انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حسین جان عالیه ولی نه به دقت 18 گرین و 15.89 گرین . Khansariha (8)
حبیب جان تلرانسشن با کاهش فشار در حد 28گرین سامیانگه .دقتشم عالیه بخصوص اگه قصدت شکار باشه .البته من فقط از 18 گرین استفاده میکنم .ولی تو زمستان که سرعت صوت پائینتره و18گرین نزدیک به سرعت صوت میشه احتمال کم دقتی وجود داره که بایست تجربی تست کنم .
سلام
دوستان نظرتون راجع به این ساچمه چیه ؟ از نظر دقت این بهتره یا مچ گامو؟ قیمتش هم بسته ای 13000 بود. بعرضتون برسونم که برای DIANA 54 می خواستم
ممنونم
Khansariha (48)
[تصویر: 13535643631.jpg]
نه دوست عزیز اصلا بدرد 54 نمیخوره چون خیلی سبکه براش این ساچمه ها اصولا برای تفنگ های با سرعت 600 تا 700 فوت مناسب اند.
(2012-11-22 09:40 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان نظرتون راجع به این ساچمه چیه ؟ از نظر دقت این بهتره یا مچ گامو؟ قیمتش هم بسته ای 13000 بود. بعرضتون برسونم که برای DIANA 54 می خواستم
ممنونم
Khansariha (48)
با سلام
باید عرض کنم که من این ساچمه رو امتحان کردم البته کالیبر 4.5 با تفنگ دیانا 350 هر تیر به یه طرف میرفت 9000 تومن هم خریدمش دلم واسه پولی که بالاش دادم سوختKhansariha (172)
(2012-11-22 09:40 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنونم
Khansariha (48)

واقعا افتضاحه من یه بار خریدم برای 350 دیدم اصلا پرت و پلا میره باورتون میشه هر تیری که میزدم تو 15 متری با هم یه وجب فاصله داشتن!
بنده هم عرض کردم بدر فقط تفنگهایی میخوره که سرعت پرتاب ساچمه اش پایین باشه باور کنید با چینی B-3 کالیبر 4.5 تیر روی تیر میزنه با 350 و وایرخ هم بد میزنه در ضمن جنس

سربش هم خیلی سخت میباشد . کلا پول حروم کردنه خریدش Khansariha (48)
(2012-11-22 05:59 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده هم عرض کردم بدر فقط تفنگهایی میخوره که سرعت پرتاب ساچمه اش پایین باشه باور کنید با چینی B-3 کالیبر 4.5 تیر روی تیر میزنه با 350 و وایرخ هم بد میزنه در ضمن جنس

سربش هم خیلی سخت میباشد . کلا پول حروم کردنه خریدش Khansariha (48)

این سختی سربش به چه صورته واسه چینی گیربیارم خان لوله رو زود خراب میکنه.
میشه یکم توضیح بدین ممنون میشم؟
جنس سربش یه خورده از ساچمه گامو سفت تر است و اینطوریا نیست که بخواد به خان آسیب بزنه ولی درکل برای b-3 خوبه و عالیه ولی یه خورده مقرون به صرفه نیست . نخجیر هم خوب جواب میده با b-3
دوست عزیز می تونید برای اینکه میزان و نوع کارکرد این ساچمه های دیابلو رو ببینید به این ادرس برین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اون پست بنده با دو نوع تفنگ و دو فاصله گروپش رو گذاشتم.در مورد سختی که اصلا نمی شه روش حساب کرد.کلا اینا برای سیبل زنی اونم در شرایط خاص ساخته شدن.Khansariha (8)
لینک مرجع