انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من هم یک بسته باراکودا گرفتم که گروپ جالبی نداد.وقتی ساچمه هارو وزن کردم 4 وزن مختلف بودن!!! دلمو زد،اما امروز تو فاصله 80،90 و 100 متری بطری دلستر زدم باهاش!!!موندم چرا ساچمه ها اینجوری شدن.میخواستم ساچمه رو عوض کنم و jsb استفاده کنم که اوضاع اون هم ...
سلام
من هم از انواع بارکودا استفاده کردم روی ای تی تا فاصله 40تا 50 متری خوب جواب می ده وگروپ عالی میده .ولی در فواصل بالا با ژول پابین گروپ خوبی نمده.
تو سایت باراکودا برد مفید رو 50یارد علام کرده.
درود دوستان... اول از همه از نظرات خوب دوستان تشکر میکنم... Khansariha (8)

(2014-04-06 10:34 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز 2 بسته باراکودا تهیه کردم و گفتم زود تست کنم که مثل جی اس بی ها نباشه
رفتم پشت بوم و با استفاده از میلدات هافاصله ی خودم تا همسایه ی(مقابل) کوچه مجاور رو اندازه گرفتم حدودا 80 متر بود
روی دیوار همون ساختمون با باراکودا گروپ گرفتم و گروپ خوبی از اب درومد.شاید باراکودا رو تفنگ من خوب جواب داده.
Khansariha (8)

علی جان میشه فاصله رو دقیق ذکر کنی؟ گروپش در حد چند سانت بود؟ Khansariha (8)

(2014-04-06 10:38 PM)zaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vicxtor [جان شرمنده اسمتونم فراموش کردم اتفاقا تو همین فواصل اقا حمید شلیکای موفقی داشته میتونین از خودشون هم جویا بشین اگه دقت کنین زمان پرتاب ساچه جی اس بی تو دوربین در یک لحظه یه انحراف به چپ یا راست رو داره و دوباره به مسیر اصلیش برمیگرده اما تی اس 22 یا باراکودا همچین رفتاری رو از خودشون نشون نمیدن و همون خط مستقیم رو طی میکنن تنها ایراد یاراکودا به خاطر ضعفش تو افت بیشتر برای مسافت های بالاست که بعد از طی مسیر 0 دوربین شروع به افت میکنه که با پیشگیری بیشتر نسبت به ساچمه های کراسمن یا جی اس بی قابل رفع هست اما دیگه باید مثل اقا حمید تفنگ و ساچمه موم دستت باشه
خیلی مخلصمKhansariha (8)

درود رضا جان؛ حنان هستم... Khansariha (8)
فقط رضا جان منظورتون رو از جمله ی آخر متوجه نشدم؟ Khansariha (399)
من تیراندازییم اونقدر ها هم بد نیست... میتونی گروپ هام رو با جی اس بی و ۴۶۰ مگنوم (در ۴۰ متر) و سی اف آر (در ۲۵ متر) ببینی... Khansariha (8)
من هنوز نظرم اینه که باراکودا با اینکه ساچمه ی خوبیه اما بالای ۵۰ متر دقت لازم رو برای به دست آوردن یه گروپ جمع نداره...
Khansariha (8)

(2014-04-07 01:23 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من هم از انواع بارکودا استفاده کردم روی ای تی تا فاصله 40تا 50 متری خوب جواب می ده وگروپ عالی میده .ولی در فواصل بالا با ژول پایین گروپ خوبی نمده.
تو سایت باراکودا برد مفید رو 50یارد علام کرده.

امیر جان با بخش اول فرمایشاتتون کاملا موافقم و اصولا باراکودا برای ۳۰ ژول به بالا (با اغماض ۲۵ ژول به بالا) طراحی شده اما دقت سلاح با یه ساچمه ی خاص به نظر بنده ربطی به قدرت سلاح نداره مگر اینگه ساچمه خیلی برای یک سلاح سبک باشه و سرعتش نزدیک به سرعت صوت بشه که در اینصورت اون هم در فواصل بالا به دلیل ایجاد ناپایداری در حرکت ساچمه گروپ باز میشه...
Khansariha (8)
حنان عزیز عرض ارادت
والا در مورد گروپ باراکودا مچ من همچنان نظرم همونه میگم که شرمندم که نتونستم عکسی بگیرم اما دلیلم اینه که ای تی با این ساچمه تا فاصله 60 متر هم گروپ خوبی داده احتمال میدم به خاطروزن مناسبش برای قدرت ای تی باشه و حفظ قدرت تا مسافت های بیشتر به دلیل سنگینیش که باعث میشه در مقابل اصطحکاک با باد تنش کمتری نشون بده خیلی مخلصمKhansariha (8)
(2014-04-08 01:39 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید برای مگنوم 350 کالیبر 4.5 ساچمه ای که بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟
من خودم تایپیک 350 رو خوندم و 2 ساچمه بنظر دوستان بهتر بود کراسمن گرین 14 و جی اس بی گرین 10 .
درود... Khansariha (8)
دوست عزیز کالیبر ۴/۵ کراسمن که ۱۴ گرین نیست ۱۰/۵ گرین هست... این ساچمه (البته اگه گیر بیاد) و جی اس بی اگزکت heavy و باراکودا براش مناسب هستن... Khansariha (8)
(2014-04-08 02:00 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-08 01:39 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید برای مگنوم 350 کالیبر 4.5 ساچمه ای که بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟
من خودم تایپیک 350 رو خوندم و 2 ساچمه بنظر دوستان بهتر بود کراسمن گرین 14 و جی اس بی گرین 10 .
درود... Khansariha (8)
دوست عزیز کالیبر ۴/۵ کراسمن که ۱۴ گرین نیست ۱۰/۵ گرین هست... این ساچمه (البته اگه گیر بیاد) و جی اس بی اگزکت heavy و باراکودا براش مناسب هستن... Khansariha (8)

دوستان باتوجه به مطالب جناب flower ساچمه کراسمن 10.5 یا جی اس بی اگزکت heavy و باراکودا رو مغازه ی در مشهد داره ؟ تشکر
به نظر من بهترین ساچمه ای که تا به حال استفاده کردمH&N Diabolo بوده،من که خودم خیلی ازش راضی هستم،به شماهم پیشنهاد میکنم استفاده کنید...[تصویر: Sachme_HN_Diabolo-2.jpg][تصویر: Sachme_HN_Diabolo-1.jpg]
(2014-04-08 06:34 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من بهترین ساچمه ای که تا به حال استفاده کردمH&N Diabolo بوده،من که خودم خیلی ازش راضی هستم،به شماهم پیشنهاد میکنم استفاده کنید...[تصویر: Sachme_HN_Diabolo-2.jpg][تصویر: Sachme_HN_Diabolo-1.jpg]

سلام کابوی عزیز
ورودتون رو به انجمن از طرف تمامی مدیران و اعضای گرامی تبریک میگم
انشالله بتونیم از تجربیات شما نهایت استفاده رو بکنیم
متاسفانه عکس ها نمایش داده نمیشه
اگر لطف کنید از آپلود سنتر انجمن استفاده کنید ممنون میشم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز،از شما خواهشمندم نظراتتون رو در مورد ساچمه گامو بگید،از نظر من که ساچمه خوبیه من باهاش تاحالا چیزای زیادی زدم البته به پای ساچمه دیابلو نمیرسه...راستی نظراتتون رو در مورد ساچمه های نوک پهن و نوک تیز بگید و تجربیاتتون رو در رابطه با استفاده از انواع ساچمه نوک تیز و نوک پهن بیان کنید.با تشکرKhansariha (8)[تصویر: 13988700681.jpg]
[تصویر: 13988700682.jpg]
سلام کابوی جان
اینجا درموردش یه تاپیک هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع