انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز adhan شما لطف کن و بگو چه تفنگی داری تا دوستان بتونن بهتر در مورد ساچمه مناسب کمکت کنن.
(2013-05-26 10:31 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخاستم از سایت سمس ساچمه بخرم و بر اساس قیمت ساچمه گامو پرومگنوم فکر کنم قیمتهای سایت خوب باشه من همدان هستم و اینجا پرومگنوم 250 تایی 5.5 قیمتش 12 تومان هست داخل سایت هم این ساچمه رو همین قیمت زده
من میخام ساچمه های مختلف رو تجربه کنم دوستان از مدلهای ساچمه های گامو چیا رو پیشنهاد میکنن که از این سایت بگیرم
گامو پرو مچ رو میخام بگیرم 250 تایی 5.5 قیمتش رو 11 زده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

تفنگم گامو سی اف ایکس رویال 5.5
سلام به همه دوستان عزیز. من به تازگی عضو شدم و یه شادو 1000 4/5 خریدم. میخاستم بپرسم برا این تفنگ چه ساچمه ای مناسبه؟ بیشتر برا شکار یه کم هم برا هدفزنی. تو شیراز متاسفانه پرومگنوم اصل گیر نمیاد. ممنون از همه دوستان و اساتید عزیزKhansariha (8)
امین جان پرومگنوم های کاوه و عارف رو من تست کردم روی شادو خیلی خوب جواب میدن.
مچ هم برای زیر 20 متر خوبه.
اتفاقا عصر میرم دهنادی عارف یه سر میزنم. ممنون. میگم ردفایر و جی اس بی چطوره؟
دوستان از ساچمه هاى پيمان کسى خبر داره؟هنوزم نايابه؟مخصوصا کاليبر 4.5
مرسى
امین جان جی اس بی بهترین گزینه هست ولی نایاب و خوش قیمته!
حمید جان روز به روز نایاب تر میشه! آقای امام دوست چند بسته ای داشتن…
(2013-05-27 01:42 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز. من به تازگی عضو شدم و یه شادو 1000 4/5 خریدم. میخاستم بپرسم برا این تفنگ چه ساچمه ای مناسبه؟ بیشتر برا شکار یه کم هم برا هدفزنی. تو شیراز متاسفانه پرومگنوم اصل گیر نمیاد. ممنون از همه دوستان و اساتید عزیزKhansariha (8)

آقا رد فایر بسیار خوبه...
(2013-05-27 12:24 AM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 10:31 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخاستم از سایت سمس ساچمه بخرم و بر اساس قیمت ساچمه گامو پرومگنوم فکر کنم قیمتهای سایت خوب باشه من همدان هستم و اینجا پرومگنوم 250 تایی 5.5 قیمتش 12 تومان هست داخل سایت هم این ساچمه رو همین قیمت زده
من میخام ساچمه های مختلف رو تجربه کنم دوستان از مدلهای ساچمه های گامو چیا رو پیشنهاد میکنن که از این سایت بگیرم
گامو پرو مچ رو میخام بگیرم 250 تایی 5.5 قیمتش رو 11 زده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

تفنگم گامو سی اف ایکس رویال 5.5

دوستان کسی نظری نداره راجع به خرید از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدلهای زیادی داره به نظرتون اصل هستند؟
من از نزدیک دیدم 250 عددی باله دار است اگه شما بتونی ساچمه پیمان گیر بیاری
بهتر است Khansariha (8)
لینک مرجع