انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من كه اصلا از اين ساچمه هاي پرومگنوم راضي نيستم.جداي از گروپ نه چندان راضي كننده اش،ديروز از جلو صاف زدم توي سينه يه كبوتر جنگلي،كلي هم پر ازش ريخته شدولي پرواز كرد ورفت.
يادم رفت بگم:اسلحه 52 و كاليبر5.5
فاصله هم تقريبا 30متر
دوست عزيز اين عملا غيرممكنه كه صاف بخوره تو سينه اونمبا ديانا 52 كاليبر5/5 ربطي به خوب بودن و نبودن پرومگنوم نداره وقتي شما ميگيد به سينه اش خورده ديگه كار تمومه وقتي نخوره شما بايد بگيد بده

مطمنن فقط به بدنش ساييده شده و پر هاش ريخته همين
دوستان با تجربه واسه at44 long چه ساچمه ای مناسبه اگه قیمت هم بدین ممنون میشم. باراکودا جواب میده ؟
JSB Monster 24 gr & 18gr Exact Jumbo محشره.....18 گرین 45 و 24 گرین 27 تومن.
(2012-10-01 04:19 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا میفروشن ؟ شما کدوم شهر هستی ؟
(2012-10-01 04:19 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش مطمئنی ۲۴ گرینی ۲۷ تومنه؟ کالیبر چند؟ بسته ی چند تایی؟ کجا؟!
داداش دعوات میاد یا قصد دیگه ای داری یا کلا قصدی نداری؟؟؟ نمیدونم چرا جدیدا همه باهم تند حرف میزنن .....!
45 تومن قیمت یکی از فروشندگانشه تو اصف اون 27 تومنم یکی از بچه های آذربایجان که اونم عامل پخش بهم داده.....سوال دیگه ای هست ارباب اگه نمیزنین؟
(2012-10-01 06:19 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دعوات میاد یا قصد دیگه ای داری یا کلا قصدی نداری؟؟؟ نمیدونم چرا جدیدا همه باهم تند حرف میزنن .....!
45 تومن قیمت یکی از فروشندگانشه تو اصف اون 27 تومنم یکی از بچه های آذربایجان که اونم عامل پخش بهم داده.....سوال دیگه ای هست ارباب اگه نمیزنین؟

عرفان جان، اگه منظورت منم که من فقط سوال کردم عزیز، فقط یه کم هول شدم تند تند سوال کزدم... دعوام کجا بود عزیز... Khansariha (8)
مبارکت باشه عزیز... دست ما رو هم بگیر.....................

راستی نگفتی کالیبر چند و بستش چند تایی بود؟
آخه دادا انقد جدیدا بهم میپرن عادت کردیم سریع موضع بگیریم......18 گر 500تایی و مانستر 250 تایی کالیبر 0.22
(2012-10-01 06:28 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه دادا انقد جدیدا بهم میپرن عادت کردیم سریع موضع بگیریم......18 گر 500تایی و مانستر 250 تایی کالیبر 0.22

آره، درک میکنم داداش... Khansariha (8)

راستی عرفان، این همشهری شما، آقای برومند (شرکت خدنگ افزار) چرا از اون نمی گیری؟ قیمت هاش خوبه...
لینک مرجع