انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ایا ساچمه ی گامو ts22بدرد دیانا 68 میخوره یا نه؟
(2013-05-13 08:41 AM)kabotar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ایا ساچمه ی گامو ts22بدرد دیانا 68 میخوره یا نه؟

نه. به هیچ عنوان توصیه نمیشه. ساچمه 22 گرینی واسه تفنگ 15 ژولی خیلی زیاد.
پرومگنوم نمیدونم چرا سخت جا میره از دقتش زیاد راضی نبودم. ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)
(2013-05-13 02:42 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرومگنوم نمیدونم چرا سخت جا میره از دقتش زیاد راضی نبودم. ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)

از یه نظر حق با شماست دوست عزیز.
اما یه نکته ای هست که همه پرومگنومها یه جور نیستن.توی پرومگنومها هم خوب داریم هم افتضاح.نوع خوبش با سلاح مورد نظر شما یعنی شادو هزار خیلی خوب میزنه.نوع بدش هم که کلا با هیچی خوب نمی زنه.Khansariha (8)
کاملا درست میگین حق با شماست. ولی متاسفانه شیراز فقط یه مدل پرومگنوم پیدا میشه که اونم نوع تقلبی و بدشه. برا همینه که دنبال یه جایگزین میگردم اگه چیز دیگه ای هست که به شادو1000 میخوره ممنون میشم راهنماییم کنین. بازم ممنون
(2013-05-14 01:29 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا درست میگین حق با شماست. ولی متاسفانه شیراز فقط یه مدل پرومگنوم پیدا میشه که اونم نوع تقلبی و بدشه. برا همینه که دنبال یه جایگزین میگردم اگه چیز دیگه ای هست که به شادو1000 میخوره ممنون میشم راهنماییم کنین. بازم ممنون
پیمان سر گنبدی هم بدک نیست تست کنیدKhansariha (8)
(2013-05-14 01:35 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-14 01:29 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیمان سر گنبدی هم بدک نیست تست کنیدKhansariha (8)

مهرداد جان پیمان از پرومگنوم و مچ خیلی بهتر هست و توی فاصله زیر 40 متر گروپ هایی که من باهاش گرفتم با فالکن برابره ولی متاسفانه گیر نمیاد...شما اگر پیدا کردی به ما یه ندا بده...Khansariha (399)
اینجا جاش نیست اما بری رفع مشکل دوستان کسی پروهانتر یا پیمان خواست به من پیغام بده.
ممنون آقا مهردادKhansariha (8)
سلام دوستان
میخاستم از سایت سمس ساچمه بخرم و بر اساس قیمت ساچمه گامو پرومگنوم فکر کنم قیمتهای سایت خوب باشه من همدان هستم و اینجا پرومگنوم 250 تایی 5.5 قیمتش 12 تومان هست داخل سایت هم این ساچمه رو همین قیمت زده
من میخام ساچمه های مختلف رو تجربه کنم دوستان از مدلهای ساچمه های گامو چیا رو پیشنهاد میکنن که از این سایت بگیرم
گامو پرو مچ رو میخام بگیرم 250 تایی 5.5 قیمتش رو 11 زده
ممنون میشم راهنمایی کنید.
لینک مرجع