انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تشکر از دوست خوبمون بابت عکس ساچمه استاندارد الماس ، اساتید کسی این ساچمه رو تست کرده ، قیمت خوب و مناسبی داره -دونه ای 64 تومن ، ساچمه پرومگنوم هایی که تو بازار هستش فقط کمی پایین تره با قیمت 250 تا 12 هزار تومن - با توجه به تمیزی عکسش ، ولی خوب تا تست نشه نمیشه گفت که ساچمه دقیق و مطمئن هستش ،
اگه باشه برای سلاح های فنری بشه استفاده ش کرد که هزینه کمتری هم داره !Khansariha (8)
صادق جان ساچمه های الماس رو اساتید تست کردن و هیچ کدوم با هیچ تفنگی دقت قابل قبولی نداشت.
من ساچمه هاش رو از نزدیک دیدم, به همه چیز میزنه غیر از سرب!
غیره پرو مگنوم ,هالو پوینت ,پرو مچ ,شهاب,پژمان ساچمه دیگه ای استفاده نکردم,حالا بخوام دورو بره 20تومن ساچمه بگیرم که از پرو مچ و پرومگنوم بهتر باشه دقتش برا شکار چی بگیرم؟برای فنری
امیرحسین جان ممنون ، خوب پس بیخیال الماس ، Khansariha (219)Khansariha (219):khansariha (2
نقل قول :غیره پرو مگنوم ,هالو پوینت ,پرو مچ ,شهاب,پژمان ساچمه دیگه ای استفاده نکردم,حالا بخوام دورو بره 20تومن ساچمه بگیرم که از پرو مچ و پرومگنوم بهتر باشه دقتش برا شکار چی بگیرم؟برای فنری
دوست عزیز دیگه ساچمه ای نمونده که تو بازار باشه Khansariha (219) ، بتونی همون پرومگنوم خوب رو پیدا کنی خیلی بهتره ، رو سلاح های متفاوت معمولا دقت قابل قبولی می ده (منظورم سلاح های تا حداکثر 16 تا 20 ژول ، دیگه 350 و مگنوم ها رو نمیشه گفت )
البته سئوالتون رو تو تایپیک تدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنین دوستان بهتر راهنمایی می کنن ، این تایپیک برای اعلام ساچمه های مورد استفاده و معمول دوستان هستش Khansariha (8)
سلام
دوستان برام عجیبه که میفرمایید ساچمه استاندارد به همه چی میخوره الا سرب.
منکه دقت قابل قبولی ازش با 460 مگنوم گرفتم.
عکس مربوط به گروپ این ساچمه رو هم تو تاپیک مربوطه قرار میدم.
یا حقKhansariha (8)
سلام دوستان این جی اس بی ها چند مدل هستن؟برا ۴۷۰ کدومش خوبه؟اسم کاملشو بنویسین لطفا برای شکار میخوام،ممنونم
سلامKhansariha (8)
منم چند دونه از کسی گرفته بودم دقتش خوب بود شاید بهjsb نرسه اما از پرو مگنوم خیلی بهتره و قیمتشم مناسب هست .
Mmdsniper عزیز
ممنون بابت گروپتون
جالبه چند وقت پیش اساتید تهرانی چند مدلش رو روی چند سلاح از جمله فنری و pcp امتحان کردند و نتیجه ی خوبی نداد!
البته فکر کنم بخاطر وزن زیادش فقط مناسب مگنوم ها باشه.
ميتونى از تاپيک زير اطلاعاتى که ميخواى رو بدست بيارى:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما فکر کنم مدل مناسب اسلحه شما EXACT JUMBO DIABOLO با وزن 15.89 گرين باشه.
jsb15.89 را من رو 470 تست کردم عالی میزدKhansariha (219)
لینک مرجع