انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-07-18 08:51 AM)sohrab30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (214)دوستان من هم والتر رو با باراکودا تست کردم عجب ساچمه توپیه از فاصله 30 متری از 5 شلیک 4 تا ساچمه خورد روی هم خیلی ساچمه دقیقی هست و قدرت نفوذ خوبی هم داره!

واقعا عاليه سهراب جانKhansariha (8)
در مسافتهاي بالاتر چطوره دقتش مثلا در مسافتهاي 60 يا 80 يا 90 متر ؟
با ts22 چطوره دقتش ؟ فكر نكنم تعريفي داشته باشه
(2011-07-20 10:05 AM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-20 09:48 AM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فرق بین پرو مگنوم با پروهانتر کالیبر4.5 چیه و استفاده از کدوم واسه شکار از نظر تخریب بهتره مرسی

پرو هانتر نسبت به پرو مگنوم دارای سر گردتر و گنبدی تر هست و دقت اون از پرو مگنوم بیشتر هست و به نظرم باید تخریب بالایی هم داشته باشد

بنا به تجربه شخصی پرو هانتر تخریبش بیشتر ولی نفوذش کمتره هست.
(2011-07-20 10:48 AM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-18 08:51 AM)sohrab30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (214)دوستان من هم والتر رو با باراکودا تست کردم عجب ساچمه توپیه از فاصله 30 متری از 5 شلیک 4 تا ساچمه خورد روی هم خیلی ساچمه دقیقی هست و قدرت نفوذ خوبی هم داره!

واقعا عاليه سهراب جانKhansariha (8)
در مسافتهاي بالاتر چطوره دقتش مثلا در مسافتهاي 60 يا 80 يا 90 متر ؟
با ts22 چطوره دقتش ؟ فكر نكنم تعريفي داشته باشه

من باهاش دوروغ نگم تو فاصله 70 متری گردن یه خرگوش که تنها جایی بود که از پشت بوته دید داشت رو زدم افت این ساچمه تو فواصل بالا خیلی کم هست به نظر من برای اسلحه من بهترین هست!
ts22 تو فاصله بالا 40 متر به نظر من بدرد نمیخوره هم افت زیاد داره هم بی دقت عمل میکنه !Khansariha (214)
دمت گرم. حالش رو ببر

البته ميدونم والتر، رگلاتور داره ولي چند تا تير با قدرت و دقت تقريبا يكسان ميشه باهاش زد؟ وزن اسلحه چقدره
آقا اینجا همش اسم از پرو هانتر و پرو مگنوم هست . یه جور ساچمه دیگه هم هست یه مقدار کم از پرو مگنوم سنگینتره اسمش فقط مگنوم هست نمیدونم دیدین یا نه قیمتش همون بسته ای 3 تومن هست (بندرعباس)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون چطوره ؟

بعد من تفنگ مگونم 350 5.5 دارم با پرومگنوم از 20 متر به بعد بگیر نگیر داره دقیق بزنه ولی ایندفعه با باراکودا دوربین رو تنظیم کردم تمام ساچم ها دقیق به هدف میخوره تمام کنار هم و عالی ولی یجورایی از 40 یا 50 متر به بعد افتش نسبت به پروگنوم حدود 40 سانت میشد . میخواستم بدونم اصلا باراکودا 21 گرینی بدرد مگنوم 350 میخوره یا نه ؟ ساچمه دقیق تر با گرین کمتر داریم ؟

اون ساچمه ای که من عکسش رو در بالا گذاشتم به نظرم دقیق تر از پرو مگنوم میومد چند بار تست کرده بودم
دوست من مگنوم به نظر من ساچمه جالبی نیست و استفاده نمیکنم و اما در مورد افت باراکودا بعد از 50 متر با اسلحه شما برای این است که این مدل ساچمه برای اسلحه شما یکم سنگین و تو فواصل افت داره!

********************************************************************************​********************

(2011-07-20 11:59 AM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم. حالش رو ببر

البته ميدونم والتر، رگلاتور داره ولي چند تا تير با قدرت و دقت تقريبا يكسان ميشه باهاش زد؟ وزن اسلحه چقدره

نظری جان اگه بتونی تا 300 بار برسونی مخزنشو 50 شلیک خوب داره ولی من با 220 بار باهاش 32 شلیک با دقت سرعت خوب دارم که بعد اون 120 بار هنوز باد داره !Khansariha (214)
این ساچمه را من با وایرخ 100 و مگنوم 460 امتحان کردم

این ساچمه کپی ساچمه های دیانا قدیم است و بدلیل ایرو دینامیک خوب در فاصله 30 تا 40 متر با 460 خوب بود ولی بعد از ان دیگه تعریفی نداشت ولی با وایرخ اصلا خوب نبود

تلرانس وزنی بین ساچمه ها زیاد است ودارای پلیسه زیاد وکلا نمره خوبی نمیگیره وبرای تمرین در 20 متر خوبه وبرای شکار اصلا خوب نیست

با 350 سام یانگ را امتحان کن و رابیت مگنوم 2 ولی فکر کنم همان 21.14 خوب باشه

اگر گرین ساچمه بالاتر باشه با تفنگ فنری در فاصله زیاد افت ان بیشتر میشه ولی در pcp اینجور نیست چون میزان فشار پشت ساچمه یکی است وگرین ثابت

توصیه میکنم زیاد هم دنبال فاصله دور با تفنگ فنری نباشید تا 50 متر اگر یک ساچمه با گرین ثابت با تفنگتون مچ کنید و لم دستتون بیاد خوبه و همه چیز را دست ساچمه وتفنگ نسپارید از تجربه خود استفاده کنید

دوربین را در همان 40 متر صفر کردی دوربین شما چیه چون 350 دوربین راخوب بهم میزنه Khansariha (8)Khansariha (8)
اقا هادی شما وایروخ 100 داری ؟؟؟؟؟؟
دوربین من Gamo 3-9 50 هست الحمدالله روی مگنوم 350 آخ نگفته فکر کنم 4 بسته تیر باهاش زدم تو این 6 ماهی که دارم

دوربین سنگین و محکمی هست 120 تومن خریدم (بندرعباس)
سنگينتر از بيمن كودياك و باراكودا و تي اس 22 براي 350 بدرد نميخوره(تو تاپيك 350 مگنوم بقيه مطلب هست)
لینک مرجع