انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-01 08:37 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی تا حالا از ساچمه های باراکودا هانتر و باراکودا هانتر اکستریم استفاده کرده؟ دقتشون برای شکار تا ۵۰ متر کافی هست؟ آیا مثل ساچمه های جی اس بی نرم هستند و دامنشون زود دچار چولگی میشه؟
ممنون از پاسخ... Khansariha (8)

دقت وتخریبشون تا ۷۰مترهم عالیه،من از هردوشون استفاده کردم،دامتشون هم ضخیمه مشکلی نداره وکلا با jsb فرق داره.
برادران گرامی میشه تفاوت بین ساچمه 18 گرینی جی اس بی چک 500 تای را با ساچمه 18 گرینی جی اس بی هاتسان 250 تای بفرمایید؟
هیچ فرقی نداره دادا....جفتش مال ی کارخونس فقط اونا بسفارش هاتسان که شرکت هاتسان واسه تبلیغ بردندش این کارو کرده.
سلام دوستان عزیزم شب بخیرلطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید بهترین ساچمه ها تو رنج قیمت پایین و بالا واسه دیانا 31 چی هست که بیشترین دقت رو ازش بگیرم قبلا از وقتی که میگذارید واقعا ممنونم Khansariha (8)
(2014-02-01 11:27 PM)silenthunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزم شب بخیرلطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید بهترین ساچمه ها تو رنج قیمت پایین و بالا واسه دیانا 31 چی هست که بیشترین دقت رو ازش بگیرم قبلا از وقتی که میگذارید واقعا ممنونم Khansariha (8)

درود
دوست عزیز بهترین ساچمه ای که من بالاترین دقت رو باهاش داشتم جی اس بی هست که توی ساچمه های با قیمت تقریباً بالاست توی رنج متوسط هم میتونی از باراکودا مچ استفاده کنی.
در ضمن نگفتید کالیبر تفنگتون چنده؟؟
موفق باشید.
(2014-02-01 11:27 PM)silenthunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

ساچمه تو رنج قيمت پايين گامو پرومگنوم هست و در رنج قيمت بالا همانطور كه دوست عزيزمون عنوان كردند جي اس بي .

اولي قيمت هر بسته 250 تايي در كاليبر 5/5- 10 الي 15 هزار تومان و دومي قيمت 500 تايي 80 الي 90 هزار تومان Khansariha (8)
براي ديانا 31 خوب هستند Khansariha (8)
در نبود پروهانتر تنها ساچمه ارزون بازار که هماهنگی خوبی در کالیبر 5.5 با انواع دیاناهای 52 و 54و 56 داشت الماس استاندارد بود که اون هم در مشهد و تهران ظاهرا کمیاب شده . سایت نمایندگی هم موجود ندارند . در کالیبر 4.5 با دیانا 52 در فاصله 70 متری با دوربین زوم 9 برابر و البته کمی وزش باد همچین گروپی شد. هدف چسب ابی رنگ بود که در این فاصله تمام تیرها بالاتر اصابت کردند.بین بالاترین ساچمه تا محل چسب 8 cm فاصله بود. البته شرلیط در کل مساعد نبود( در غیر این صورت در تاپیک گروپها قرارش میدادم ) ولی نتیجه هم به نظر خودم بد نیست تا نظر رفقا چی باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزن ساچمه هم 8 گرین میباشد.
در ضمن اثار تخریب پایین محل چسب مربوط به شلیکهای دیگر است.
به لطف یکی از دوستان ساچمه کراسمن هالوپوینت و جی اس بی تهیه کردم ، به دستم برسه ایشالا براتون گروپ 470 رو میذارم
با سلام.

اين ساچمه هاي نخجير رو كسي توصيه ميكنه ؟

با تشكر.
(2014-02-04 02:14 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

اين ساچمه هاي نخجير رو كسي توصيه ميكنه ؟

با تشكر.

من رو تفنگ کرال عالی جواب گرفتم.البته کالیبر 5.5.نوک تیز
لینک مرجع