انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-05-24 09:05 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برا هدف زنی با دیانا 56 در فاصله بالای 100 متر حداکثر تا 150 متری چی پیشنهاد میکنید؟
فعلا یه بسته jsb exact jumbo heavy 18.13gr گرفتم...به نظرتون هرچی سنگینتر انتخواب کنم بهتره؟مثلا jsb monster 25.4 گرینی!Khansariha (108)

به نظر من برای فاصله دورتر باراکودا از همه بهتره
قدرت 56 خیلی زیاد نیست که بتونی ساچمه 24 گرینی شلیک کنیKhansariha (8)
با سلام
ساچمه Crosman Pointed 4.5 با گرين 7.9 روي وايرخ 80 فوق العاده جواب ميده
ميتونم بگم بهترين ساچمه واسه وايرخ 80 يكي همين Crosman و ديگري RWS R10 هستش ، واقعا محشرن
يا علي Khansariha (8)
من جدیدا ساچمه کراسمن رو تو بازار ندیدم شما جدیدا گرفتید ؟به نظر من هم بهترین ساچمه 4.5 هست.
(2012-05-24 09:05 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برا هدف زنی با دیانا 56 در فاصله بالای 100 متر حداکثر تا 150 متری چی پیشنهاد میکنید؟
فعلا یه بسته jsb exact jumbo heavy 18.13gr گرفتم...به نظرتون هرچی سنگینتر انتخواب کنم بهتره؟مثلا jsb monster 25.4 گرینی!Khansariha (108)

سلام امیر جان
شما باید ساچمه مناسب تفنگ خودت را پیدا کنی ،ولی همون jsb exact jumbo heavy 18.13gr که خودت داری جزء بهترین ساچمه هاست ، من یه نصفه بسته jsb15.9 و چندتا باراکودا دارم، یه موقع که دیدمت بهت میدم تا امتحان کنی ببینی کدوم بهتر جواب میده.
مثلا برای pcp که من داشتم jsb عالی بود ولی باراکودا جالب نبود و در عوض باراکودا روی 52 خیلی خوب جواب داد
(2012-05-25 11:02 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من جدیدا ساچمه کراسمن رو تو بازار ندیدم شما جدیدا گرفتید ؟به نظر من هم بهترین ساچمه 4.5 هست.

با سلام
بله یکی از دوستان دو شب پیش از تهران واسم تهیه کرد
یا علی
(2012-05-25 04:31 PM)ShADoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-25 11:02 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
بله یکی از دوستان دو شب پیش از تهران واسم تهیه کرد
یا علی

قیمت هر بسته چقدر بود؟
19 تومن
سلام.
امروز ساچمه فینال مچ والتر روی وایرخ 80 امتحان کردم عالی جواب داد .
به زودی گروپش میذارم.
اینم عکسش.
[تصویر: finalmatch.jpg]
5 تا بستشو دارم از اینا به درد سیبل زنی فقط میخوره اونم توی فاصله کم
با توجه به نوع ساچمه و طراحیش بیشتر برای اسلحه های با قدرت متوسط رو به پایین خوبه.
من توی 15 متر امتحان کردم عالی میزنه.بهتر از هر ساچمه دیگه ای که تا حالا رو وایرخ امتحان کردم.به محض اینکه فرصت کنم توی 25 و 30 هم حتما گروپ میگیرم.
اما کلا اعتقاد دارم ساچمه های سر تخت نهایتا 30 متر خوب جواب میدن.

راستی دوستان ساچمه umarex این مدل هم داشت [تصویر: umarex-.22-5.5mm-domed-pellets.jpg]
کسی تا الان استفاده کرده؟
به نظرتون خوبه؟
Khansariha (8)
این ساچمه هم داشت.
[تصویر: product_1313.jpg]
فکر کنم چیز خوبی باشه.
کسی استفاده کرده؟؟؟
لینک مرجع