انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کسی نیست راهنماییم کنه ممنون میشم

Sent from my C2005 using Tapatalk
(2015-10-10 07:12 PM)Farhadtanzan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام،بنده یه وایرخ30کالیبر5،5دارم باساچمه نخجیرسرتخت بدجواب نمیده میخوام بدونم ساچمه گامومچ براش خوبه یانه،مرسی

سلام من تاحالا وایرخ 30 نداشتم ولی منظورتون رو نمیفهمم (بد جواب نمیده) یعنی خوبه یا نه ؟؟؟؟؟شما ی گروپ از این سلاح با ساچمه نخجیر بزار تا بهتر بتو نم راهنماییت کنم ولی اگه ساچمه نخجیر براش خوبه احتمال 80 درصد ساچمه گامو مچم خوبه
(2015-10-17 07:41 PM)Farhadtanzan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست راهنماییم کنه ممنون میشم

سلام من تاحالا وایرخ 30 نداشتم ولی منظورتون رو نمیفهمم (بد جواب نمیده) یعنی خوبه یا نه ؟؟؟؟؟شما ی گروپ از این سلاح با ساچمه نخجیر بزار تا بهتر بتو نم راهنماییت کنم ولی اگه ساچمه نخجیر براش خوبه احتمال 80 درصد ساچمه گامو مچم خوبه
دوست عزیز منظورم ازبدجواب نمیده یعنی تافاصله 15مترتقریبا ساچمه روساچمه میزنه،ولی توفاصله بیشترمیشه راحت ساچمه رودیدکه پرت میشه،حالاشایدگامومچ ثبات بیشتری داشته باشه،بازم ممنون ازشما

دوست من وایرخ 30 اسلحه ای ضعیف هست قدرتش 10 زول هست ساچمه ی گامو مچ برای کالیبر 4.5 0.5 گرم وزنشه ک برای 10 زول زیاده ب نظر من از اسلحه شما نباید فاصله ی بیشتر از 20 متر رو انتضار داشت چون قدرتش کم هست و شما باید از ساچمه های سبک استفاده بکنی ک بنظر من همون نخجیر مناسبه ک وزن ان برای 5.5 سرتختش 0.8 یا 0.9 بود دقیق یادم نیست دیگه خود دانی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مرسی ازراهنماییتون

فرستاده شده از C2005ِ من با Tapatalk
سوالی از دوستان کارشناس داشتم .چرا ساچمه های تفنگ بادی سر تیز نیستن( مثل مرمی گلوله) ؟ من مطمئنم اگه ساچمه ای مثل مرمی وجود داشت با بادی راحت میشد حیواناتی ............(ویرایش مدیر: دوست تازه وارد صحبت ساخت نوعی ساچمه و یا شکار هر حیوان چهار پا نه در حد تفنگهای بادی هست و نه مجاز به طرح چنین شبهاتی هستیم قبلا هم تذکر دادیم ممنوعه و با متخلف برخورد خواهیم کرد . همینطوری هم برای ممنوعیت تفنگهای بادی دنبال بهانه میگردند . لطفا رعایت کنید)
حق باشماست منظورتونو میفهمم Khansariha (260) Khansariha (256)
از مدیریت سایت عذر خواهی میکنم
با سلام خدمت دوستان و اساتید. اکثر کسایی که 350 دارن این مطلبو تجربه کردن که با دقت ترین ساچمه واسه 350 باراکودا 21گرین هستش. میخواستم بدونم 54 کدوم ساچمه و با چه گرینی رو با دقت تر از همه میزنه و باهاش سازگاری بیشتری داره. همینطور وایرخ 97 . دوستان یک ساچمه کا از همه بهتر هستش رو معرفی کنند ممنون میشم.خواهشا کسایی که تجربه کردن راهنمایی کنند.5.5
با تشکر فراوان

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
(2015-11-18 07:28 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید. اکثر کسایی که 350 دارن این مطلبو تجربه کردن که با دقت ترین ساچمه واسه 350 باراکودا 21گرین هستش. میخواستم بدونم 54 کدوم ساچمه و با چه گرینی رو با دقت تر از همه میزنه و باهاش سازگاری بیشتری داره. همینطور وایرخ 97 . دوستان یک ساچمه کا از همه بهتر هستش رو معرفی کنند ممنون میشم.خواهشا کسایی که تجربه کردن راهنمایی کنند.5.5
با تشکر فراوان

Jsb 15/89 gn
تشکر .واسه وایرخ 97 5.5 کدوم ساچمه با دقت تر از بقیست؟ عذر میخوام اگه زیاد سوال میپرسم و تشکر میکنم از وقت و راهنمایهای بی دریقتون.

لینک مرجع