انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دادا ساچمه شکاری نداره....قیمت هاشم برعکس گفته شما مناسب نیست....البته من با ایشون که حرف زدم خیلی مردم داری و مشتری مداری کرد خداییش اما باید این دوره هوای جیبو داشت....من خدارو شکر تا حالا نسبت به همه ساچمه هامو مناسب خریدم.....اگه از دستم ناراحت شدی عذر میخوام دادا.
(2012-10-01 04:19 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
JSB Monster 24 gr & 18gr Exact Jumbo محشره.....18 گرین 45 و 24 گرین 27 تومن.
عرفان جان
ساچمه 18 gr رو سفارش تلفني هم ميفروشه ؟ تلفني ازش داري برادر ؟
ممنون
عرفان جان سلام. اگه برات زحمت نیست میتونی بگی ساچمه 18 گرینی که گفتی ساخت کجاست. اگه اشتباه نکنم باید روی خود جعبه نوشته شده باشه.
(2012-10-01 08:24 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرفان جان سلام. اگه برات زحمت نیست میتونی بگی ساچمه 18 گرینی که گفتی ساخت کجاست. اگه اشتباه نکنم باید روی خود جعبه نوشته شده باشه.
محصولات jsb ساخت جمهوری چک هستند و به نظر من بهترین برند حداقل در بازار محدود کشورمون هست.
داداش اگه منظورت ساچمه های jsb،ساخت کشور چک هست.Khansariha (8)
یه سوال دیگه هم ازت دارم ساچمه مورد نظر نوک تیزه یا سر گرد.
حمید جان این جی اس بی اسم کارخونه ساچمه هست و مدل های متنوعی داره
هر نمونه ای که فکرشو بکنی داره
جامبو.سر تخت.نوک تیز.سرگنبدی و...Khansariha (8)
دوست خوبم از راهنماییت ممنونم.این سوال رو پرسیدم چون خودم چند بسته از این مدل ساچمه straton jumbo خریده بودم که البته این خرید مال قبل بود و چون همین یه مدل رو تو بازار دیدم برام این سوال پیش اومد که مدلهای دیگه اش چیه. من که از این مدلش راضی ام. چون تو شکار بهم نتیجه مثبتی داد.
درود
دوستان کسی تجربه استفاده از ساچمه GAMO EXPANDER cal.177
رو داره.؟
با سپاس فراوان
(2012-10-01 11:57 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان کسی تجربه استفاده از ساچمه GAMO EXPANDER cal.177
رو داره.؟
با سپاس فراوان

کلا فراموشش کن Khansariha (8)
لینک مرجع