انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تاپیک خوبی هست ممنون از اقا آرشKhansariha (8)
خوب بنده برای وایرخ 80 4.5 و هدف زنی با مگسک ساچمه گامو مچ رو عالی میدونم و با مگسک تا 40-30 متر عالی میزنه و البته ساچمه پیمان سرگرد هم {4.5}روی وایرخ خوب جواب میده.Khansariha (8)
قيمتهاشونم ذكر كنين (حتي شده تقريبي)‌ ممنون مي شم
برای gamo shadow 1000 کالیبر 4,5
1-ساچمه پیمان ایرانی که متاسفانه توقف تولید شده و قیمت مشخصی نداره. آخرین بسته ها پای من 2000 تومان در اومد
تا فاصله 60-70 متر
2-gamo pro magnum
با وزن 7,56 گرین
قیمت هم 7-8 تومن
تا فاصله 70-80 متر
3-gamo match
با وزن 7,56 گرین
قیمت: 7-8 تومن
تا فاصله ی 30 متر
سلام Khansariha (8)
من برای گامو شادو1000 کالیبر 4.5 با دوربین گامو 3-9-40 تا فاصله 30الی 35 متراز دوساچمه گامو مچ و نخجیر سرتخت برای شکارجواب خوبی گرفتم قیمت گامو مچ 5-6 هزار تومان بود و نخجیر هم 2 هزار تومان.
برای گامو سی اف ایکس 5.5 با دوربین گامو 3-9-32هم برای شکار از پرومگنوم استفاده میکردم که قیمتش انزمان 7500تومان بود تا فاصله 40 متر هم راضی بودم ولی بیش از ان افت زیادی را مشاهده میکردم.
الان هم برای 54 از پرومگنوم قصد دارم استفاده کنم که منتظرم فصل شکار شروع شود (فعلا اهل هدف زنی نیستم)
Khansariha (48)
من واسه 350 مگنومم ساچمه پرومگنوم استفاده میکنم فقط واسه شکار بسته ای ۱۲تومن بعضی مواقع همts22‏ استفاده میکنم بسته ای ۱۷ تومن واسه شکار استفاده میشه ساچمه جی اس بی دیابلو گرفتم از این قوطی سفید بنفش ها لق بود کروپ خوبی نداد دادم به یه بنده خدا رفت بعضی مواقع هم گامو راکت واسه شکار خرگوش میگیرم
منم برای مگنوم 350 و 460 و وایرخ 80 و تفنگ چینی 62 از ساچمه های زیر استفاده میکنم :

گامو پرو مگنوم بسته ای12000 تومان و گامو اکسپاندر بستهای 11000

تو ساچمه های ایرانی هم چند مارک مختلف استفاده میکنم . مثل :

ساچمه سمس با سر گرد یا گنبدی که قیمت هر بسته 3000 تومان

ساچمه شهاب با نوک نیز که قیمت هر بسته 2000 تومان

ساچمه نخجیر هم سر تخت و هم تیز که قیمتش 4500 تومان

البته ساچمه محبوب خودم کراس من هالو پوینت با قیمت 75000 تومان .

Khansariha (256) یا حق
با سلام خدمت شما دوستان. میخواستم بپرسم کسی تجربه استفاده از ساچمه rws-hobby رو داره. و آیا بدرد استفاده برای pcp میخوره یا نه. این ساچمه ساخت آلمان است و سر تخت که 500 تایی و بسته ای 60 تومان قیمت گرفتم.
تو بازار روس استارا خیلی گرون میدن همون نخجیر امل رو 100 تایی 5 تومن میگفت من پرو مگنوم 250 تا 10000 میگیرم تهران اصلا اونجا ساچمه خیلی گرونه ts-22 قیمتش 25 تومن بود تهران فکر کنم 15 بودKhansariha (399)
اقا حمید ساچمه rws-hobby با وزن 11.9 گرین و سرتخت بودن بدرد پی سی پی های دقتی و کم قدرت اون هم در فواصل پایین میخوره و یک ساچمه تارگتی هستش ما شاا... شما که شکارچی هستید.
[تصویر: 13701783431.jpg]
سلام کسی برای وایرخ 80 ساچمه مناسب سراع نداره یعنی تجربه نداره قیمتش چطوره و اگه ممکنه عکس هم بزارید
ممنون
لینک مرجع