انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها به نظر شما بهترین ساچمه ایرانی برای شکار کدوم مارکه؟
h84gh2003
دوست عزيز اينكه ميگن ساچمه ايراني بدرد نميخوره شامل: اختلاف وزن تيرها و شكل بيريختش و كيفيت نامناسب سربش و تنگ و گشاد بودن تيرها نازك بودن دامن تيرها و.....كه خودش يه مثنوي هفتادمن كاغذ ميشه.
بخاطر اين ميگن ضرر داره برا تفنگ :چون تيرها خيلي سبك هستند در هنگام شليك با تفنگهاي فنري قوي باعث خراب شدن سرپيستون و احيانا شكستن فنر ميشه اما براي اون تفنگي كه شما گفتي كه يكي از اين ماركهاست آنشوتز-والتر-اشتير.اف دبليو بي اينها پس سي پي هستند و بر خلاف تفنگهاي بادي فنري بجز دقت پايين با تير ايراني مشكل خاصي نخواهند داشت ضمن اينكه سرعت اوليه تيرشون تقريبا نصف الي 75 درصد سرعت تيرهاي تفنگهاي بادي شكاريه.
h84gh2003
دوست عزيز بغيير از ساچمه هائي كه سعيد معرفي كرد روي رابيت مگنوم هم كه فكر كنم بسته 200 تاييش حدودا 25000 تا 30000 تومن پولش ميتوني تست انجام بدي با هركدوم دقت بهتري گرفتي همونو انتخاب كن فقط حواست باشه براي استفاده بهينه از پي سي پي حتما از ساچمه هاي سنگين استفاده كني
(2011-04-16 01:09 AM)shayan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به نظر شما بهترین ساچمه ایرانی برای شکار کدوم مارکه؟

به نظر من ساچمه های ایرانی پیمان از همه دقیق تر ویکدست تره، وبرای diana 35 هم احتمالا خوب جواب میده چون سرعتش خیلی زیاد نیست،ولی هر بسته ای که گرفتی بررسی کن و اونایی که از نظر شکل ظاهری و قطر تقریبا برابرند را انتخاب کن
توی کوچه سینما سپاهان گیرت میاد
سلام به همگی

از تمام دوستایی که من رو راهنمایی کردن واقعا ممنونم

به محض اینکه ساچمه ها رو تهیه کردم و بعد از گروپ گرفتن نتیجه رو به شما اعلام میکنم تا بازم اساتید نظر بدن و من رو بیشتر راهنمایی کنن

بازم ممنونم از همگی
اقا من ساچمه های دیگه رو نمیدونم اما یه چند مدل بنجامین امریکای دیدم هم کلی حال کردم هم خیلی حسرت خوردم که چرا ما از این ها نداریم
خودتون عکسشون رو ببینید و قضاوت کنید
منکه فکر نکنم ساچمه هایی که توی قوطی بنجامین هستند این شکلی باشن.
اینا نمونه های تبلیعی هستند به گمانم، چون تراش خورده هستند.
اینم اثباتش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی قوطی ها را دقت کنین!
ساچمه اون شکلی را برای نوه فهد شاید بسازن دونه ای 10000 تومن!!!
حق با شماست اقا مهرشاد من فکر کنم جو گیر شده بودم
ولی اگه میشد چی میشدKhansariha (399)
بنظرم برای بهتر بودن درک مطالب گاهی هم یک اشاره ای به شکل و شمایل اصلی ساچمه ها و بعضی مارکهای معروف باید بندازیم Khansariha (214)

این عکس برای 4.5 دارها بنظرم مفیده
[تصویر: 236.jpg]

لینکی از بقیه مدلهای معروف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
نظر دوستان راجع به ساچمه دیانا مگنوم چی هست.روش زده برای فیلد تارگت.ایا کسی تا الان استفاده کرده.
بسته 500 تایش رو داره میده 33 هزار تومان.
لینک مرجع