انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان
من یه بسته ساچمه ی ts-22 خریدم با هر کدوم از ساچمه هاش میشد دو تا دست رو رنگ کرد.Khansariha (290)
ایا همه ی ts-22 ها همین مشکل رو دارند و با این وجود مشکلی برای خان تفنگ ایجاد میکنه؟
متاسفانه این مشکلیه که در ساچمه ts-22 وجود داشته و گویا هنوز رفع نشده.البته یک سری از این ساچمه ها که در زمان قحطی از پاساژ تیراژه خریداری شده این مشکل رو نداره یا اگه داشته باشه خیلی جزئی بوده
سلام سهیل جان
ببین همین ساچمه بود که دیدی؟؟؟
فکر کنم ساچمه های خوبی باشه ولی وزنشون کم حدود 7 گریندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا اگه bsa دستتون بگيرين چي ميگين ؟ انگار ذغاله !!!!
سری قبلی که ts-22 گرفتم به ای شدت نبود. فک کنم فاسد شده بودهKhansariha (290)
دقیقا ساچمه شماره 5 بود که علی اقا لینکش رو گذاشتن.
به نظرم میاد ساچمه دقیقی باشه.
قیمت رو تهران ندارین؟
(2011-04-23 10:30 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سهیل جان
ببین همین ساچمه بود که دیدی؟؟؟
فکر کنم ساچمه های خوبی باشه ولی وزنشون کم حدود 7 گریندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
جعبه و شکل ساچمه که سر تخت بود شبیه همینه که شما گذاشتید
اما چون ساچمه رو یه نظر دیدم و خیلی دقت نکردم وزنش رو یادم نیست
اما تا جای که خاطرم هست روش نوشته بود برای مشابقات یا همچین چیزی چون
از فدراسیون تیر اندازی هم اومده بودند برای خرید این مدل
با سلام
آقا علیرضا ساچمه ای که امروز به همراه دوربین لیپرز خریدم رو در لینک زیر ببینید
ساچمه سنگین مسابقاتی با وزن 8.2 گرین و قیمت 19000 تومن.(قیمت سایت 13.5 دلار)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان (ای تی 44 ) ساچمه های جی اس بی JBS Exact 25.4 grs رو بسته چند واز کجا تهیه کردی ؟؟؟؟؟؟
يه موضوع جالب !آيا تيرها تغيير ميكنن؟!
وقتي قوطي تير پر باشه تيرها نميتونن حركت كنن چون فضاي بازي زيادي ندارن.اما بمرور زمان كه تعدادشون كم ميشه وقتي توي جيب ميزاريم و راه ميريم تيرها بهمديگه برخورد ميكنن و ساييده ميشن همين باعث از بين رفتن تير در مقياس بسيار كم ميشه خصوصا وقتي مجبور ميشيم بدويم و تير توي جيب باشه صداي كوبيده شدن تيرها به همديگه و به قوطي تير شنيده ميشه آخه من ديروز پرو مگنوم كه ديگه آخراشه رو داشتم تست ميكردم با كوليس يه دونه كه فيت لوله بود رو اندازه گرفتم كوليس رو قفل كردم قسمت سر تيرها رو دونه دونه تست كردم شايد نزديك به نصف تيرها از دهانه كوليس رد ميشدن همين تيرها رو وقتي داخل لوله ميزارم خيلي راحت و شل جا ميره نصف ديكه توي دهنه كوليس گير ميكردن اينها توي لوله هم يكم سفت جا ميرن !!شايد بنظر خيلي مهم نباشه اما يكي از دلايل مهم گروپ بد تير همينه! اونايي كه شل جا ميرن پرت تر ميزنن نسبت به تيرهايي كه همگي با يه قطر هستند و با كمي فشار جا ميرن اين اختلاف رو بعلت اينكه تير اچ ان همرام نبود نتونستم تست كنم اما ميدونم كه تيرهاي اچ ان همه با يه فشار يكسان توي لوله جا ميرن و انتظار گروپ بهتري ازش دارم و همينطور هم هست
بنابر اين علاوه بر وزن تيرهايي كه با ترازوي دقيق تست ميكنيم بايد قطرشونو هم تست كنيم تا بهترينها رو از بينشون براي هدفهاي مهم جدا كنيم.
و نكته ديگه اينه كه در صورت امكان از اسفنج در قوطي تير استفاده كنيم تا تيرها كمتر باهمديگه اصطكاك و تماس داشته باشن
لینک مرجع