انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-20 07:45 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنین سایر دوستانی که این نمونه ها رو دارن اگه لطف کنن ممنوووووووووووووووووووووون میشم... Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
در عکس زیر مقایسه ای بین قدیم و جدیدش را آورده ام که فقط یه بسته از اون قدیمیه برام مونده.Khansariha (290)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه عکس هم از سه نمونه پرومگنوم کالیبر 5/5 گرفتم براتون میزارم ببینید...Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از چپ به راست:

پرومگنومی که در یکی دو سال اخیر توی بازار بود و درب جعبش هم چاپی بوده
[تصویر: gamo-promagnum-45-177.jpg]

دومی پرومگنوم جدیدی که اخیرن راهیه بازار شدن که درب جعبشون برچسب چاپدار خورده
[تصویر: gamopic632173654.jpg]

و سومی که پرومگنوم قدیم و اصل و دقیق هستن که برا حدود 5-6 سال پیش بوده که عکس جعبشون یه شکل دیگه ای داشت
[تصویر: GamoNet9.jpg]
اگه درست دقت کنید متوجه فرم و قالب گیری بهترش خواهید شد...
من پرومگنومی که میگیرم قوطیش چاپیه.8 تومن حساب میکنه.
براتون عکس هم میزارم تا ببینید و قضاوتش باشما.
بفرمائید:

سلام. من جدیدا یه نمونه ساچمه دیابلو میگیرم خیلی خوب جواب میده. فروشنده میگفت اسپانیایی هستش تو ایران بسته بندی میشه.
چی؟؟؟؟؟؟ مگه اسپانیا خودش بسته نداره که بده اینجا بسته بندی کنن؟؟؟؟
دادا فروشنده میخواسته ساچمه رو بفروشه و یه چیزی گفته
شما به دل نگیرین Khansariha (8)
راستی از جعبش هم عکس بذار
دوستان برا دیانا 45 کالیبر 4.5 به نظرتون چه ساچمه ای خوب جواب میده؟؟............جیگروم خون شد از دست ای ساچمه های به درد نخور پرومگنوم......

قبلا هم پرسیدم دوستان jsb رو پیشنهاد کردند.....

می خوام بدونم آیا چیز دیگه هم به درد این سلاح می خوره؟؟؟؟....من بودجم به خرید ساچمه بسته ای 40 هزار تومان نمیرسه....ولی اگه دقت خوب باشه و بی ارزه تا 15 تومن میتونم برا هر بسته هزینه کنم...حالا 20 هم شد مشکلی نداره

اگه ممکنه قیمتش رو هم برا هر بسته بگید...ممنون

یا علیKhansariha (8)
احسان ساچمه گامو مچ رو امتحان کن
ساچمه امارکس هم خوبه اگه گیرت بیاد
همینطور بی اس آ الیت
و البته r10
Khansariha (8)
من هر دوی ساچمه های زیر را در چند سلاح مختلف تست کردم و واقعا تفاوت زیادی از لحاظ کیفی و دقت با هم نداشتند.

البته برخی ساچمه Airarms را بیشتر می پسندند که بسته به نظرات شخصی می باشد.

در هر صورت در تصاویر زیر مقایسه بین این دو ساچمه JSB و Airarms که هر دو 4.52 میلیمتر هستند را مشاهده می فرمائید.

سمت راستی ساچمه Airarms و چپ JSB

[تصویر: 11t6e40lucuimggb1mxw.jpg]

[تصویر: 7s78rkygnr8akhkb5hqw.jpg]

[تصویر: 3g4ujec12i54fd71uadf.jpg]
احسان جان عکسی از ساچمه بی اس آ الیت داری؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟

کامی جان این ساچمه ها که گذاشتید برا اسلحه من خوبه؟
لینک مرجع