انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ساچمه رو باید نسبت به اسلحه خرید هر ساچمه ای برای هر اسلحه ای نمیشه استفاده کرد من 1ساچمه خودم ساختم عالی جواب میده
(2012-02-13 04:54 PM)smartgun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه رو باید نسبت به اسلحه خرید هر ساچمه ای برای هر اسلحه ای نمیشه استفاده کرد من 1ساچمه خودم ساختم عالی جواب میده

سلام
خوب داداش رو کن ببینیم چی ساختی . عکسی . فیلمی . چیزی Khansariha (8)
(2012-02-13 04:54 PM)smartgun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اگه امکانش هست عکس ساچمه دستسازتون و نحوه ساختش رو بفرمایید.همچنین اگه گروپی ازش دارید که دیگه خیلی عالی میشه
الام ساچمه خوب که هم وزن پرومگنوم باشه توی بازار چی هست برای at44 و مگنوم 350 استفاده کنم؟
فاکون هر ساچمه چند گرم هست؟
کراسمن ها بهش نزدیکه اما دقت کراسمن بهترهKhansariha (8)
فالکون چی؟
فالکون هم وزن پرومگنوم داره؟
قیمت کراسمن و فالکون چند؟
دقت فالکون عالیه حرف نداره وزنش 13.43 گرین هستش و کراسمن 14.3 گرین .
قیمت کراسمن پوینتد 175تای17500 .....فالکن هم که دیگه خدا بیامرزتش.....انگار فعلا فقط باراکودا هست
یه بسته ساچمه تی اس 22 خریدم خیلی شل توی لوله جا میرن و اصلا فیت نیستن.کیفیت ساچمه ها پایین اومده؟ به نظر شما با همین وضع استفاده بکنم ؟
کیفیت ساچمه ها بسیار افت کرده و به نظر من استفاده از این ساچمه فایده ای نداره چون اصلا دقت نداره فعلا تنها ساچمه ای خیلی خوبه و دقت بالا داره باراکوداست ولی اونم خیلی گرونه
لینک مرجع