انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-18 06:16 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترین ساچمه برای 52 چیه ؟با پرو مگنوم که میزنم خیلی گروپش افتضاخه
سیویل جان والله تا جایی که یادمه فکر کنم پرو هانتر و باراکودا خوب روش جواب داده بازم بچه هایی که 52 دارن بهتر می دونن.پرو مگنوم های حدید افتضاحه آقا افتضاح.Khansariha (226)
دوست من باراکودا یکم سنگین هست ولی عالی میزنه و JSB خیلی خوی میندازه من تو این 2 تا تجربه دارم!Khansariha (8)
دوستان ساچمه ای که توی 52 دقتش زیاد باشه چیه؟با پرو مگنوم که گروپش توی 20 متر 4 سانت شد
محسن جان شما از باراکودا استفاده کن راضی میکنتت و شیفته اون میشی!Khansariha (8)
با سلام
من ساچمه های زیادی رو روی 54 (177) تست کردم و از هر کدومشون یه رفتار خاص رو دیدم .الان هم بعد از دریافت دوربین میخوام این تست رو دقیقتر در فواصل مختلف انجام بدم.
اما از میان این ساچمه ها کرو مگنوم h&n رو خیلی جالب میدونم و 54 سازگاری خوبی با این ساچمه میان برد داره .در واقع اگر کرو به بدن جانور خورد اثر تخریبی بالایی ایجاد میکنه.و این ضربه چنانچه در نقطه حساس بدن جاندار وارد نشه باز هم احتمال موفق بودن شکار بیشتر از ساچمه های دیگر است .درواقع کرو مگنوم شوک زیادی دارد و جانور در اثر این شوک کمتر قادر به پیمودن مسیر است.

[تصویر: crow_magnum_01.jpg]
(2011-10-18 06:30 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه ای که توی 52 دقتش زیاد باشه چیه؟با پرو مگنوم که گروپش توی 20 متر 4 سانت شد
پس شما سوال كه مي پرسي جوابها رو نگاه نميكني؟ دو تا پست بالاتر !Khansariha (8)
(2011-10-18 06:30 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با 52 و یه دوربین خوب و ساچمه باراکودا و البته با یه ساپورت خوب و تیراندازی دقیق و در شرایط بدون باد ، گروپش تو 50 متری باید زیر 5 سانت و توی 70 متری زیر 8 سانت بشه.
حتی تا 90 متر هم از 15 بیشتر نمیشه.
همه این گروپها را من قبلا با 52 کالیبر 4.5 گرفتم.
(2011-10-18 06:56 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من ساچمه های زیادی رو روی 54 (177) تست کردم و از هر کدومشون یه رفتار خاص رو دیدم .الان هم بعد از دریافت دوربین میخوام این تست رو دقیقتر در فواصل مختلف انجام بدم.
اما از میان این ساچمه ها کرو مگنوم h&n رو خیلی جالب میدونم و 54 سازگاری خوبی با این ساچمه میان برد داره .در واقع اگر کرو به بدن جانور خورد اثر تخریبی بالایی ایجاد میکنه.و این ضربه چنانچه در نقطه حساس بدن جاندار وارد نشه باز هم احتمال موفق بودن شکار بیشتر از ساچمه های دیگر است .درواقع کرو مگنوم شوک زیادی دارد و جانور در اثر این شوک کمتر قادر به پیمودن مسیر است.

[تصویر: crow_magnum_01.jpg]

قدرتش که همه میدونیم خوبه ولی اگه میشه یه گروپ برامون بذار چون روی جعبه توی دقت و مسافت نمره متوسط گرفته(سه خط از پنج خط)
در مورد مسافت که عرض کردم میان برد است .اما در مورد گروپ به روی چشم . قصد این کار رودارم البته بعد از صفر کردن دوربین .

اما تا اونجا که تجربیات عملی یادم میاد دقتش خیلی خوب بود.
به نظر من بهترین ساچمه وکیفیت خوب باقیمت پایین ساچمه پرو هانتره
لینک مرجع