انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حمید جان ممنونKhansariha (8)
آقا جواد این ساچمه بخوبی مدل اگزکت 15.9 گرینی نیست ولی برای همون مسافتی که دوستون فرمودند میتونه با مقدار کمتری دقت نسبت به اگزکت نیازتون برای شکار رو براورده کنه
برای شکار نفوذ و تخریب خوبی داره و با توجه به وزنش کاملا مناسب مگنوم هست Khansariha (8)
بستگی به قیمتی داره که میخواهید تهیه کنید درصورتیکه نزدیک به اگزکت باشه توصیه میکنم همین اگزکت رو تهیه کنید
اقا مسیح با قیمت مناسب میتونن براتون ارسال کنندKhansariha (8)
اینو پرسیدم چون یک بنده خدایی از شرکت الماس خریده بود بسته ای 45تومن ولی دیگه بدردش نمیخورد میخواستم ازش بگیرم بعد ساچمه الماس هم خریده از همون هایی که شبیه اگزکت هستند میخواستم ببینم این ساچمه های الماس بدرد شکار میخوره
سلام به همگی
دوستان یه سوال
من شنیدم و خوندم که بعضی از دوستان میگفتن ساچمرو بشویید و بعد از خشک شدن 4 5 قطره روغن چرخ داخل قوطی بریزید و استفاده کنید
این کار خوبه یا از لحاظ قدرت و دقت تاثیر منفی میذاره؟
خواهشا یکی از دوستان اساتید یه توضیح کامل بدن در باره این قضیه
ممنون از همگیKhansariha (8)
(2012-12-17 11:28 PM)javadgholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو پرسیدم چون یک بنده خدایی از شرکت الماس خریده بود بسته ای 45تومن ولی دیگه بدردش نمیخورد میخواستم ازش بگیرم بعد ساچمه الماس هم خریده از همون هایی که شبیه اگزکت هستند میخواستم ببینم این ساچمه های الماس بدرد شکار میخوره
دوست عزیز جناب غلامی یه چند صفحه قبل تو همین تاپیک توضیحاتی درباره ساچمه های الماس وجود داره.به اونها مراجعه بفرمایید.Khansariha (8)

(2012-12-18 08:13 AM)Mohammad_Ghorbani36 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
دوستان یه سوال
من شنیدم و خوندم که بعضی از دوستان میگفتن ساچمرو بشویید و بعد از خشک شدن 4 5 قطره روغن چرخ داخل قوطی بریزید و استفاده کنید
این کار خوبه یا از لحاظ قدرت و دقت تاثیر منفی میذاره؟
خواهشا یکی از دوستان اساتید یه توضیح کامل بدن در باره این قضیه
ممنون از همگیKhansariha (8)
عرض به محضرتون که این کار کاملا به نوع ساچمه هم بستگی داره.مثلا:
من برای پرومگنوم و مگنوم این کا رو انجام دادم به همراه دست چین کردن وزنی، نتیجه خیلی خوب بود.
روی باراکودا نتیجه افتضاح بود.
روی جی اس بی هیچ تفاوتی که به زحمتش بیارزه نداشت.
بنابراین می بینید که یه روش ازمون و خطاست.Khansariha (8)
ساچمه های باراکودا و جی اس بی و کراسمن و rws اگه توجه کرده باشین تمیز و چرب هستن و ساچمه های گامو کثیف و خشک
مخصوصا جی اس بی و باراکودا و rws بسیار تمیز هست و کراسمن کمی کثیف تر به نظر میرسه
به خاطر همینه که ساچمه های گامو بعد از شست وشو و رغن کاری نتیجه بهتری میدنKhansariha (8)
سلام دوستان . ساچمه مناسب برا وایرخ 80 که قیمت مناسبی هم داشته باشه چی هست ؟
از خیلی ها شنیدم که ساچمه جت خوب جواب میده ولی من گروپ گیری کردم ولی خیلی خوب نبود . دلیلش چی میتونه باشه ؟ممنون
(2012-12-24 09:39 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از خیلی ها شنیدم که ساچمه جت خوب جواب میده ولی من گروپ گیری کردم ولی خیلی خوب نبود . دلیلش چی میتونه باشه ؟ممنون

برا چه کالیبری؟
(2012-12-24 09:45 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-24 09:39 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا چه کالیبری؟

برا کالیبر 4.5
یه مدل ساچمه من استفاده میکنم که رو اسلحه من خوب جواب داده...البته ایرانی هست و بسیار ارزون...بسته ای 1500 آخرین خرید من....دیروز...

اسمش پیمان سر گنبدی هست...یکی از دوستان یا نام کاربری ham این ساچمه رو اولین بار به من پیشنهاد کردند...خودشون وایراخ 80 4.5 دارند....میگف عالی جواب داده رو اون اسلحه....

ساچمه های دیگه هم هستند مثل باراکودا 4.5 که یکی از دوستان استفاده کرده بودند ...و البته عالی جواب داده بوده...فقط مشکلش وزن زیاد این ساچمه هست که افتش خیلی میشه...ولی گروپش خیلی عالی میشه....قیمتش هم بسته ای 40 هزار تومن
ساچمه بعدی جی اس بی 8.5 گرینی هست...بسیار با کیفیت...کمیاب و گران..بسته ای 35-40 تومن.....شاید میشه گفت بهترین دقت رو این ساچمه میده....ولی خوب قیمت و کمیاب بودنش معزله

نظر من رو همون پیمان سر گنبدی هست.....من ازش راضی هستم....اگه بتونی گیر بیاری و تست کنی خیلی خوبه..

کاربر aghajoon احتمالا بتونه در زمینه خرید این ساچمه کمکت کنه...

یا علیKhansariha (8)
سلام من جدیدا به این نتیجه رسیدم با توجه به قیمت بسیار بالای باراکودا بهترین ساچمه برای 350 همون پرومگنوم هست!
انصافا فرقش تو دقت این قدری که تو قیمت با هم اختلاف قیمت دارن نیست!
باراکودا 200 تایی =45000
پرومگنوم 250 تایی = 7000
ولی باراکودا شاید 2-3 برابر پرومگنوم بی ارزه ولی 7-8 برابرش اصلا منطقی نیست
من دوربین رو که صفر کردم ( با پرومگنوم )
حالا که با باراکودا میزنم البته مسافت بالای 60 متر رو جالبه باراکودا 2 متر جلوتر میزنه! اینو چند بار تست کردم و البته معلومه ولی تو 36 متری که صفر شده با پرومگنوم با باراکودا هم همون جوری تقریبا میزنه!
پس فعلا با همون پرومگنوم میزنم و قید باراکودا رو زدمKhansariha (399)
بدرود باراکودا...............
لینک مرجع