انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تایید میشه
به پا تی ال اس نمیرسه
شاهین جان نسبت به قیمت گفتم
دوستان عزيز
اگه يه نگاهي به تاپيك گروپ مينداختيد خود من دوبار با ساچمه هاي مختلف روي يه سيبل با سلاح 52 در شرايط يكسان گروپ گذاشتم كه ميتونستيد گروپها رو ببنيد و قضاوت كنيد ( البته بايد توجه داشته باشيد رفتار ساچمه ها در سلاحهاي مختلف حتي از يه مارك و مدل متفاوت هست )
(2011-10-19 02:00 AM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به پا تی ال اس نمیرسه

منظورت از این تی ال اس کدوم ساچمه هست؟میشه عکسش رو بذاری؟
دوستان همونجور که خودتونم میدونید واسه تفنگهای فنری نباید ساچمه زیاد سنگین استفاده بشه چون امکانش هست به مرور زمان باعث خرابی فنر بشه یا در واقع به فنر فشار وارد بیاره.من دیانا 52 دارم و با اینکه میدونم باراکودا ساچمه خوبی هست ولی فکر میکنم واسه 52 سنگین باشه.میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم
یه سوال هم داشتم و اونم اینکه ما باید دونباله مارک مناسب واسه تفنگمون باشیم یا ساچمه ای که از لحاظ وزن یا گرین به تفنگمون بخوره؟
نیما جان وقتی صحبت از مضرات شلیک هوا میشه "منظور همون اثر پیستون است که بوسیله ساچمه ایزوله نمیشه و ضربه و شوک شدیدی به سیلندر وارد میشه.

حالا وقتی ساچمه فیت نباشه و یا بواسطه وزن کم کیفیت لازم رو نداشته باشه اثر خوبی روی تفنگ نداره (مثل ساچمه های پرومگنوم جدید).اما سنگینی ساچمه شاید روی مسیر ساچمه (تراجکتوری )تاثیر بذاره ولی گمان نکنم اثر مخربی روی فنر داشته باشه.
در مورد سوال شما هم مطئمن باش هر دو مورد مستلزم پیگیری و انتخاب صحیح است
دوستان کسی ساچمه bsa رو در وایرخ استفاده کرده؟
می خوام یه بسته براش بگیرم چون باراکودا یه مقدار سنگین هست البته خیلی دقیق میزنه ولی افت داره
کیفیت این محصولات مثل گامو افت نکرده؟
(2011-10-23 06:24 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی ساچمه BSA رو در وایرخ استفاده کرده؟
می خوام یه بسته براش بگیرم چون باراکودا یه مقدار سنگین هست البته خیلی دقیق میزنه ولی افت داره
احسان جان BSA الیت واستورم 500 تایی که من دیدم از لحاظ پرداخت از گامو خیلی بهتر بود.ولی تا حالا تستش نکردم.
(2011-10-23 06:24 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی ساچمه bsa رو در وایرخ استفاده کرده؟
این bsa ساچمه جالبی نیست . نه دقت کافی داره و نه قدرت نفوذ .بهر حال وقتی قراره ادم 17000 پول ساچمه بده یعنی چند برابر پرو مگنوم و بقیه گاموها "انتظار بیشتري از ساچمه داره که میسر نخواهد شد.من با 54 (177) تست کردم و خیری ازش ندیدم.
لینک مرجع