انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هی وای من محسن جان بابت دیشب عذر میخوام Khansariha (8)ولی بیا تا اون نمونه جنسو نشونت بدم بری حالشو ببری

جنس منظورم ساچمست دوستان برادشت بد نکنند . Khansariha (256)
اگه شد امشب ميرسيم خدمتتون مسيح جون Khansariha (8)
Khansariha (226) من از سر نا بلدی و نداشتن اطلاعات حدود ۷۵۰ شلیک یعنی ۳تا بسته تیر ایرانی با مگنوم۳۵۰ شلیک کردم. تفنگم به*.....* رفته الان. به ترتیب اول ۲۵۰ شلیک اول تفنگ با تیر گامو بود بعد۵۰۰شلیک با تیر ایرانی و بعدش ۲۵۰ تیر ایرانی تو جعبه خارجی.بهم انداختن. کلا شد ۷۵۰ شلیک با تیر ایرانی بامگنوم. تونسته خراب کنه تفنگ رKhansariha (226)و

بهنام جان این فروم 1 فروم تخصوصیه و روزانه هزارن نفر ازش بازدید میکنند لطفا" از جملات درست استفاده کنید تشکر .پست ویرایش شد
تشکر بابت نکته بینی مسیح جان
من اولین بارمه تو اینجور سایتا از این چیزا می بینم.خخخخ
مسئله رو بازش نکنید.خخخخخ
بهنام جون زشته جلو بچه هاKhansariha (266)
دوستان یه مدل ساچمه خوب هم معرفی کنن ما هم بخریم این مدل ts22 چنده کالیبر 4.5 از کجا میشه تهیه کرد؟
(2011-06-23 02:18 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مدل ساچمه خوب هم معرفی کنن ما هم بخریم این مدل ts22 چنده کالیبر 4.5 از کجا میشه تهیه کرد؟

دوست عزیز
ساچمه Ts-22 کالیبر 5.5 هست و کالیبر 4.5 اون میشه TS-10 ولی شما اگه بتونی ساچمه کراسمن پریمیر گیر ساچمه خیلی خوبیه در رنج پائینتر هم باراکودا و پروهانتر هم از دقت خوبی برخوردارن
ممنون اسماعیل جان بابت راهنمایی .. از نظر قیمت به چه صورت هستن این ساچمه ها و چقدر با هم تفاوت دارن ؟؟
خواهش میکنم اقا جلال Khansariha (8)

دوستان خواهشن از کلمات نا درست و رکیک جدا" خوداری کنید تشکر از شما تیم مدیریتی سایت .
مسیح جان این ساچمه jsb که گفتی، کالیبر 4.5 اون همینیه که لینکش اینجاست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمتش چنده داداش؟
شما قبلا کالیبر 4.5 را تست کردی؟
لینک مرجع