انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خشایار جان براساس وزن من دسته بندی کردم و توی یه پست توضیح دادم.یا همین تاپیکه یا تاپیک ساچمه های گامو.دقیق یادم نیست...
به هرحال خیلی اختلاف وزنی داشتن که وزن 0.98 گرم(اگه درست یادم باشه) از همه بیشتر بود.به نظر من با دسته بندی خیلی نتیجه بهتری داشت.علاوه بر دسته بندی،تمیز کردن و روغنکاریش هم نتیجه خوبی داد.Khansariha (8)

پیداش کردم اینجاست:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دکتر جان Khansariha (8)
اگه بشوریمشون پشتشون خراب نمیشه
(2013-03-02 05:37 PM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دکتر جان Khansariha (8)
اگه بشوریمشون پشتشون خراب نمیشه
خواهش می کنم خشایار جان.
مگه می خوای بریزیشون تو تشت و با لگد بشوریشون رفیق!Khansariha (219) تو یه توری بذارشون و کمی مایع بریز و نرم تکونشون بده.بعد با آب گرم آبکشی کن.هیچیشون نمی شه.ولی یادت باشه برای همه ساچمه ها این کار خوب نیست.حتی ممکنه برای همه تفنگها هم خوب جواب نده.ببخشید دوباره رو این قضیه تاکید می کنم. بعضی ساچمه ها بهتر از بقیه به این کار جواب میدن.Khansariha (8)
بنابراین بهتره همه ساچمه هات رو بعد از دست چین کردن نشوری.یه تعدادشون رو آزمایشی این کار رو بکن اگه جواب داد بقیه رو هم می تونی همین کار رو روشون انجام بدی.
سلام دوستان نظرتون در مورد ساچمه های زیر برا وایرخ 80 ( کالیبر 4.5 ) چیه ؟
البته ببخشید که خیلی عکس ها بی کیفیت هستن آخه دوربین پیشم نبود و با گوشی عکس گرفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزن : 7 گرین

ساچمه پرو مچ - قوطی پلاستیکی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزن : 7.8 گرین
(2013-03-02 08:19 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ببخشید که خیلی عکس ها بی کیفیت هستن آخه دوربین پیشم نبود و با گوشی عکس گرفتم

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز مثل اینکه دوستان استفاده کردن وقابل قبول نبودهKhansariha (8)
دادا من حرف مهردادجان دوست گلمو نقض نمیکنم اما من خودم پرومچ رو تست کردم با امین دون کارلون تا سی متری خیلی خوب میزد و میشد روش حساب کرد واسه شکار.Khansariha (8)
(2013-03-02 08:19 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ساچمه ها رو من دیدم، بنظر ایرانی میاد، جنسش خیلی ضایع بود انگار پلاستیکی بود.
رو وایرخ بذاری بی برو برگرد واشر سر سیلندر رو بعد از مدتی خراب می کنه (بدلیل وزن سبکش)
ممنون از راهنماییتون
به نظر شما ساچمه ی مناسب برا وایرخ 80 ( 4.5 ) برا برد تا 50 متر و قیمت مناسب چی هست ؟
با سلام
به نظر من پرومگنوم گرین 7.56 بصورت که ته ساچمه گودش بیشتر هستش نسبت به گرین 7.87 اون
یه ترازوی دیجیتال هم داشته باشی که ساچمه ها رو دستچین کنی خیلی عال میشه
یاعلی
دوستان نظرتون در مورد ساچمه گامو رد فایر برا وایرخ 80 (4.5) فاصله 50 متر چیه ؟
لینک مرجع