انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برای تفنگ های حدود 40 ژول کدوم دقت بهتری در فواصل بالا داره !؟
جی اس بی 15
جی اس بی 18
(2014-01-03 11:46 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جی اس بی 15
جی اس بی 18

جی اس بی 18حرف نداره و البته کمیاب هستKhansariha (8)
دوستان ساچمه های الماس بسته قرمزا که شکل سرش به هالوپویینت می خوره و گامو اکسپندر رو دیانا 350 چطور جواب میده؟
(2014-01-03 11:56 PM)pershian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه های الماس بسته قرمزا که شکل سرش به هالوپویینت می خوره و گامو اکسپندر رو دیانا 350 چطور جواب میده؟

دوست عزیز تو ساچمه های الماس من اول از مدل استاندارد و بعد
هم اکستریم تقریبا راضی بودم بقیه دقت قابل قبولی نداشتند
اکسپندر هم جالبی نبود شما از تی اس هم میتونید استفاده کنیدKhansariha (8)
رو مگنوم 1000 که کپی دیانا 350 هست که فاجعه است ( افتضاح ) یه بسته خریدم نمیدونم چکارش کنم
(2014-01-03 11:49 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 11:46 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جی اس بی 15
جی اس بی 18

قصد دارم چند بسته برای مصرف خودم وارد کنم.
بگم همشو 18 بیارن !؟
دوستان بهترین ساچمه برای 470 و 350 چیه ؟
(2014-01-04 05:11 AM)Raptor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترین ساچمه برای 470 و 350 چیه ؟
جی اس بی 16 و کراسمن هالوپوینت . جی اس بی رو نمیدونم ولی کراسمن رو آقالو داره 75000
با سلام. بهترین ساچمه ای که خودم روی 350 استفاده کردم و نتیجه خوبی بهم داد جی اس بی 18 گرین- کراسمن- و باراکودا بود.
(2014-01-04 02:08 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 11:49 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جی اس بی 15
جی اس بی 18

قصد دارم چند بسته برای مصرف خودم وارد کنم.
بگم همشو 18 بیارن !؟

بله 18عالیه اگر هم مصرف نکردید می تونید راحت به فروش
بزاری زیاد خواهان دارهKhansariha (8)
لینک مرجع