انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-21 11:47 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز دیابلو به ساچمه های سر گنبدی میگن که باراکودا هم سر گنبدیه
نه رضا جانKhansariha (8)
دیابولو در اصل اسم یه وسیله بازی هست.به دلیل شباهت ظاهری شکل ساچمه به اون به ساچمه هم دیابولو گفته میشه.در کل فرقی نداره سرتخت باشه یا گنبدی.
این شکل دیابولوی اصلی که با اون دو تا میله و یه نخ می چرخوننش.
[تصویر: 300px-Diabolo_large_and_small.jpg]

دوست عزیز kavehatm این نوع ساچمه سرتخت با وزن کم برای مسابقات طراحی شده.با تفنگهای سبک مثل دیانا 35 یا شادو یا حتی به "گفته دوستان" وایرخ80 تا 15 متر خیلی خوب میزنه.ولی حتی با 52 هم وحشتناکه.در مورد 350 هم بارها دوستان تجربه ناخوشایندی با این ساچمه داشتن.
البته این دیابولو تقلبی هست وگرنه نوع اصلیش در کالیبر 5.5 بین 40 تا 50 تومن قیمتش هست و از ساچمه های قدیمی شرکت اچ اند ان بوده که الان دیگه تولید نمی شه.
اسلحه مورد استفاده ديانا 470 هست و خوب ديگه ما براي فرار از پرومگنوم دست به هر كاري مي زنيم از جمله خريد و تست يك بسته از همين ساچمه هاي ديابلو . نهايتش ( 12 هزار تومان + از دست دادن يك روز خوب شكار + داغون شدن اعصاب) ضررشه ديگه .
در نهايت هم دورريختن ساچمه ها ...
البته از صورتشون هم بر نمي ياد كه با عرضه باشند .
ممنون از همه دوستاني كه اظهار نظر كردند .
(2012-05-30 12:45 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ساچمه fx با jsb 8 گرینی که شما استفاده میکنید فرقی نداره ، در اصل یک جنس در 2 بسته بندی مختلف ، به نظر من زیاد دنبال جنس ارزون نباشید که باعث پشیمونی میشه،من حدود 30000 تومان ساچمه های مختلف خریدم و امتحان کردم ولی آخرش هم رفتم باراکودا و jsb گرفتم و خیال خودم را راحت کردم ، کاری که اول باید انجام میدادم آخربار کردم.
انگلیسیه میگه :
من اینقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم!!!!!!!!

(2011-02-07 05:30 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب امروز یه کم حوصله خرج کردم یه گروپ برای اینکه دادا کامی ببینه گرفتم چون قول گرفته بود ازم ;)
[تصویر: IMG_39117.jpg]
ساچمه ts-10 خیلی ضایع هست که.لگد تفنگ بیشتر میشه و کنترلش سخت تر باز گامو پرو مگنوم بهتره و لگد کمتری داره و دقت بهتری البته امروز خوب جواب نداد پرو مگنوم نمیدونم چرا اما گروپش بیشتر اتز 2 سانتیمتر نمیشه که امروز 3 سانت شد اما ساچمه fx هم که 4 تاش کنار هم خورده و جون میده برای هد شات کردن :P.....
یا علی
دوستان پس احتمالا ساچمه jsb 8 گرینی هم گروپ خوبی با دیانا 27 بده؟
کسی اطلاعی از این موضوع داره؟؟
به احتمال 99% بله خشایار جان.این نوع جی اس بی بهترین ساچمه در این رنج قدرت هست و روی اکثر مدلهای دیانا بهترین جواب رو داده.Khansariha (8)
دکتر جان منظور از jsb 8.44 همینه که عکشو گذاشتم؟
[تصویر: jsbexact1778.44-2T.jpg]
بله خشایار جان خودشه.Khansariha (8)
کالیبر 5.5 این ساچمه هم با وزن 15.89 گرین در نوع خودش بی نظیره.
سلامKhansariha (8)
دوستان تجربهای در مورد دقت وقدرت در مورد ساچمهایی که
نوکش یک عدد گوی مسی کوچک وانهایی که کامل زرد هستند دارند
ممنون میشم راهنمایی کنندKhansariha (215)Khansariha (48)Khansariha (219)
ساجمه هاي كاملا زرد ياPBAساجمه هاي بسيار سبك وبا قدرت نفوذبسياربسيار زياد جزو ساجمه هايleade freeهستنددقتشان به علت سبك بودن و بالستيك نزديك به صفر كمه و براي اهداف درمسافت كم كه احتياج به دقت زيادي ندارن استفاده ميشه ولي درجايي كه ساجمه سربي تخت ميشه اين ساجمه سوراخ ميكنه.اون ساجمه هايي كه سرشان برنج ساجمه راكت اسمش نفوذش كمترازPBAهست(امتحان كردم)ولي خب دقتش بهتره و شركت كامو اين نوع ساجمه رو جزو ساجمه هاي تخريبي معرفي كرده ولي بهترين كار امتحان كردن شخصيه خودته
این ساچمه های راکت با توجه به اینکه فقط سرش برنجه میشه گفت که به خان آسیبی نمیزنه؟
(2013-01-23 06:41 PM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساچمه های راکت با توجه به اینکه فقط سرش برنجه میشه گفت که به خان آسیبی نمیزنه؟

نه آسیب نمی زنه علتش هم داخل تصویر زیر مشخصه Khansariha (214)

[تصویر: rocketbg.jpg]
لینک مرجع