انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از خیلی ها شنیدم میگن ساچمه ی نخجیر آمل ٰساچمه ی خوبی هست . به نظر شما برا وایرخ 80( کالیبر 4.5) خوب جواب میده ؟ تا چه فاصله ای ؟ به لحاظ قیمت که عالی هست اگه خوب جواب بده هم عالی تر میشه ( حد اقل برا سرگرمی )
ساچمه های نخجیر امل به نسبت ساچمه های ایرانی ساچمه خوبی هست ولی با این ساچمه نمیتونی از تمام قابلیت های وایرخ 80 استفاده بکنی تازه به خاطر وزن کم ساچمه امکان اسیب به تفنگت هم هست.
ساچمه هایی که خیلی شل و آزاد وارد محل ساچمه گذاری تفنگ میشن آیا در دقت تاثیر میزارن و بد میزنن؟؟
من ساچمه های مچ،دیابلو و پرومگنوم رو استفاده کردم که هیچ کدومشون سفت داخل نمیرفتن!!!
(2013-01-23 08:26 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از خیلی ها شنیدم میگن ساچمه ی نخجیر آمل ٰساچمه ی خوبی هست . به نظر شما برا وایرخ 80( کالیبر 4.5) خوب جواب میده ؟ تا چه فاصله ای ؟ به لحاظ قیمت که عالی هست اگه خوب جواب بده هم عالی تر میشه ( حد اقل برا سرگرمی )

سر تخت اون نهایت تا فاصله 30 متر خوبه . به بعد دیگه بالستیکی نداره که دقیق حرکت کنه .Khansariha (256)
(2013-01-23 09:45 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه هایی که خیلی شل و آزاد وارد محل ساچمه گذاری تفنگ میشن آیا در دقت تاثیر میزارن و بد میزنن؟؟
من ساچمه های مچ،دیابلو و پرومگنوم رو استفاده کردم که هیچ کدومشون سفت داخل نمیرفتن!!!

دوست خوبم با توجه به تجربه خودم در کل ساچمه ای خوبه که اکثر ساچمه های داخل بسته هم شکل و هم اندازه باشن .اگه دقت کرده باشین از بین ساچمه هایی که شما استفاده کردید ساچمه های دیابولو از گامو یکنواختترن و به مراتب دقت بهتری هم نسبت به گاموها دارن البته تا فاصله 20 متری چون دیابولو مچ واسه اون فاصله ساخته شدن ، ساچمه هایی که شل میرن دقتشون تو فاصله کم خوبه ولی از 25 30 متر بیشتر دقتش خیلی افت میکنه و ساچمه نمیتونه از حداکثر انرژی اسلحه استفاده کنه در ضمن ساچمه شل به سر پیستون اسلحتونم آسیب می رسونه، ساچمه ای که سفت بره دقتش بهتر از ساچمه شله ولی ممکنه با فشار دست کامل نره تو جاش که باعث خراب شدن اورینگ سر پیستون و کم دقتی میشه هم تو اسلحه های کمر شکن هم تو لول ثابت . ساچمه ای خوبه که نه زیاد شل بره نه زیاد سفت باید تو جاش فیت باشه.
ببخشید دوستان عزیز نظرتون در مورد ساچمه ی دیابلو اصل ( نوار مشکی دور قوطیش هست ) چیه ؟ و تا چه فاصله ای دقت داره ؟
دوستان ساچمه نخجیر وزن کمی داره و در فاصله بالا بالستیک و حرکت مستیم خوبی نداره.
ایا نخجیر سنگین تر هم ساچمه میزنه؟مشکل دیگه ایه که نخجیر برام ایجاد کرده اینه که 20 % ساچمه هاش وقتی جا گذاشته میشه شل هستن و در میرن و متاسفانه مشکل زیادی ایجاد کرده برام.

کسی ساچمه سنگین تر ایرانی که مناسب باشه سراغ داره؟

تو پژمان و پیمان و دنیا و ... کدوم بهتره؟
(2013-01-26 11:21 AM)shomalirika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه نخجیر وزن کمی داره و در فاصله بالا بالستیک و حرکت مستیم خوبی نداره.
ایا نخجیر سنگین تر هم ساچمه میزنه؟مشکل دیگه ایه که نخجیر برام ایجاد کرده اینه که 20 % ساچمه هاش وقتی جا گذاشته میشه شل هستن و در میرن و متاسفانه مشکل زیادی ایجاد کرده برام.

کسی ساچمه سنگین تر ایرانی که مناسب باشه سراغ داره؟

تو پژمان و پیمان و دنیا و ... کدوم بهتره؟

بالستیک ضعیف نخجیر بیشتر برمیگرده به سرتخت بودن این ساچمه ، شما بهتره ساچمه پیمان یا بیژن را امتحان کنی که سر گرد هستند
دوستان میشه از نجیر نوک تیز هم استفاده کرد واقعا در حد خودش خوبه Khansariha (8)
بچه ها مطالب زیادی در مورد ساچمه ها خوندیم . حالا یه سوال ...
اگه بخوایید چند تا ساچمه ی مناسب برای وایرخ 80 ( 4.5) نام ببرید به نظر شما کدوم ها هستن ؟به ترتیب از ارزون تا گرونتر
لینک مرجع