انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-11-27 11:58 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه درست یادم مونده باشه این ساچمه وزن زیادی
داره و برای سلاح های پر قدرت هست و باید دقت
خوبی هم داشته باشهKhansariha (8)
قیمت نگرفتید من هم چند باری دیدم اگه قیمت
خوبی داشته باشه و دقتش هم اساتید تایید
کنند تا استفاده کنیمKhansariha (8)

قيمت ميگفت ٨٠ تومان
(2013-11-28 03:57 PM)GAFLAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-27 11:58 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه درست یادم مونده باشه این ساچمه وزن زیادی
داره و برای سلاح های پر قدرت هست و باید دقت
خوبی هم داشته باشهKhansariha (8)
قیمت نگرفتید من هم چند باری دیدم اگه قیمت
خوبی داشته باشه و دقتش هم اساتید تایید
کنند تا استفاده کنیمKhansariha (8)

قيمت ميگفت ٨٠ تومان
داداش تو یه سایت گذاشتن واسه فروش 60 تومن بازم به نظر گرون میاد.
سلام
از دوستان کسی از ساچمه h&n مدل fild target trophy استفاده کرده.
دقت رو 100 از 100 زده برد هم 100 از 100 با دامنه 5.53
گرین14.66
گرم0.95
با تشکر.
(2013-11-28 08:14 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان کسی از ساچمه h&n مدل fild target trophy استفاده کرده.
دقت رو 100 از 100 زده برد هم 100 از 100 با دامنه 5.53
گرین14.66
گرم0.95
با تشکر.

به پای jsb 15.89 نمیرسه . خواستم بخرم منصرف شدم . چند تا یکی از دوستان داشت تست کردم با 52 5/5 . تا 40 متر مثل کراسمن هالو پوینت بود به بعدش پخش میزد . ولی jsb غوغا میکرد .
دوست عزیز شهسوار
52 درحدود 26زوله ولی روی این مدل زده تا 25 زول و قاعدتا مقداری سبکه
جی اس بی 16 گرینه و حتی برای 40 زول هم مثل at44 هم مناسبه
من برای وایرخ 80 20 زولی گرفتم.
از دوستان کسی برای تفنگ زیر 20 زولی استفاده کرده؟
با تشکر از همه دوستان.
سلام
دوستان من به تازگی at44گرفتم .می خواستم بدونم بیشتر با چه ساچمه هایی سازگاره
با تشکر
(2013-12-05 12:23 AM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من به تازگی at44گرفتم .می خواستم بدونم بیشتر با چه ساچمه هایی سازگاره
با تشکر
دوست عزیز اگه به تایپیک خود AT 44 مراجعه کرده باشی می بینی که این سلاح در دوستان مختلف با ساچمه های متفاوتی مچ بوده ، ولی توصیه من این نیست که بری و با چند ساچمه آزمون و خطا بکنی تا به ساچمه مچ تفنگ خودت برسی ، این چند ساچمه که می گم با سلاح بیشتر دوستان مچ بوده :
1- جی اس بی 15.89 گرین (ارایه در بسته 500 تایی خود جی اس بی و 250 تایی به سفارش خود کارخونه هاتسان که فرقی نداره باهم )
2- باراکودا 21 گرین
3- کراسمن هالو پوینت
4- گامو تی اس 22

خود من با دو تای اولی حال می کنم و به ندرت ساچمه شلیک شده ام خطا می ره ولی با کراسمن هالوپوینت زیاد راضی نبودم به اندازه دو تای اولی ، توصیه ام اینه که اول از جی اس بی استفاده کن ببین به چه صورتی هستش ؟ قیمتش هم در بسته های 500 تایی حدود 100 تا 110 هزار تومن هستش و باراکودا رو نمی دونم و کراسمن هم حدود 80 هزار تومن در بازار های مختلف .
دوستان عزیز کسی از این ساچمه رو وایرخ استفاده کرده ؟ چطوره؟
فروشنده که آشنا هم هست میگفت من از زمانی که این ساچمه وارز بازار شده فقط از این استفاده میکنم
نظر شما چیه ؟
[تصویر: 13864426061.jpg]
اصولا ساچمه های نوک تیز عملکردشون نیست به سر گنبدی ها ضعیفه!حتی در جی اس بی!!
دوستانی که با ساچمه های الماس رو وایرخ 80 کار کرده بودند،بهترین نتیجه و گروپ در بین ساچمه های الماس رو با الماس پروفشنال گرفته بودند.
تو تاپیک گروپ گیری هم اقا علی خالزن از ساچمه های الماس گروپ گذاشته بودند که گروپ این مدل نسبت به مدلهای سرگنبدی الماس بازتر بود!شما میخواین ساچمه ی الماس رو تست و استفاده کنید،مدل پروفشنال رو ابتیاع کنید،مطمئنم راضیتون میکنهKhansariha (8)
در ضمن با عرض معذرت فروشنده ها زیاد چرت میگن!چن باری همین صاحب شرکت الماس خواست از اون یکی ساچمه هاش به ما بندازه اما موفق نشد!Khansariha (214)
تیغ براKhansariha (8)
نه flower جان.ساچمه های الماس زیاد جالب نیستن.من یه نمونه سر گنبدی الماس(پروفشنال) رو با وایرخ 80 تست کردم راضی نبودم.یعنی بگیر نگیر دارن.از 5تا شلیک 3تاش نزدیک بهم میخوره.یکی کمی فاصله و آخری پرت.
کلا ساچمه های نوک تیز بخاطر شکل آیرودینامیکشون از نظر دقت پایین تر از ساچمه های گنبدی شکل هستن.اینجا هم فکر کنم همین قضیه صدق میکنه.ولی بازم اگه در دسترست هست تست کن.
لینک مرجع