انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پس اینجور که معلومه هر ساچمه ای میتونه رفتار متفاوتی نشون بده. حالا چرب کردن رو که دیگه بیخیالش شدم طبق راهنمایی که کردید. ولی خب من کل قوطی 500تایی باراکودا رو شستم!!! حالا برا اینکه از بحث اصلی تاپیک دور نشیم اینم عرض کنم که واقعا عملکرد ساچمه روی تفنگ من عالی بود. من شادو 4/5 دارم که با واشر دیانا و گریس که به فنر زدم تیون شده. دقت ساچمه واقعا عالیه برا هدفزنی. اولین فرصت گروپ میگیرم و میزارم تو سایت
آقا مهدی ممنون از راهنمایتون.
روزگارتون خوش یا علی
سلام دوستان.راستش خیلی سخت تونستم این تاپیک رو پیدا کنم اخه با گوشی انلاین میشم.چندتا سوال داشتم که خواهش میکنم راهنمای کنید.من ای تی دارم و بیشتر استفادم برا ش....از ساچمه جی اس بی 18 گرین استفاده میکردم که واقعا دقت خوبی داشت حتی تا حدود 100 متری برام جواب داد ولی یه مشکلی که داشت این بود که اکثر ش...های زیر 30 یا 40 متریرو فریز نمیکرد حتی بعضی اوقات پرنده مسافط زیادی رو طی میکرد و تلف میشد و من نمیتونستم پیداش کنم و این موضوع برام از نظر اخلاق شکار پسندیده نبود.و با با ساچمه رنجر 18 گرین هم بیشتر از 35 متر نمیشد کار کرد این بود که تصمیم گرفتم از ساچمه کراسمن هالوپوینت استفاده کنم اما 1_نمیدونم قدرت تخریبش در چه حده2_تا چه مسافتی میتونم رو دقتش حساب کنم .خواهش میکنم دوستانی که ازین ساچمه استفاده کردن منو راهنمایی کنن و اگر ساچمه دیگری مد نظرشون هست پیشنهاد بدن.ممنون و ببخشید که طولانی شد
(2016-01-27 04:08 AM)Emadziyaghami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.راستش خیلی سخت تونستم این تاپیک رو پیدا کنم اخه با گوشی انلاین میشم.چندتا سوال داشتم که خواهش میکنم راهنمای کنید.من ای تی دارم و بیشتر استفادم برا ش....از ساچمه جی اس بی 18 گرین استفاده میکردم که واقعا دقت خوبی داشت حتی تا حدود 100 متری برام جواب داد ولی یه مشکلی که داشت این بود که اکثر ش...های زیر 30 یا 40 متریرو فریز نمیکرد حتی بعضی اوقات پرنده مسافط زیادی رو طی میکرد و تلف میشد و من نمیتونستم پیداش کنم و این موضوع برام از نظر اخلاق شکار پسندیده نبود.و با با ساچمه رنجر 18 گرین هم بیشتر از 35 متر نمیشد کار کرد این بود که تصمیم گرفتم از ساچمه کراسمن هالوپوینت استفاده کنم اما 1_نمیدونم قدرت تخریبش در چه حده2_تا چه مسافتی میتونم رو دقتش حساب کنم .خواهش میکنم دوستانی که ازین ساچمه استفاده کردن منو راهنمایی کنن و اگر ساچمه دیگری مد نظرشون هست پیشنهاد بدن.ممنون و ببخشید که طولانی شد

من از لحاظ ش... یه فروند ک...غ!!!! (این چه نوشتنیه آدم یاد ب ز و بقیه رفقا میفته!!!) رو با کراسمن هالوپوینت توی 80 متر بی دردسر ساقط کردم.از لحاظ تخریب هم به مراتب بهتر از جی اس بی هاست.شما جای ساچمه جی اس بی 18 رو با کراسمن هالوپوینت روی دیوار مقایسه کنی کاملا این مسئله مشخصه.فقط بحث دقت هست که به نظرم دوستانی که تجربه کار با ای تی 44 دارن باید نظر بدن.
سلام دوستان. به نظرتون ساچمه پرومگنوم برا مگنوم 350 خوبه؟ یعنی زیاد سبک نیست؟ بهترین ساچمه ها برای این تفنگ چه ساچمه هایی هستند؟
(2016-02-05 10:35 PM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. به نظرتون ساچمه پرومگنوم برا مگنوم 350 خوبه؟ یعنی زیاد سبک نیست؟ بهترین ساچمه ها برای این تفنگ چه ساچمه هایی هستند؟
Jsb exact 18 gn , baracuda 21 gn

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
من برا مگنوم 350 و شکار از پرومگنوم استفاده میکنم. با توجه به قیمتش دقتش خوب و قابل قبوله.

میخواستم بدونم وزنش برا این اسلحه کم نیست و باعث آسیب رسیدن به تفنگ نمیشه؟
در ضمن نوع تقلبی و اصل این ساچمه رو چطور میشه شناخت؟
برای مگنوم 350 چه رنج گرین ساچمه مناسب و ایده آل است که نه زیادی سبک باشه و نه زیادی سنگین.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام به همهKhansariha (48)
دوستان اگه کسی تجربه استفاده از ساچمه های هاتسان رو داره میشه یه نقد و بررسی ازشون بذاره.
میخوام ببینم ارزش خرید به عنوان یه ساچمه متوسط و با قیمت مناسب رو داره یا نه
ببخشید تاپیک مجزا در مورد این نوع ساچمه ندیدم
در ضمن در سایتهای خارجی هم چیزی راجع به این نوع ساچمه ندیدم.
تشکرKhansariha (8)
[تصویر: 4fe8ranger.jpg]
سلام به همهKhansariha (48)Khansariha (48)
دوستان اگه کسی تجربه استفاده از ساچمه های هاتسان رو داره میشه یه نقد و بررسی ازشون بذاره.
تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

(2016-02-16 09:23 AM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همهKhansariha (48)Khansariha (48)
تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

کیفیت و دقتشون تو رده ساچمه های گامو هست و مواردی بهتر از گامو ، کلا تو رده متوسط ارزش خرید داره مخصوصا ساچمه های ۴/۵ ، گرین بالا (۱۰٬۳۴) که قیمتشون خوبه ،

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
آقایون دوستان عزیز دقت بفرمایید این تاپیک برای سوال نیست هدفش فقط این بوده که یه آمار گیری بشه که هر کسی بیشتر از چه ساچمه ای و برای چه تفنگی استفاده می کنه.لطفا سوالاتتون رو در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنید.با تشکر.
Khansariha (8)
لینک مرجع