انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام. دوست عزیز ساچمه مورد نظر 21/14 گرین است و قیمت هم ( یکماه پیش) 60 تا 65 تو فردوسی فروش میرفت.
سلام.دوستان بین ساچمه سرگنبدی و نوک نیز کدام برای شکار بهتره.کدوم سرعت بیشتری داره.
(2013-08-26 09:29 AM)MARI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان بین ساچمه سرگنبدی و نوک نیز کدام برای شکار بهتره.کدوم سرعت بیشتری داره.
اصولا ساچمه های نوک تیز مثل باراکودا اچ و ان و مگنوم شرکت گامو برای مصارف شکار تولید شده و بروی بسته های آنها هم ذکر می شود ولی سرگنبدی ها به دلیل دقت بیشتر و بالستیک بهتر مصرف فیلد تارگت و هدفزنی دارند. من تجربه شکارهام معمولا با سرگنبدها به خاطر دقت بیشتر آنها در مسافت های بالای 40 متر با سلاح پی سی پی هستش ، این برمی گرده باز به مدل سلاحی که استفاده می خوایین بکنین ( فنر پبیستون و چه مدلی ؟ - پی سی پی بودنش ) و همینطور ساچمه مورد نظرتون ؟ که ذکر نکردین ؟
Khansariha (8)
ممنون از توضیحات.منظورم این هست که کدام یک نفوذ بیشتری داره و درصد کشندگیش بیشتره.مثلا در یک ساچمه که از یک کارخانه هستن با یک وزن و کالیبر در نوع سرگنبدی و نوک تیزش کدام سرعت بیشتر و کدام دقت بیشتری داره.Khansariha (8)
(2013-08-12 11:25 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه ساچمه هاي عجيب و غريبي تو دنيا هستن!
به عبارتي مشابه ود و اسلاگ در ابعاد مينياتوري كاليبر 5.5
قلم مخصوص براي لودينگ داره
Sussex Arms .22 SABO Pellet
[تصویر: sa2.jpg_thumbnail1.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Kern_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Korb_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Kegel_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Upside_022.jpg]

آقا میشه بگی این ساچمه روی تفنگ های خان دار هم جواب میده یا نه.از این ساچمه تو کدوم کشور ها هست.Khansariha (8)
سلام دوستان و اساتید من از ساچمه های نخجیر نوک صاف . نوک تیز استفاده میکنم که نوک پهنش رو بیشتر میپسندم .واقعا کیفیت خوبی دارن . بوسیله ی ساچمه نخجیر با تفنگ بادی چینی . تو۵۵متر بدون دوربین جا نوشابه ای میزنم . گر چه دقتو باید با گروپ گیری تعیین کرد . قیمت نوک تیزش ۳۰۰۰ تومان و نوک صافش فک کنم ۲۵۰۰ باشه . به نظرم بهترین ساچمه تو ایرانه . نظر من اینه . نوک پهنشو بیشتر برا شکار استفاده میکنم . تخریب بیشتری داره کالیبرشم ۴/۵. ببخشید که پر حرفی کردم . مخلص همه .
سلام
من واسه 470 از دیابلو استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم از این ساچمه.
دوست عزیز کالیبرش چیه . ؟Khansariha (48)
(2013-08-30 01:32 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کالیبرش چیه . ؟Khansariha (48)

دوست عزیز کالیبرش 5/5 هستش Khansariha (48)
من هم معمولا" زیاد ساچمه نمیخرم ولی بهترینشو میخرم The Best or Noting. ساچمه ای هم که استفاده میکنم اینها هستند و روی 52 من بسیار عالی جواب دادن .

[تصویر: 13778573561.jpg]
لینک مرجع