انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ها صادق اینها چی بید رو کردی.
حمیدجان هیجانش نذاشت که رو نکنم Khansariha (226) در هر صورت خخخخ می خوام یه ریویو و گروپ خوب ازش بذارم ، دوستان و اساتید اگه اجازه بدهند.
سلام دوستان براي ديانا 54 کاليبر 4.5 براي شکار چه ساچمه هايي با چه مشخصاتي پيشنهاد ميکنيد به ترتيب اولويت بفرماييد
ممنون
Khansariha (215)
(2013-12-21 12:26 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمیدجان هیجانش نذاشت که رو نکنم Khansariha (226) در هر صورت خخخخ می خوام یه ریویو و گروپ خوب ازش بذارم ، دوستان و اساتید اگه اجازه بدهند.
صادق جان داداش اگه گروپ بذاری که لطف کردی کلا از جی اس بی 18 گرین اطلاعات کافی نداریم.زحمتش رو بکش.البته این به منزله خواهش بود نه اجازه رفیق!Khansariha (219)Khansariha (8)
مهدی جان ، چشم امروز تصمیمش رو داشتم ولی سردی هوا و بعدش وزش باد منصرفم کرد(محل گروپ گیری زیاد استاندارد نیست -پشت بوم مجتمع Khansariha (219)- و البته در 20 متری )
نمی دونم ارزش گروپ رو داره با این ساچمه در 20 متری اونم با ای تی 44 ! یا صبر کنم تا یه جای مناسب تر با طول فاصله بیشتر جور بشه؟
برنامه ام این بود که در 20 متری برای دو تا ساچمه گرین بالا یعنی جی اس بی 18 و باراکودا 21 گرینی 5 شات در فشار 190 بار با ای تی 44 بگیرم؟ می تونین راهنمایی کنید.
(2013-12-20 06:44 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه JSB Exact Jumbo Heavy 18.13 gr ،
فعلا فقط می تونم بگم قبل از این ساچمه فقط جی اس بی 15.89 گرین اینقدر اطمینان در شلیک بهم داده بود ، البته فعلا در مراحل تستش هستم و می خوام دقیق تر بدونم با Hatsan AT44 چه رفتاری داره در فواصل بین 20 تا 80 متر (فواصلی که معمولا من در شکار تو منطقه خودمون باهاش مواجه می شم) ، البته افت ساچمه در فواصل بالای 50 متر نسبت به 15.89 کاملا مشهود بود. در زمینه برخورد با شکار تقریبا مثل باراکودا 21 گرینی عمل می کرد. برای شکارهای جثه کوچیک مثل کاکلی اصلا مناسب نیست !!! ترکیدن به معنای واقعی !!! مورد استفاده برای قمری و یاکریم بالاتر ،
[تصویر: 13875515251.jpg]
[تصویر: 13875515252.jpg]
[تصویر: 13875515253.jpg]
Khansariha (8)

سلام دوست عزیز،
من این نمونه ساچمه میخوام. میتونید بگید از کجا تهیه کردید؟ میتونید زحمت خریدش واسه ما هم انجام بدید؟Khansariha (8)
نقل قول :سلام دوست عزیز،
من این نمونه ساچمه میخوام. میتونید بگید از کجا تهیه کردید؟ میتونید زحمت خریدش واسه ما هم انجام بدید؟Khansariha (8)
دوست عزیز ، متاسفانه این ساچمه تو بازار نایابه ، در صورت موجود بودن بچه ها اعلام میکنن. این بسته هم یه جورایی هدیه برای ما بودش Khansariha (219)
بیشتر برای تست و امتحان گرفتمش اگه نه JSB 15.89 برادر کوچیکش برام یه ساچمه ایده آل هستش برای همه نوع کاربری (هدفزنی - شکارای کوچیک تا متوسط و ترکوندن شیشه دلستر خخخخ )
(2013-12-21 01:00 AM)کنگو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان براي ديانا 54 کاليبر 4.5 براي شکار چه ساچمه هايي با چه مشخصاتي پيشنهاد ميکنيد به ترتيب اولويت بفرماييد
ممنون

دوست عزیز بهتر است که ساچمه jsb و باراکودا استفاده کنید. چون اکثر دوستان استفاده کرده اند و جواب گرفته اند.
ممنون
اگه هم بترتیب اولویت بخوای 1- جی اس بی 2- باراکودا
من خودم از جی اس بی واقعاً راضیم
خيلي ممنون از راهنماييت
ميشه مشخصاتشوکاملتر توضيح بديدچون اين مارکها مدل هاي مختلفي دارن
چند گريني مناسبه؟
آيا تو بازار يافت ميشه؟
ساچمه گامو ts 10 چطوره؟
(2013-12-21 09:35 PM)کنگو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي ممنون از راهنماييت
ميشه مشخصاتشوکاملتر توضيح بديدچون اين مارکها مدل هاي مختلفي دارن
چند گريني مناسبه؟
آيا تو بازار يافت ميشه؟
ساچمه گامو ts 10 چطوره؟

دوست عزیز من از ساچمه های زیر استفاده کردم و ازشون خیلی راضی بودم بخصوص جی اس بی واسه گروپ عالی اون.
1- ساچمه jsb exact 8.44gr
2- jsb exact heavy 10.33 gr
3- baracuda match 10.65 gr
این ساچمه ها توی بازار ایران گیر میاد ولی باید یکم بکردی
اگه هم ساچمه خود شرکت دیانا گیرت بیاد اونم کیفیت خوبی داره.
گامو ts10 هم 2-3 بار استفاده کردم برای فواصل نزدیک خوبه ولی برای مسافت بیش از 30متر دقت خوبی نداره
لینک مرجع