوصا اون قدیمی هاش که دیگه گیر نمیاد
با دینگو (52) هم جی اس بی 8.5 گرین و پرومگنوم می زنم.
با سلام خدمت دوستان
من هم سي اف ايكس رويال 5/5 دارم و ساچمه پرومگنوم رو بهتر از بقيه ساچمه هاي تو اين رده ميزنه
لینک مرجع