انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید
دوستان گرامی : برای یه پی سی پی مثل گالاتیان ، ساچمه مناسب چی پیشنهاد می کنید ؟
(2013-12-28 08:47 PM)persia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید

جی اس بی اگزوکت هوی 18 گرین
با سلام.

اقا براي مگنوم 350 بهترين و دقيق ترين ساچمه چي پيشنهاد مي ديدن ؟

قيمت مهم نيست ؟

با تشكر.
(2013-12-28 09:02 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

قيمت مهم نيست ؟

با تشكر.

باراکودا
JSB EXACT
Crosman hollow point
(2013-12-28 09:11 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 09:02 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

قيمت مهم نيست ؟

با تشكر.

باراکودا
JSB EXACT
Crosman hollow point

با سلام و تشكر.

دوست عزيز دقيق بفرمائيد با چه گريني و در صورت امكان از كجا مي توان اصل تهيه كرد ؟

با تشكر مجدد.
سلام.به نظر من واسه تفنگای زیر 20 ژول بیژن بهترین گزینه به حساب میاد.من از بیژن استفاده میکنم واقعا دقت خوبی داره.
(2013-12-28 10:36 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 09:11 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

قيمت مهم نيست ؟

با تشكر.

باراکودا
JSB EXACT
Crosman hollow point

با سلام و تشكر.

دوست عزيز دقيق بفرمائيد با چه گريني و در صورت امكان از كجا مي توان اصل تهيه كرد ؟

با تشكر مجدد.
دوست عزیز هیچکدام از ساچمه های فوق اصل و بدل ندارند .نمیدونم این واژه اصل از کجا اومده.
باراکودا 21
JSB EXACT 15 و18
Crosman hollow point 14.31
(2013-12-28 08:47 PM)persia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید

سلام،
دوست عزیز jsb exact jumbo 1.030g و jsb exact jumbo heavy 1.175g و baracuda match 21grain جز بهترینها هستند

موفق باشید
سلام
دوستان می بخشید ، می خواستم برای تفنگم (( Magnum XT-1000 )) که کالیبرش 4/5 هست ساچمه با کیفیت بگیرم ، تا به حال فقط از پیمان و گامو و ... استفاده می کردم ، ساچمه رو صرفاً برای شکار می خوام استفاده کنم و نیاز به دقت زیاد برای شکار دارم ، قیمتش هم مهم نیست فقط چون تفنگ مگنوم هست فکر کنم ساچمه باید با گرین بالا باشه
کاربر و دوست عزیز ثاقب ، می تونین در صورت امکان به طور مثال با تهیه مقداری از چند نمونه ساچمه مثل ساچمه کراسمن هالو پوینت (که با دیانا 350 مگنوم خوب مچ میشه و این سلاح هم یه جورایی کپی شده این مدل دیانا هستش توسط برادرای چینی ) تست کنید و بعد برای خرید بیشتر اقدام کنید. برای تنوع حتما از ساچمه سنگین تر مثل باراکودا هم استفاده کنید ببینید گروپ خوبی میده و البته در فاصله های مختلف تا افت ساچمه ها هم براتون مشخص بشه !! چون در هر صورت برای ساچمه های با کیفیت حداقل (بسته های 500 تایی) 70 هزار تومن هزینه میشه و این هزینه با تست انجام بشه به صرفه تر هستش Khansariha (8)
به نظر شخص خودم چون قدرت سلاح بیشتر از 24 ژوله (البته به ادعای سازنده ) بهتره برای ثبات و دقت بیشتر و تخریب بیشتر در فواصل دورتر از ساچمه هایی مثل باراکودا 21 گرین ، جی اس بی 18 گرین استفاده کنید - با توجه به گفته خودتون که قیمت مهم نیست عرض کردم Khansariha (219)
لینک مرجع