انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-06-07 12:17 PM)SAVIOR. نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظرتون ساچمه هاي سرتخت مثل GAMO MATCH زماني كه با قدرت حدود 30 ژول و سرعت 280M/S شليك بشن تا چه بردي دقت خودشون حفظ مي كنند؟
و اين مورد در مورد ساچمه هاي سرگرد مثل PRO MAGNUM چگونه است؟(البته چند ماهي بي كيفيت شدن و شل جا ميرن)
ممنون از راهنماييتونKhansariha (8)
دوست عزيز از چه اسلحه اي شليك ميكنيد بااين سرعت چون فنري حتي 350 هم بيشتر از
260 نميزنه اين ساچمه هارو Khansariha (214)
(2011-06-07 06:16 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-07 12:17 PM)SAVIOR. نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظرتون ساچمه هاي سرتخت مثل GAMO MATCH زماني كه با قدرت حدود 30 ژول و سرعت 280M/S شليك بشن تا چه بردي دقت خودشون حفظ مي كنند؟
و اين مورد در مورد ساچمه هاي سرگرد مثل PRO MAGNUM چگونه است؟(البته چند ماهي بي كيفيت شدن و شل جا ميرن)
ممنون از راهنماييتونKhansariha (8)
دوست عزيز از چه اسلحه اي شليك ميكنيد بااين سرعت چون فنري حتي 350 هم بيشتر از
260 نميزنه اين ساچمه هارو Khansariha (214)
محسن جان با 350 ميزنم سرعتش بعضي جاها 260 و بعضي 280M/S ذكر شده تا حالا تفنگم كرنوگراف نكردمKhansariha (214)
تو ساچمه ها PRO MAGNUM كه اينجا گير مياد بسته هاي مشكي كه شل جا ميرند و حتي تو همون 15 مترم كه گروپ ميگيرم دقيق عمل نمي كنند چه برسه به فواصل بيشتر
ساچمه های پرومگنوم یه سریشو من گرفتم 3 مدل گروپ میداد!یعنی 3 مدل ساچمه توش بود یکی سخت جا میخورد یکی معمولی و یکی شل بود!اما الان خوب شده باز.
بهترین ساچمه ای دیدم FX بوده و سرتخت دیابلو در کالیبر 4.5
تو 5.5 هم من پرو هانتر رو خیلی باهاش حال میکردم.
با سلام

متاسفانه ساچمه هاي پرومگنوم چند جورند و نوسان زيادي دارند. چند ماه پيش من يه 5 قوطي گرفتم كه خيلي سفت جا ميرفت و دقتش هم خوب بود. اما سري بعد ديگه ازش پيدا نكردم و هر چي گرفتم شل بودند و دقت نداشتند. تا اينكه يك ماه پيش رفتم ديدم يك سري اومده كه فيت جا ميره و پليسه هم نداشت و شكل ظاهرش هم خوب و يكنواخت بود. دقتش هم خوبه ولي رنگش يه كم به سياهي ميزنه و دست رو سربي ميكنه.
(2011-06-07 08:17 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزيزان
ممنون از توجهي كه به موضوع داشتيد ، اين موضوعي كه مطرح كردم شايد به اين خاطر باشه كه نحوه تيراندازي دوستان در مورد شكار و در مورد تيراندازي به اهداف ممكنه كه متفاوت باشه ، به طور مثال در مورد خودم من فاصله اطميناني كه در مورد شكار در نظر مي گيرم حداكثر 40 متره و در بيشتر از اون سعي مي كنم به شكار مخصوصا پرنده هايي مثل كبوتر تيراندازي نكنم ولي در مورد تيراندازي به هدف و سيبل به غير از چند تير اول كه براي تنظيم دوربين و دستگرمي هستش مابقي معمولا فواصل طولاتي هستش ، خوب با توجه به اين موضوع و اين موضوع كه تفنگ من ديانا 52 هستش فكر مي كنم در 40 متري تفاوت زيادي معمولا در بين ساچمه هاي مگنوم و انواع شكاري نباشه ، پس چه بهتره كه از نوعي استفاده كنم كه مطمئن هستم شكار از پا در مياد ، اين موارد در مورد من بود ولي دوستان كه مطمئنم از من بسيار با تجره تر هستن احتمالا براي شكار هم در فاصله هايي طولاني اقدام به تيراندازي ميكنن ، پس اگه امكان داره در اين مورد هم دوستان نظرات گرانبهاشون رو ارسال كنن كه بسيار ممنون مي شم
راستي براي دستگرمي يكي از علاقه هاي من تيراندازي به اهداف دور به اجسامي هستش كه صدا داشته باشن مثل ثقف شيرواني چند تا فايل مي خام ارسال ميكنم به شنيدنشون مي ارزه - فاصله تقريبي 100 متر - ولي نمي دانم چطوري

دوستان فكر ميكنم كسي به اين موضوع علاقه نداشت Khansariha (290)
(2011-06-08 10:10 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-07 08:17 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزيزان
ممنون از توجهي كه به موضوع داشتيد ، اين موضوعي كه مطرح كردم شايد به اين خاطر باشه كه نحوه تيراندازي دوستان در مورد شكار و در مورد تيراندازي به اهداف ممكنه كه متفاوت باشه ، به طور مثال در مورد خودم من فاصله اطميناني كه در مورد شكار در نظر مي گيرم حداكثر 40 متره و در بيشتر از اون سعي مي كنم به شكار مخصوصا پرنده هايي مثل كبوتر تيراندازي نكنم ولي در مورد تيراندازي به هدف و سيبل به غير از چند تير اول كه براي تنظيم دوربين و دستگرمي هستش مابقي معمولا فواصل طولاتي هستش ، خوب با توجه به اين موضوع و اين موضوع كه تفنگ من ديانا 52 هستش فكر مي كنم در 40 متري تفاوت زيادي معمولا در بين ساچمه هاي مگنوم و انواع شكاري نباشه ، پس چه بهتره كه از نوعي استفاده كنم كه مطمئن هستم شكار از پا در مياد ، اين موارد در مورد من بود ولي دوستان كه مطمئنم از من بسيار با تجره تر هستن احتمالا براي شكار هم در فاصله هايي طولاني اقدام به تيراندازي ميكنن ، پس اگه امكان داره در اين مورد هم دوستان نظرات گرانبهاشون رو ارسال كنن كه بسيار ممنون مي شم
راستي براي دستگرمي يكي از علاقه هاي من تيراندازي به اهداف دور به اجسامي هستش كه صدا داشته باشن مثل ثقف شيرواني چند تا فايل مي خام ارسال ميكنم به شنيدنشون مي ارزه - فاصله تقريبي 100 متر - ولي نمي دانم چطوري

دوست من شرمنده ظاهرا لابلای ارسالهای دوستان مطلب شما فراموش شد Khansariha (8)
برای گذاشتن کلیپ خودتان از فایل پیکو فایل استفاده کنید (دکمه انتخاب فایل) و بعد از انتخاب کلیپ و زدن کلید (open) منتظر دریافت آدرس باشید و آدرس آن را کپی کنید در پست خودتان میشود لینک فایل البته اگر میخواهید ارسال تصویر هدفزنی داشته باشید بهتر است در تاپیک مربوطه (تصاویر سلاح و گروپ گیری) ارسال کنید . ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن موارد مربوط به شکار و هدفزنی از فاصله دور هم مباحثی بوده مخصوصا در تاپیک شکار و گروپ گیری .
(2011-06-08 11:58 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-08 10:10 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزيزان

دوست من شرمنده ظاهرا لابلای ارسالهای دوستان مطلب شما فراموش شد Khansariha (8)
برای گذاشتن کلیپ خودتان از فایل پیکو فایل استفاده کنید (دکمه انتخاب فایل) و بعد از انتخاب کلیپ و زدن کلید (open) منتظر دریافت آدرس باشید و آدرس آن را کپی کنید در پست خودتان میشود لینک فایل البته اگر میخواهید ارسال تصویر هدفزنی داشته باشید بهتر است در تاپیک مربوطه (تصاویر سلاح و گروپ گیری) ارسال کنید . ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن موارد مربوط به شکار و هدفزنی از فاصله دور هم مباحثی بوده مخصوصا در تاپیک شکار و گروپ گیری .
دوست عزيز سپاس گذارم
بچه ها امروز ساچمه هاي jsb exact رو كه 15.9 گرين وزن دارن روي اوانيكس رين استورم كه بالاي 60 ژول قدرت داره تست
كرديم تفنگ مال مسيح بود من قبلا اين ساچمه هاروبا والترخودم كه 50 ژول هست تست كرده بودم وعالي جواب داده بود
مابخاطروزن كم ساچمه و قدرت بالاي تفنگ فكرنميكرديم دقت قابل قبولي بدست بياد ولي برخلاف تصورما بااين كه سرعت
نزديك 340 مترونزديك به صوت بود دقت فوقالعاده عي بدست اومد كه هردومون تعجب كرديم كه نشون دهنده كيفيت
فوق العاده اين ساچمه داره بخاطر ضريب بالستيك عالي اين ساچمه وافت كمتر سرعت درفاصله هاي دور ارزش ميلداتها
خيلي بيشترشده و درمقايسه با ساچمه اي مثل پرومگنوم تو فاصله 80 متر دوميلدات صرفه جويي داشت ودقتش هم
با پرومگنوم كه قابل مقايسه نيست .اين ساچمه بسته اي 30 تومان درمياد ولي 500 تايي هست ودر مقايسه يا سميانگ 150 تايي و h&n 200تايي بصرف ترهست و ميتونه رو رنج تفنگهاي 20 تا 60 ژول چه فنري چه pcp استفاده بشه كه خيلي عاليه وبه نظرمن جز 10 ساچمه برتر دنياست

[تصویر: JSB_22_Jumbo_zm1.jpg]
ممنون محسن جان این ساچمه ها را از کجا تهیه میکنی آیا مسیح هم میدونه ؟
علي جان يكي از بچه هاي اصفهان از طريق اقوامش تو انگليس مياره بله مسيح هم ميدونه وباطرف در ارتباطهKhansariha (8)
لینک مرجع