انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قیمتها خیلی خوب مسیح جان ، بنظرم بهتره یه تاپیک مجزا براش بزنید تا یه آمار از بچه هایی که میخواهند بدست بیاد.

حیف که 5.5 نداره وگرنه خودم 5 بسته میگرفتم.
ای جان خوشبحالشون 177تاییا.......بخرین که اوضاع بیریخته.....فعلا هم از جی اس بی تا تثبیت قیمت ها خبری نیست.فک میکنم تا بعد از عید هیجا هیچ باری نیاد.......مبارک دوستانی که میخرن باشه....
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
اینم فیلم تست دقت چند نوع ساچمه که خودتون تماشا کنید jsb از نظر دقت در مقام اول قرار داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)سلام. عزيزان كسي تجربه استفاده از ساچمه فالكن رو داره؟ براي وايرخ 80 مي خوام. ظاهرا اين ساچمه ساخت كشور چك هست. مرسي
فالکن بینظیره در کالیبر .5.5
خیالت راحت.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
احمد آقای عزیز من استفاده کردم و می کنم یکی از بهترینهایی هست که تا حالا باهاش کار کردم. گروپهای خیلی جمعی داره.
ساچمه jsb 18 گرینی با jsb 15 گرینی از نظر دوستان با تجربه توی دقت فرقی با هم داره
چمون با تجربه خودم و تستی که انجام دادم روی ساچمه های گامو (از نظر افت ساچمه) 15 گرینی با at44 لانگ توی 70 80 متری افت خیلی خیلی کمی داره و با ساچمه 21 گرینی ts22 تست کردم افت خیلی بیشتر بود
حالا اگر از لحاظ دقت و بالستیک انرژی ساچمه 15 گرینی با 18 گرینی jsb فرق نداره بریم سراغ همون 15 گرینی که 100% افت کمتری نسبت به 18 گرینی داره
نظر دوستان چیه؟
برای at44 long و برای شکار در فواصل دور 18 گرینی بهتره ( بالستیک بهتری داره و انرژی بیشتری منتقل میکنه )و در ضمن اثر باد روی 18 گرینی کمتر میشه ، از نظر دقت مثل هم هستند ، .
دوستانی که 18 گرینی jsb روی at44 long تست کردند توی چند متری افت داره؟
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
کسی تجربه تیراندازی با تی اس 22 گامو کالیبر 5.5 رو داشته ؟ تفنگ مگنوم 350
گروپ گیریش چطوره ؟
تایپیک گروپ گیری ها زیاد ازش تعریف نشده تا جایی که می دونم برای 350 ، باراکودا و بعدش تی اس22 رو توصیه می کنن!
نظرتون چیه ؟ بهتر از پرومگنوم عمل می کنه >؟
لینک مرجع