انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله همینه......البته این 5.5 هست.اونی که من دیدم 4.5 بود و 8 گرین
برا 52 خوبه؟؟؟؟؟
(2013-08-06 11:28 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا 52 خوبه؟؟؟؟؟

من هم دوستدارم گروپهای زیادی از این ساچمه ببینم تا تکلیف این ساچمه دقیقا روشن شه
ولی چون ساچمه های الماس تازه اومده فعلا گروپهای زیادی با تفنگ های مختلف ازش نیست
ولی تا اینجا که من میدونم 4.5 اون برا وایرخ 80 خوبه و اینو از دوستان شنیدم
(2013-08-06 11:28 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا 52 خوبه؟؟؟؟؟

اصلا بدرد نمیخوره ها.نگیر که پشیمون میشی.ساچمه های الماس همیناس دگه
تو سایت elmas.ir انواعشو میفروشه.ولی مفت نمیارزن.
خیلی راحت خم میشد...این از معایبه؟؟؟؟
درکل از پرومگنوم و مچ و... که بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(در این سطح قیمت)
(2013-08-06 11:47 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی راحت خم میشد...این از معایبه؟؟؟؟
درکل از پرومگنوم و مچ و... که بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(در این سطح قیمت)

اتفاقا جنسشون سخت بود.
قیافشم وقتی میبینی میگی عجب کیفیتی،اما اصلا دقت ندارن.والا من رو کرال مگنوم اصلا و اصلا جواب نگرفتم.صد رحمت به پرو مگنوم
52 چی؟؟؟؟؟
(2013-08-05 12:35 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی از دوستان ساچمهالماس رو برای دیانا 350 استفاده کرده، جواب میده؟
با تشکر

هیچکس جواب سوال منو نداد مجبور شدم خودم جواب خودمو بدم
داشتم ساچمه الماس میخریدم همزمان یکی از گروپاشو دیدم افتضاح بود پشیمون شدم از سایت الماس اومدم بیرون ولی سبد خرید رو پاک نکردم امروز از سایت زنگ زدن گفتن پولشو واریز کن برات بفرستیم گفتم تو رو به خدا دست از سر من یکی بردار که دلم خونه پشیمون شدم از خریدش خلاصه وضعی شده بود Khansariha (172)
درود بر اساتید محترم

اگه یه بسته ساچمه پرومگنوم 4.5 رو وزن کنیم و بخواهیم دست چین کنیم اولا چه وزن هایی بهمون میده و چه وزن هایی رو باید تو یه دسته قرار بدیم ؟
(2013-08-06 11:38 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا 52 خوبه؟؟؟؟؟

اصلا بدرد نمیخوره ها.نگیر که پشیمون میشی.ساچمه های الماس همیناس دگه
تو سایت elmas.ir انواعشو میفروشه.ولی مفت نمیارزن.

من رو كرال امتحان كردم واسه مسافت 60 تا 50 متر خوبه قدرتشم خوبه انقدم بد نيست
به موضوع خوبی اشاره کردین ! شما وایرخ 80 دارید و کالیبر 4.5 ، من دیانا 52 دارم کالیبر 4.5 ، بر فرض مثال یک بسته پرومگنوم با کیفیت متوسط به بالا خریده ایم (با مدل ها و کیفیت های خیلی بد کاری ندارم چون تو صحبت دوستان و اساتید معلوم بود دستچین کردن زیاد تاثیری روشون نداره )
البته علی صدرا یه روش توضیح داده بودند برای دستچین کردن به نظرم اگه وقت و حوصله دارین بهتر بودش
لینک مرجع