انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تشکر از شما دوست عزیز
آیا این ساچمه ها تقلب و اصل دارند یا همه یکجورند؟
جی اس بی و کراسمن که خیرKhansariha (219)
اما انواع پرومگنوم تو بازار موجوده!یکی پلیسه داره،یکی نداره،یکی کالیبرش کوچیکه!یکی دامنه هاش دفرمه هست و....!خخخخخخخخخ
هنگام خرید پرومگنوم دقت کنید که پلیسه نداشته باشه یا خیلی کم باشه،دامنه هاش دفرمه نباشه،خرابی تو قوطی کم باشه و ترجیحا سفت جا بره!Khansariha (8)
سلام به همه عزیزان . و اساتید محترم. دوستان نظرتون درباره ساچمه جی اس بی اگزکت 15 و 18 و کراسمن هالوپینت واسه 52 کالیبر 5.5 چیه ؟ کدوم یکی بهتر جواب میده؟ . کراسمن یا جی اس بی؟ از بین جی اس بی ها کدومش واسه 52 بهتره.؟ فقط واسه شکار تو فاصله 40-50Khansariha (8)
(2014-02-07 05:40 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان . و اساتید محترم. دوستان نظرتون درباره ساچمه جی اس بی اگزکت 15 و 18 و کراسمن هالوپینت واسه 52 کالیبر 5.5 چیه ؟ کدوم یکی بهتر جواب میده؟ . کراسمن یا جی اس بی؟ از بین جی اس بی ها کدومش واسه 52 بهتره.؟ فقط واسه شکار تو فاصله 40-50Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
به نظر من
1جی اس بی اگزگت18
2جی اس بی16
3هالوپوینت
(2014-02-07 05:52 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-07 05:40 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
به نظر من
1جی اس بی اگزگت18
2جی اس بی16
3هالوپوینت
خیلی ممنون. معمولا بیشتر اعضای سایت هم همین جی اس بی 18 رو بهترین گزینه واسه 52 میدونن. ولی به نظرتون واسه 52 سنگین نیست؟ تو فاصله های بالا افت تیر زیاد نمیشه؟
(2014-02-07 06:25 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-07 05:52 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
به نظر من
1جی اس بی اگزگت18
2جی اس بی16
3هالوپوینت
خیلی ممنون. معمولا بیشتر اعضای سایت هم همین جی اس بی 18 رو بهترین گزینه واسه 52 میدونن. ولی به نظرتون واسه 52 سنگین نیست؟ تو فاصله های بالا افت تیر زیاد نمیشه؟

نه سنگین نیست بهترین گزینه هست اگه تو40 متر سلاحتون صفر باشه اونقدر زیاد تو 50-60متر افت نداره
راحت با یه قلق گیری روی کاغذ اون یکم افت ساچمه هم دستتون میاد
ارادتKhansariha (8)
سلام
دوستان یه سوال داشتم
من یه نوع ساچمه ایرانی دارم اگه خیلی دستم بگیرم و اینا
به تعداد زیاد سر انگشتام سیاه رنگ میشه
این یعنی پلیسه داره؟؟ و نامرغوبه؟؟
(2014-02-07 11:08 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یه سوال داشتم
من یه نوع ساچمه ایرانی دارم اگه خیلی دستم بگیرم و اینا
به تعداد زیاد سر انگشتام سیاه رنگ میشه
این یعنی پلیسه داره؟؟ و نامرغوبه؟؟
دوست عزيز
اين علائم نشانگر نا مرغوب بودن جنس سرب ساچمه هست و پليسه موردش فرق ميكنه وقتي روي لبه هاي كناري بالا و پايين ساچمه لبه اضافي قالبگيري باشه ميگن پليسه داره
ممنون بابت پاسختون
نه پلیسه نداره
اونوقت این مشکل از چیه؟؟ یعنی چربه؟؟؟
مشکلی برا تفنگ بوجود میاره؟؟
(2014-02-07 11:25 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت پاسختون
نه پلیسه نداره
اونوقت این مشکل از چیه؟؟ یعنی چربه؟؟؟
مشکلی برا تفنگ بوجود میاره؟؟

لوله تفنگت خیلی زود به زود کثیف میشه
مثلا من وقتی از پرومگنوم برا ۵۴ استفاده میکردم پس از هر ۵۰ تا شلیک لوله رو که تمیز میکردم کلی کثیف بود ولی بارکودا اصلا لوله رو کثیف نمیکرد
اگه دامنه ساچمه سالم باشه و از بغلش باد هدر نره برا فنر ضرر نداره.
لینک مرجع