انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان یه سوال.
اگر این ساچمه های گرد رو داخل تفنگ بادی بزاریم چجوری میشه؟
یعنی اصلا میشه یا نه؟
این ساچمه های گرد مخصوص کلت های گازی هستن و جز هدر کردن وقت و هزینه برای تفنگ بادی نتیجه ای نداره.
(2013-02-07 09:24 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساچمه های گرد مخصوص کلت های گازی هستن و جز هدر کردن وقت و هزینه برای تفنگ بادی نتیجه ای نداره.
یعنی چطوریه سرعت ساچمه میاد پایین یا خان تفنگ خراب میشه؟
(2013-02-07 09:43 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-07 09:24 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چطوریه سرعت ساچمه میاد پایین یا خان تفنگ خراب میشه؟

من شنیدم دقتشون خیلی کمه و احتمال کمانه کردن رو دارند.
(2013-02-07 09:51 PM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شنیدم دقتشون خیلی کمه و احتمال کمانه کردن رو دارند.

درباره کمانه کردن درسته ، به علت شکل هندسی که دارند پس از شلیک به شدت کمانه می کنند و بسیار هم خطرناک هستند و کاربردشان همانطور که دوستان گفتند برای تپانچه های بادی 2 3 ژولی است نه سلاح های قدرت متوسط و مگنوم ها.
من مدل استانداردش كه8كريني بود واسه وايرخ 80 تست كردم خيلي خوب بود واسه تفنكاي ديكه وكاليبرهاي ديكه نميدونم-خصوصا واسه شكار عاليه jsb8.33 هم دارم كاليبر4.50 ولي الماس تو تفنك من بهتر جواب داد علت خوب نبودن jsb احتمالا اينه كه بايد كاليبر4.52 بكيرم
سلام دوستان

قبلا با ساچمه ی مچ گامو تو بطری پلاستیکی دلستر میزدم از دو طرف سوراخ میکرد ولی امروز با ساچمه ی مگنوم ( نوک تیز گامو ) با توجه به اینکه نوک تیز هست و قابلیت نفوذ بیشتری داره وقتی به بطری شلیک میکردم فقط همون محل برخورد رو سوراخ میکرد . نمیدونید دلیلش چی میتونه باشه ؟

در ضمن نظرتون در مورد ساچمه ی مگنوم برا وایرخ 80 ( 4.5) چیه ؟ ممنون
undefined
(2013-02-14 11:21 PM)HamidRR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
undefined
وست تازه وارد این نوع ارسالهای شما اسپم هست متاسفانه تو تاپیک دیگه هم زدید که پاک شدند چون تازه وارد هستید تذکر میدیم لطفا دقت کنید. ممنون

(2013-02-14 09:22 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

قبلا با ساچمه ی مچ گامو تو بطری پلاستیکی دلستر میزدم از دو طرف سوراخ میکرد ولی امروز با ساچمه ی مگنوم ( نوک تیز گامو ) با توجه به اینکه نوک تیز هست و قابلیت نفوذ بیشتری داره وقتی به بطری شلیک میکردم فقط همون محل برخورد رو سوراخ میکرد . نمیدونید دلیلش چی میتونه باشه ؟

در ضمن نظرتون در مورد ساچمه ی مگنوم برا وایرخ 80 ( 4.5) چیه ؟ ممنون
دوست من نظر قطی نمیشه داد و چند چیز محتمل هست
1- ممکنه بدلیلی ساچه انرژی نگرفته باشه یا از دست داده باشه
2- بدلیل نوک تیز بودن روی قوطی کمانه میکنه و اثر پارگی و نه فرو رفتگی و رد شدن ساچمه به اشتباه تصور شده (احتمال این بیشتره)
برای وایرخ 80 کالیبر 4.5 گامومگنوم کمی سنگینه و بدرد مسافت دور نمیخوره دقت هم که نداره بیشتر برای زدن تیرو تخته و حلبی و بازی کردنهای اینچنینی میخوره
فعلا Khansariha (8)
آره موافقم . ساچمه ی خیلی سنگینی هست و دقت کافی نداره . ساچمه مگنوم تو برد زیاد خیلی زیاد افت داره و باید + رو بالاتر گرفت و خیلی بد تنظیم میشه . چون نمیدونستم خیلی ساچمه ی بد قلقی هست فکر میکردم دوربینم خراب شده و اون شب رو راحت نخوابیدم .Khansariha (226)
ولی ساچمه ی گامو مچ برا وایرخ 80 کالیبر 4.5 خیلی عالی جواب میده و افت تیر خیلی پایین تر از گامو مگنوم هست .
لینک مرجع